Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Трейдинг
Currency Power Meter – оцінюємо силу валют
Кожен трейдер стикався з такою ситуацією, коли угода, відкрита, здавалося б, з надійним сигналами, ставала збитковою. Іноді такі моменти відбуваються у зв'язку з тим, що у трейдера відсутня інформація про силу валюти (про волатильності). Як відомо, саме волатильність валют, що входять у пару, створює її рух.
Чим більше різниця між силами валют, тим сильніше тренд. Заповнити прогалину такої інформації у трейдера покликаний індикатор Currency Power Meter, показань якого можна дізнатися силу валют, що входять у пару, або навіть підібрати найбільш вигідний інструмент для торгівлі. Завдяки цьому індикатор може виявитися корисним як внутрішньоденним трейдерам, так і трейдерам-долгосрочникам.
Особливості і функції індикатора
Алгоритм Currency Power Meter зручний у використанні завдяки зрозумілому інтерфейсу і володіє наступними можливостями:
відображення в реальному часі сили основних валют;
робота на будь-якому таймфрейме;
додавання і видалення розраховуються валют;
облік в розрахунку не тільки зміни ціни, але й тикового обсягу.
Установка індикатора в MetaTrader 4 не відрізняється від інсталяції більшості алгоритмів і полягає в розміщенні робочого файлу в папці «Файл→Відкрити каталог даних→MQL4→Indicators». Працювати з індикатором можна після установки його на графік («Вставка→Індикатори→Користувальницький→Currency Power Meter») і перезавантаження терміналу.
Індикатор являє собою кілька гістограм і числових значень сили за кількістю заданих інструментів. Кожному інструменту відповідає дві гістограми - вузька і більш широка. Широка смуга характеризує силу валюти на D1, а вузька – на молодшому часовому проміжку за замовчуванням.
Базовим таймфрейм є D1 і його налаштування не змінюється. У колірній гамі гістограм використовуються кольори від зеленого до помаранчевого, в залежності від сили. Чим сильніше валюта, тим довше її гістограма, і тим більш теплий і близький до червоного кольору вона приймає. Числові значення сили валюти можуть змінюватися від 2 до 8 одиниць.
Currency Power Meter на Форекс
Налаштування Currency Power Meter
Сам алгоритм роботи індикатора укладений у вихідному коді і не має яких-небудь налаштувань. Користувач може тільки змінювати робочі таймфрейм, список відслідковуються торгових інструментів та кольору відображення даних. Ці основні налаштування поміщені в наступних змінних:
hours – настройка таймфрейма для часовий гістограми, що позначає кількість годин.
sOutput – список валют, відображуваних індикатором. За замовчуванням він містить 8 основних інструментів, але користувач має можливість додати його цікавлять, тіккер;
sPairs – список валютних пар, що використовуються для оцінки сили. При додаванні валюти в попередній список, перелік пар sPairs повинні бути додані і включають її валютні пари.
Індикатор Currency Power Meter - налаштування
Залишилися налаштування включають візуальне відображення показників індикатора і на роботу алгоритму впливу не надають.
Застосування Currency Power Meter
Інформаційний характер індикатора створює враження того, що його показники неможливо використовувати в практичній торгівлі. Однак це не зовсім так, і він дозволяє з великою точністю оцінювати поточну ситуацію на ринку.
У першу чергу, з допомогою алгоритму легко вибрати найбільш відповідну робочу валютну пару, виходячи з показника її волатильності. Наприклад, для скальперів потрібно пара з високим рівнем поточної волатильності, а для позиційних трейдерів більш важлива довгостроковість її тренда. Таким чином, чим значніша різниця між силами валют, що входять у пару, тим вона волатильнее. Так, на поточний момент найбільшу волатильність показує пара AUD/USD, а в зв'язку з тим, що базовою валютою є більш слабкий AUD, ми бачимо на малюнку явний даун-тренд.
Тренд по індикатору Currency Power Meter
Застосування алгоритму найкраще описується на конкретному прикладі. Припустимо, в якості торгового інструменту використовується валютна пара EUR/USD з таймфрейм Н4. Виставимо відповідний таймфрейм у налаштуваннях індикатора і отримаємо наступну картинку:
Сила валют в парах
На денному таймфрейме коефіцієнт сили долара становить 6,5, а євро – 3,7, що говорить про більш слабкою базовій валюті і присутності ведмежою тенденції на ринку.
Таким чином, для застосування індикатора Currency Power Meter можна визначити кілька торгових правил:
якщо коефіцієнт сили базової валюти вище, ніж котируваної, на ринку спостерігається бичача тенденція і при наявності відповідного сигналу від додаткового індикатора можна відкривати позицію на купівлю;
якщо коефіцієнт сили базової валюти нижче, ніж котируваної, на ринку спостерігається ведмежа тенденція і при наявності відповідного сигналу від додаткового індикатора можна відкривати позицію на продаж;
приблизна рівність коефіцієнтів сили валют пари може говорити про флеті, під час якого від торгових операцій краще відмовитися.
Індикатор Currency Power Meter навряд чи підійде для самостійної торгівлі, але є відмінним інструментом для визначення сили та напрямку тенденції і може служити хорошою альтернативою стандартним трендовим індикаторами платформи MetaTrader4. Алгоритм може стати хорошим помічником початківцям трейдерам, завдяки своїй простоті і легкості сприйняття показників.
|
Категорія: Форекс | Додав: 25.07.2016
|
Переглядів: 532
| Рейтинг: 0.0/0 |
|