Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Трейдинг
Індикатор Графік Кагі для ринку Форекс
Як відомо, японські трейдери завжди відрізнялися своєю майстерністю і винахідливістю. Ні для кого не секрет, що свічковий аналіз як раз пішов з Японії, і багато трейдерів по всьому світу активно застосовують його для ведення торгівлі.
Японські інвестори створили велику кількість різних інструментів, які суттєво полегшують аналіз ринку. Серед цих інструментів можна виділити: графіки Ренко, японські свічки та багато іншого.
Тим не менш, темою даної статті стане зовсім інший інструмент для відображення цінової тенденції – це Графіки Кагі. Дані графіки є ефективними і по-своєму нестандартними, але в чому ж полягає ця сама нестандартність?
Спочатку Графіки Кагі створювалися для відстеження найбільш сильних цінових тенденцій та ідентифікації сильних імпульсних коливань, за допомогою розвитку яких ринок може значно зміщуватися в ту або іншу сторону. Використовуючи цей інструмент, трейдер, аналізує ринок, може просто не враховувати часовий фактор.
У даному випадку спекулянт буде повністю зосереджений на русі ціни і пошуку потенційних мінімумів і максимумів ринку. За своїм зовнішнім виглядом Графіки Кагі представляють наступне:
Як Ви бачите, цей графік являє собою вертикальні і горизонтальні лінії, які залежно від сили руху ціни буде змінювати свою товщину. Примітно, що кожна лінія на графіку має свою назву (для Японії це дуже характерно).
• ЯН – являє собою товсту вертикальну лінію.
• ІНЬ – також є вертикальною лінією, але вона візуально тонше.
• ПЛЕЧЕ – це горизонтальна лінія графіка, яка з'єднує лінію ЯН і ІНЬ.
• ТАЛІЯ – є свого роду перегородкою, що з'єднує ЯН і ІНЬ.
• Зазначимо, що формування лінії ЯН вказує нам на зростання ціни, відповідно, нам необхідно розглядати операції в бік висхідної тенденції.
Якщо ж утворюється ІНЬ, то це ознака розвитку низхідної тенденції, і нам необхідно розглядати відповідні входи в сторону даного тренду. Лінії ЯН і ІНЬ можуть мінятися ролями, але відбуватися це може строго при формуванні певних умов на ринку.
Тут ключову роль відіграє відстань, на яке ціна повинна піти вище горизонтальних ліній, щоб ЯН і ІНЬ помінялися своїми ролями. Яким має бути це відстань? Тут на питання точно відповісти не можна, для фондового ринку оптимальним відхиленням вартості акції є бар'єр 5%, що стосується ринку Форекс, то найбільш підходящим буде відхилення 0,4-1%.
Як застосовувати Графіки Кагі на практиці?
Спочатку хотілося б відзначити, що застосовувати дані графіки безпосередньо в умовах ринку не так вже просто. Тим не менш, існує ряд рекомендацій, які дозволять вловлювати зміни в ринковій динаміці, використовуючи графіки Кагі. Відкривати покупки ми повинні при формуванні лінії ЯН, а продажу ми починаємо при формуванні лінії ІНЬ. Давайте розглянемо кілька прикладів:
На прикладі чітко видно, що почала формуватися лінія ЯН, так як вона стала товщі (є вертикальною. В цей момент ми могли відкривати покупки по ринку, як підсумок, ціна дійсно пішла у висхідному напрямку, а відкритий ордер міг би стати прибутковим.
В даному випадку ми бачимо, що ЯН планомірно перетворюється на ІНЬ, так як лінія стала тоншою. Таким чином, можна було відразу ж відкривати продажу, в кінцевому підсумку, ціна впевнено рушила в низхідному напрямку, а угода була б прибутковою.
Крім того, якщо Ви спостерігаєте, що поспіль йде велика кількість ПЛЕЧЕЙ і ТАЛІЙ, то це пряма ознака скорого розвороту тенденції. Щоб Вам була зрозуміла суть цих назв, подивіться на скріншот нижче:
Якщо Ви спостерігаєте порядку 10 (товстих) ПЛЕЧЕЙ і ТАЛІЙ, то цінова тенденція вже або сильно перекуплена, або перепродана (в залежності від напрямку руху ринку). В такому випадку Ви отримуєте хороший шанс зловити розворот на ранніх стадіях і увійти в ринок за вигідною ціною.
Ще можна за допомогою використання Кагі спостерігати за рівнями підтримки та опору, але тут є один момент. Суть полягає в тому, що рівні, утворені ПЛЕЧИМА і ТАЛІЯМИ, не завжди добре себе відпрацьовують, тому потрібно бути вкрай обережним.
Як і будь-який інструмент технічного аналізу, Графіки Кагі мають свої концептуальні переваги і недоліки. До достоїнств ми можемо віднести той факт, що даний інструмент дозволить сфокусуватися саме на самому русі ціни. В даному випадку нам не важливо, коли відбулося закриття або відкриття свічки.
У цьому сенсі Кагі дуже схожі на Ренко, де так само важливо, наскільки ціна пішла в ту або іншу сторону. Крім того, даний інструмент з великим успіхом можна застосовувати на різних ринках і базових активах, головне – підібрати найбільш оптимальні налаштування.
З недоліків можна відзначити, що Графіки Кагі важко застосовувати початківцям трейдерам, так як існує велика кількість термінології. Крім того, даний інструмент відчутно запізнюється за ціною, що у фазу розвитку консолідації на ринку може спричинити за собою серйозні втрати.
У статті ми розглянули, що таке Графіки Кагі і як їх застосовувати на практиці. З усього вищесказаного можна зробити висновок, що Кагі є перспективним інструментом технічного аналізу. Справедливості заради варто відзначити, що методики, отбрасывающие фактор часу не можна назвати дуже популярними. Тим не менш, фахівці в даній області, які змогли зробити Кагі складовою частиною своєї торгової системи, мають завдяки подібним методиками гарний прибуток.
|
Категорія: Форекс | Додав: 22.07.2016
|
Переглядів: 1001
| Рейтинг: 0.0/0 |
|