Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Трейдинг
Індикатор Range Bars - новий погляд на ринок
Сьогодні ми поговоримо про досить цікавий індикатор під назвою Range Bars. Всі трейдери часто стикаються з таким явищем, як флет, коли ціна довгий час рухається у відносно вузькому діапазоні. Як раз індикатор Range Bar був створений для того, щоб ми могли якісно боротися з цим ринковим шумом, якщо вже не плануємо його використовувати, наприклад, для нічного скальпинга.
Вперше про даному інструменті заговорили ще в далекому 1995 році, завдяки спекулянту з Бразилії – Вінсенту Николелису. Спочатку Вінсента бентежив той факт, що на простих графіках яскраво виражений елемент часу, тобто, графік відображає інформацію про рух ціни за певний період.
Але ми все одно прекрасно знаємо, що ціна далеко не завжди перебуває в стані спрямованого руху. Бувають моменти, коли ринок "топчеться" на одному місці без натяку на подальший хід.
Флет на ринку Форекс
На малюнку видно, що ціна довгий час "тупцювала на одному місці, відповідно, людина, який би використовував індикаторну систему, отримав би купу помилкових сигналів. В цьому і полягає вся проблема індикаторів, адже вони рухаються слідом за ринком. Для вирішення цієї проблеми люди часто застосовували графіки РЕНКО, але і в такому разі не вдавалося уникнути появи великої кількості неякісних сигналів під час консолідації.
Основна відмінність Range Bars полягає в тому, що відсутній фактор часу. Поки ціна не зробить певний рух, то ще один рэйндж бар не буде намальований. Враховуючи цей факт, Ви будете бачити більш згладжену картину ринку, використовуючи цей інструмент. Давайте розглянемо приклад:
Графік Бар - приклад
На малюнку у нас відображено звичайний графік Бар руху ціни за 18 грудня 2015 року. Чітко видно, що в цей день ціна сильно "флетила", не даючи при цьому нормального руху.
Range Bars в торговому терміналі
Тепер на ілюстрації показано рух ціни за той же період, що і в попередньому випадку, але вже із застосуванням індикатора Range Bars. Тепер ми отримали більш згладжену картину ринку. Це допомогло б нам набагато грамотніше оцінити ринкову ситуацію і не відкривати при цьому позиції там, де це було потенційно ризиковано.
Знову ж таки, це досягається за рахунок відсутності прив'язки до часу. Навіть якщо ціна буде "топтатися на місці цілий день, і при цьому не пройде необхідну відстань, то нового рэйндж бару на графіку не з'явиться.
Ви повинні розуміти, що якщо одночасно встановити один і той самий індикатор на простий графік та графік з рэйндж барами, то показання будуть серйозно відрізнятися. У другому випадку інструмент буде згладжено реагувати на зміну ринкової тенденції, він буде розгортатися тільки тоді, коли на розворот піде сам ринок.
Установка індикатора Range Bars
Для початку всі необхідні файли потрібно буде перемістити в папку Вашого терміналу і при цьому підтвердити заміну. Потім відкриваємо термінал і вибираємо необхідну валютну пару, з якої буде вестися торгівля. На що з'явився графік ціни встановлюємо індикатор Range Bars, і в правому верхньому куті з'явиться вікно з інформацією, мовляв, інструмент встановився правильно.
Але це ще не все, адже самі бари ми будемо використовувати на графіку оффлайн. Для цього переходимо у вкладку "Файл - Відкрити автономно", і в переліку тимчасових інтервалів вибираємо М2 для нашої валютної пари. Ось і все, ми встановили індикатор на графік і тепер його можна налаштовувати.
Рекомендую ось ці два цікавих індикатора:
Індикатор Кагі
Хрестики і нулики
Налаштування індикатора Range Bars
Про самих налаштуваннях слід поговорити окремо, адже їх налічується досить багато.
Налаштування алгоритму Range Bars
На малюнку вище Ви можете бачити всі основні налаштування даного інструменту, а тепер про все по порядку.
Pip Range - параметр змінює розмір кожної свічки в пунктах. За умовчанням встановлено 13, відповідно, кожен рэйндж бар буде дорівнює 13 пунктами.
OfflineTimeFrame - задає віддалений таймфрейм для розрахунку барів. Враховуючи той факт, що час даних барах не має ніякого значення, цей параметр застосований тільки для того, щоб була можливість одночасно відкрити декілька графіків.
RefreshChartOnAskPriceChange - при активації даного параметра ціна буде змінюватися з урахуванням АСК, а за замовчуванням редагування відбувається з урахуванням БІД.
RenderUsing1MhistoryBars - параметр задає кількість хвилинних барів, які використовуються при безпосередніх розрахунках показань. Якщо ми задамо змінну 0, інструмент автоматично буде брати до уваги всі наявні на поточний момент історичні дані з хвилинного інтервалу.
UseSoundSignalOnNewBar - активує або деактивує звуковий сигнал при появі нового бару.
DisableComment - включає або відключає коментарі індикатора, які виводяться на графік у верхньому правому куті.
Якщо говорити в цілому, то Range Bars дійсно являє собою цікаве додаток для торгівлі, але не варто наївно вважати, що цей інструмент є Граалем і позбавить Вас від усіх проблем і труднощів. В принципі, представлений індикатор як не можна краще підійде трейдерам, які використовують трендові стратегії, тоді вийде вловлювати сильні спрямовані рухи ринку, минаючи при цьому затяжні консолідації.
|
Категорія: Форекс | Додав: 25.07.2016
|
Переглядів: 470
| Рейтинг: 0.0/0 |
|