Середа, 15.05.2024, 05:23

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/09205058.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Чому трейдери втрачають гроші?
Торгівля на Форекс завжди була заняттям з високим рівнем ризику. Здійснюючи будь-яку угоду на ринку, ми обов'язково відчуваємо долю, так як ніяких гарантій прибутковості тієї чи іншої валютної операції бути не може. Якщо розглянути трейдинг більш уважно, то ми виявимо, що ціни не так багато варіантів змінитися, адже ринок може або зростати, або падати. Бічний рух навіть не варто розглядати, адже воно не вплине на результат угоди, а ось спрямований рух може піднести нам або прибуток, або втрату.Варіанта всього два, так чому ж спекулянти, які працюють на Forex, частіше втрачають свій капітал, чим збільшують його?

Дійсно, якщо задуматися над цим питанням, то стане очевидно, що навіть нічого не знаючи про валютному ринку, у людини шанси заробити гроші і втратити їх, практично рівні. Однак, хоча і не існує достовірної статистики успішності трейдерів на Форекс, але ті підрахунки, які проводилися, одностайні у твердженні, що збитки зустрічаються більш ніж в 90% випадків. Це означає, що ні про яку рівність ймовірностей говорити не доводиться, або на торгівлю впливають сторонні фактори, наприклад, психологічний.

Тоді слід розглянути докладніше психологію в торгівлі, а так само звернути увагу не комісію, яку трейдер сплачує брокеру за кожну угоду, зроблену на ринку. Спред ми платимо кожен раз, коли вирішуємо укласти угоду. Буде він списуватися при відкритті позиції або при її закритті, не так вже й важливо. Головне, що в не залежності від кінцевого результату по угоді, людина втрачає частину своїх грошей на таку комісію. Виходить, що спред стає окремим видом витрат грошових коштів, що так само не можна ігнорувати.Витрати на комісію можуть схилити результат всієї торгівлі в негативну сторону.

Другий фактор відноситься до психологічним особливостям людини. Справа все в тому, що спекулянт хочеться швидше закрити операцію, яка вже перейшла в прибуткову сторону, але в той же час, йому хотілося б не фіксувати збиток, якщо позиція перебуває в мінусі. Таким чином, не рідко можна побачити ситуації, коли трейдер закриває дрібні прибуткові угоди, не давши їм шанси збільшитися, але в той же час тримає позиції, вже набрали дуже великі збитки. Чоловік сподівається, що ринок розвернеться, і збиток відразу стане прибутком або хоча б закриття відбудеться в нуль. На жаль, таке відбувається не завжди, а тому, людина втрачає гроші ще й за дурниці, не обмежуючись статистичними складнощами.

Категорія: Форекс | Додав: 11.08.2016
Переглядів: 314 | Рейтинг: 0.0/0