Вівторок, 18.01.2022, 00:54

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/84728077.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Чи реально заробити на Олімп Трейд (Olymp Trade): обман чи ні?
Якщо хочете дізнатися, Olymp Trade обман чи ні, прочитайте наш реальний відгук про компанію і зробіть для себе висновок, правда у брокера можна підняти грошей на бінарних опціонах, або це розлучення.

Кожен початківець трейдер, перш ніж вкласти в торгівлю власні гроші, обов'язково захоче з'ясувати, кому він довіряє свої кревні.

З цією метою новачок відвідає безліч тематичних форумів, на яких буде шукати відповідь на його запитання: «Чи реально заробити з Олімп Трейд або ця платформа несе наївним клієнтам тільки обман?»

За запитом: Olymp Trade - обман чи ні, форуми, присвячені торгівлі бінарними опціонами, швидше за все, нададуть прямо протилежні відповіді.

Одні спекулянти стануть стверджувати, що це найкращий для подібного заробітку брокер, їх опоненти, навпаки, невтомно будуть твердити, що компанія несе в собі тільки шахрайство і розлучення наївних людей. Кому вірити? Спробуємо розібратися самостійно.

Наявність сертифіката
 

Всі серйозні організації, незалежно від роду їх діяльності, повинні мати сертифікат, що підтверджує право фірмі займатися тим різновидом бізнесу, яку вони здійснюють в поточний момент. Це аксіома того, що їх вид діяльності не обман.

Для Olimp Trade такий документ урочисто вручив всесвітньо відомий незалежний фінансовий регулятор The Financial Commission. Шахраї та шахраї наявністю подібного сертифіката похвалитися не зможуть.

Фінансова комісія (The Financial Commission) видає подібні документи тільки після ретельного аналізу всіх сфер діяльності брокера, проведеного своїми провідними фінансовими експертами і ринковими фахівцями.

Сертифікат є гарантією надійності компанії, а володіння таким документом різко підвищує планку довіри з боку клієнтів.

Наявність сертифіката дозволяє клієнту звернутися до представників регулятора в разі виникнення спірних питань з біржею. Регулююча фірма зобов'язана розглянути скаргу трейдера і, в разі його правоти, зобов'язати платформу виплатити компенсацію.

Більш того, наявний у Olymp Trade сертифікат відноситься до категорії «А», що ставить компанію в один ряд з такими грандами ринку брокерських послуг, якими є:
  • A-Markets;
  • Alpari;
  • ForexClub.

А-категорія гарантує можливість отримання кожним клієнтом компанії компенсації в розмірі 20 000 євро в разі виправдано поданої претензії і доведення своєї правоти. Друзі, з такими амбіціями який сенс займатися розлученням або розмінюватися на банальний обман?

Розлучення або правда

Багато клієнтів компанії Olymp Trade ставлять під сумнів достовірність наданих брокером котирувань. Дуже часто у багатьох трейдерів, що працюють на хвилинних або п'ятихвилинних діапазонах не раз мала місце ситуація, коли ціна активу перебувала, здавалося б, в потрібному для отримання прибутку місці.

Однак, за кілька секунд до експірації ордера, графік робив різкий рух в протилежну сторону, в результаті чого прибуткова операція моментально перетворювалася на збиткову.

Починаючі трейдери подібні ринкові руху приймають за обман з боку брокерської компанії. Нібито ці кидки цін генеруються на терміналі вручну або реалізуються за допомогою спеціальної програми та проводяться з метою відбору грошей у клієнта.

Дурниця. Досвідчені трейдери, на відміну від початківців, прекрасно знають, що торгівля на подібних мізерних тимчасових діапазонах містить в собі безліч ринкових шумів - непередбачуваних кидків цін в ту або іншу сторону.

Кожен клієнт, який сумнівається в достовірності цін, що надаються Olymp Trade, може порівняти їх з даними TradingView - сервісом, який вирізняється найбільш точними котируваннями. Як показує практика, розбіжностей немає.

Щоб виключити вплив ринкових шумів на результат трейдингу, новачкам для роботи потрібно вибирати більш тривалий інтервал часу.

