Четвер, 25.04.2024, 12:31

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/07406018.jpg
/_pu/2/70058079.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Індикатор Power Fuse з описом і спосіб застосування
Індикатор Power Fuse відноситься до групи так званих гібридних методів, які суміщають кілька давно відомих алгоритмів. За задумом авторів подібний підхід повинен усунути недоліки старих формул і забезпечити конкурентну перевагу на сучасному ринку.

Взагалі, чому ж стали з'являтися «гібриди» на Форекс? Відповідь проста – по тій же самій причині, по якій деякі колишні трейдери починають знімати викривають ролики про фінансові ринки в негативному ключі, мовляв,брокери заважають заробляти, маркетмейкери спеціально ламають системи (результат природної еволюції ринку).

Сьогодні, коли вже є історія спостережень, я можу з упевненістю сказати - фінансовий ринок дійсно постійно змінюється і «ляльководи» не мають відношення до системних збоїв.

Судіть самі, у першій половині 20 століття була популярна класика технічного аналізу, потім їй на зміну прийшлиіндикатори, завдяки яким люди робили мільйони. З появою комп'ютерів нестримно став набирати популярність аналіз обсягів, але вже через якісь 10-15 років Інтернет кардинально змінив багато процесів, в результаті чого довелося шукати нові напрямки аналізу, так з'явився метод Price Action.

Але ринок продовжує розвиватися, тому виникла ідея вдихнути нове життя в старі методи і перше, що спало на думку розробників – просто поєднати індикатори.

Індикатор Power Fuse: параметри та принцип роботи

Алгоритм даного експерта поєднує MACD і лінії Боллинджера, фактично, спочатку на графіку будується стандартний MACD, після чого на базі його значення розраховується канал Боллинджера. Ось і весь секрет, ну і в якості бонусу розробники ще присвоїли різні кольори ключових моментів і сигналами. На наступному графіку представлений приклад розмітки Power Fuse:
 

Послідовність з гуртків – це старий добрий MACD, тільки тепер спадна тенденція представлена червоними колами, а висхідна синіми, же точці перетину нульового рівня присвоєно жовтий колір.

Конверт з трьох ліній, трохи запізнюється щодо Moving Average Convergence/Divergence, є ніщо інше, як стандартний Боллінджер, побудований не за ринковими цінами, а за значенням основного індикатора.

Що стосується налаштувань Power Fuse, то тут і коментувати практично нічого, так як всі вони повністю повторюють налаштування задіяних у роботі алгоритмів, але щоб не заплутати початківців трейдерів, краще перерахую параметри:

• BandPeriod – період розрахунку для побудови каналу Боллинджера;
• Fast – період швидкої «машки»;
• Slow – період повільної «машки»;
• Smooth – сглаживающая змінна середня (сигнальна лінія);
• StdDev – кількість стандартних відхилень для побудови кордонів конверта.

На наступному графіку представлений приклад побудови стандартного Bollindger Bands на MACD за допомогою функції «Previous indicator's data».
 

Дуже схоже на Power Fuse, неправда? Насправді, так воно і є, просто гістограма погано сприймається візуально, а з гуртками працювати простіше.

Сигнали Power Fuse

Перша група сигналів орієнтована на пошук зароджуються тенденцій. Для цього необхідно дочекатися, щоб на Power Fuse послідовність з гуртків консолідувалася всередині каналу, після чого автор рекомендує зробити ставку на зростання або зниження курсу пари в залежності від того, яка межа каналу буде пробита після консолідації.
 

Прибуток фіксується після того, як гуртки змінюють колір на протилежний.

Подивіться ще ось ці два індикатори:

• X-Lines
• Індикатор ZZ

В якості сильних сторін, притаманних подібної тактики, можна виділити наступні нюанси:

• Відносно невелика запізнювання сигналів.
• Стандартне відхилення (взяте за основу індикатора Боллинджера) фільтрує більшість помилкових сигналів.
• Трендовий метод працює на будь-яких торгових інструментах, тобто є універсальним.
• Коди індикаторів не були модифіковані, а значить Power Fuse – це не просто підгін під історію, а об'єктивний метод.

Другий набір сигналів є свого роду антиподом тільки що розглянутому алгоритмі, в даному випадку позиція відкривається після повернення послідовності з гуртків в діапазон BB:
 

Прибуткову операцію рекомендується утримувати до тих пір, поки гуртки не змінять колір:

1. При купівлі чекаємо появи червоного кола;
2. При продажу чекаємо появи синього кола.

Щоб уникнути зайвих втрат, для закриття позиції можна почекати, щоб головна лінія Power Fuse (гуртків) торкнулася центральної лінії конверта. Як тільки це сталося, в силу вступають правила, перераховані абзацом вище.
 

Пов'язано це з тим, що значення центральної лінії Боллинджера показує рівноважний стан – це природний процес, що підтверджується статистикою. Але як тільки рівновага буде досягнута, далі події можуть розвиватися у двох напрямках:

• або колишні сили після перепочинку зроблять нову спробу продовжити колишній тренд;
• або контрсила візьме гору.

Дана тема вже виходить за рамки огляду, присвяченого Power Fuse, тому рекомендую вивчити такі індикатори, якStandard Deviation і Bollinger Bands. Якщо уважно прочитати відповідні статті, то розглянутий сьогодні індикатор постане в новому світлі.

Категорія: Форекс | Додав: 26.07.2016
Переглядів: 383 | Рейтинг: 0.0/0