Середа, 24.04.2024, 07:56

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/56058090.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

ECN і NDD на форексі
І так, у нас є: NDD, ECN, STP, IntegralFX, Currenex, LavaFX та ін. Щоб розібратися, що є що, слід почати з самої верхівки айсберга, з самого широкого поняття, зрозумівши яке можна буде звернутися і до інших учасників огляду. 

Почнемо з скорочення NDD, яке означає No Dealing Desk (без втручання Дилера). NDD безпосередньо з'єднує форекс – трейдера і фінансовий ринок.

Системи NDD поділяються на:

• STP (Straight Through Processing – наскрізна обробка)
• ECN (Electronic Communication Network - електронна комунікаційна мережа)

STP брокер надсилає накази на купівлю і продаж на міжбанківський ринок без посередників, що дозволяє організувати моментальне виконання угод. При цьому брокер може мати доступ як до одного, так і до кількох банків - чим більше їх число, тим вигідніші умови виконання операцій для клієнтів брокера.

Дана модель не передбачає конфлікту інтересів між клієнтом і брокером STP, т. к. вони не грають один проти одного. Всі ордери клієнтів автоматично перенаправляються постачальнику ліквідності, а брокер отримує комісію з операцій.

В системі ECN, крім вищесказаного, об'єднуються в єдиний ринок без участі посередників, що дозволяє отримувати найбільш вигідні котирування по торгових операціях.

По суті ECN це автоматизована торгова система, яка призначена для зведення заявки на купівлю із заявкою на продаж. У разі, якщо заявка клієнта не знаходить в системі контрагента, то ECN виставляє свої кращі bid offer і в систему NASDAQ. Як тільки хтось виставляє зустрічну заявку в даній системі, відбувається операція з виставленої заявки в ECN.

Сама система ECN об'єктивно хороша, так як автоматично здійснює виконання замовлень клієнтів. Людський фактор повністю відсутня.

Всі операції з рахунків ECN виводяться безпосередньо в систему, з якою працює брокер, тому тут немає поняття реквоти, а є клієнт скальперів або пипсовщиком абсолютно байдуже. Для роботи на міжбанку потрібно надавати досить велику ліквідність,тому ECN-брокер змушений її забезпечувати за рахунок кількості угод, а не обсягу. До ECN-рахунками особливі вимоги, наприклад мінімальний обсяг угод, чи може опускатися менше 0.1 лота, а торгівельне плече не перевищує 1:100.

Спред формується тільки учасниками системи, без перебільшень брокера. Клієнт отримує потік котирувань системи в тому вигляді, в якому його формує ринок, тобто без згладжувань брокером, як ми звикли бачити на стандартних торгових рахунках. Певним недоліком такого рішення є як раз таки не точне виконання ордерів, оскільки тільки в умовах ДЦ може існувати гарантований ордер (опціон). Фактично ми можемо спостерігати ситуації, коли і спред може змінюватися в рази, і контрагент для нашої заявки може знаходитися декілька найгіршою ціною, ніж ми розраховували.

ECN систему можна представити автоматизованим брокером, моментально виконуючим наші заявки. Всі накази, передані через ECN, впливають на динаміку і відображаються на ринку.

ECN або маркетинговий хід

Підключення до ECN клієнтського софта можливо, чим із задоволенням користуються брокери, створюючи свої торгові платформи. Крім специфічних розробок самих брокерів є можливість використовувати і платформу MetaTrader4, яка є однією з найпоширеніших на даний момент. Тим самим клієнтам не доведеться вивчати можливості та особливості інших платформ, переходячи зі стандартного рахунку брокера на ECN-рахунок. Правда, в такому випадку клієнт позбавлений "склянки заявок", який повинен бути присутнім в ECN-системі.

Зараз вже більшість дилінгових центрів заявляють про те, що мають можливість надавати ECN-рахунку. Однак, почитавши їхні умови, ми побачимо, що і торгівельне плече надають 1:500, і мінімальний рахунок 100 доларів, і мінімально дозволений лот 0.01. Швидше за все, такі умови надає звичайний дилінговий центр, вирішив скористатися маркою ECN. Найбільш великі ECN-системи Currenex, LavaFX, Integral та інші. Наприклад, серед учасників системи Integtal можна відзначити Bank of America, Citigroup, UBS, Barclays і т. д, а обороти Currenex перевищили 1.5 трлн.доларів в день, що є майже половиною всього обороту форекс.

Висновок: ECB-брокери не грають проти своїх клієнтів, вони заробляють виключно з комісії (не плутати зі спредом), яка відраховується за кожну зроблену операцію. Є певні умови для ECN-рахунків, які не дозволяють говорити про таку ж доступності ECN, як класичні рахунку або центові. Торгуючи на

На ECN-рахунку трейдер більше не зіткнеться з реквотамі, його операції будуть виконуватися дуже швидко, а заборони на торгові методики відсутні. Якщо ж Вам важливіше точне виконання за встановленою ціною, фіксовані спреди, більш значне торгівельне плече і наявність угод малого обсягу, то ECN-рахунку Вам не підійдуть.

Категорія: Форекс | Додав: 24.07.2016
Переглядів: 495 | Рейтинг: 0.0/0