Інші новачки ринку бінарних опціонів стверджують, що обман полягає в тому, що торгівля на демо рахунку успішна, а після переходу на реальний рахунок удача обернулася одними збитками тому, що брокерська компанія «розводить» своїх клієнтів.

Дійсно, такий факт має місце, багато новачків після успішної торгівлі на демо починають програвати гроші в реалі. Однак, брокер тут ні до чого. Правда полягає в тому, що робота на демо носить ігровий характер, учасник ринку нічим не ризикує, його нервова система в повному рівновазі, він може спокійно аналізувати.

Інша річ, реальна торгівля, коли ставки полягають на справжні гроші. Страх втратити їх дуже часто змушує новачків нервувати і, як наслідок, помилятися.

Скільки грошей можна заробити на ставках на спорт

Як обманює Олімп Трейд

Деякі колишні клієнти Olymp Trade на всіх форумах, присвячених торгівлі бінарними опціонами, пишуть гнівні відгуки про те «як обманює Олімп Тренд» і як доказ наводять випадки з труднощами, що виникають в ході запиту виплат, або повною забороною на висновок зароблених грошей.

Інші клієнти, складові значну більшість, запевняють в тому, що брокер без проблем виводить заробіток, тому вони продовжують подальшу співпрацю з компанією.

Більшість трейдерів, начитавшись привабливою реклами про швидке збагачення, приходять на сайт Олімп Трейд, швиденько реєструються, ще швидше вносять гроші на депозит, після чого моментально кидаються в торги, не рахуючи обов'язковим прочитати умови договору.

В результаті, допускають непрощенні помилки, за які компанія накладає певні санкції, в тому числі затримує виплати або відмовляє зовсім.

Хто кого обдурив в цьому випадку - брокер, чітко наступний всіма пунктами договору, або трейдер сам себе, кинувшись «рубати бабло» і допустивши в результаті цього неуважність?

Багатьох обурює вимога Olymp Trade завантажити копії необхідних для верифікації документів, що підтверджують особу. Такі обурення, взагалі, незрозумілі - в чому полягає обман?

Кожен брокер перед виведенням грошей з торгового рахунку клієнта на його банківську картку зажадає надати скан або копію паспорта. Компанія Olymp Trade винятком з цього правила не є.

Якщо новачок не бажає сканувати свій паспорт з використанням спеціальної техніки, а замість цього намагається зробити його фотографію тремтячими руками, в яких затиснутий телефон зі слабкою камерою, потім захоче видати каламутне, ледь помітне подібність зображення в якості посвідчення особи, в верифікації йому буде відмовлено.

Клієнти Olymp Trade, які все роблять правильно, проблем в ході співпраці з цим брокером не відчувають. Після успішної верифікації вони без проблем виводять заробіток на особисті банківські рахунки.

Дивіться відео викриття платформи, як вони займаються обманом трейдерів:

Думки фахівців

Цікаво, а що думають з приводу обману або відсутності такого з боку Olymp Trade фахівці? Фахівці впевнені в тому, що цей брокер є однією з кращих компаній на вітчизняному ринку, що надають трейдерам можливість торгувати бінарними опціонами.

Здебільшого, негативні відгуки лунають із боку осіб, які завдяки рекламі повірили в реальність швидкого збагачення, зареєструвалися в Olymp Trade.

Далі без вивчення основних правил трейдингу кинулися в розбурхане море ринкових стихій, де внесені ними гроші були успішно з'їсти більш досвідченими біржовими акулами. Все чесно, якої б то не було обман відсутня. Неважко здогадатися - який відгук напише подібний невдаха.

Однак, цей горе-трейдер замість того, щоб зробити висновки і записатися на курси трейдингу, успішно закінчити їх, отримавши необхідні для успішної торгівлі знання, буде у всіх своїх невдачах звинувачувати брокера. У цьому полягає одна з основних причин наявності на тематичних форумах негативних відгуків про діяльність Olymp Trade.


Категорія: Форекс | Додав: 14.03.2021
Переглядів: 195 | Рейтинг: 0.0/0