Вівторок, 18.01.2022, 01:18

Форекс


Меню сайту
/_pu/3/30957645.jpg
/_pu/3/22115088.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Кращі стратегії і схеми заробітку на Олімп Трейд: як заробити в Olymp Trade без ризику

У даній публікації описані найефективніші схеми заробітку на платформі Олімп Трейд. Ви дізнаєтеся хороші безпрограшні стратегії для новачків з маленькими сумами, плюс як торгувати без ризику більш досвідченому брокеру.

Не тільки всередині, а й навколо фінансового ринку існує багато спекуляцій.

Цифровий багряної ниткою, простягнутою крізь інформаційний околориночний шум, є непорушний закон - заробити на бінарних опціонах можна, проте вкрай важливо підібрати саме ту стратегію, яка підійде трейдеру.

Саме тому в даній статті наведено цілий перелік схем заробітку, орієнтованих на те, щоб допомогти трейдеру розібратися в собі і ринку і почати заробляти.

Стратегії

По-перше, і на Олімп Трейд безпрограшних стратегій не буває. Тому що трейдери - люди. Схема заробітку може бути високоприбуткової, однак від людських помилок її вберегти під силу тільки самому трейдеру.

По-друге, відповідна стратегія як дружина: необхідно знайти ту саму, але не кидати її при виявленні недоліків, а міняти, тобто робити краще.

Що це означає? Все просто: раз обрана схема заробітку стає частиною трейдера, однак ринок мінливий, і рано чи пізно вона буде втрачати в ефективності, тому її доводиться адаптувати.

Тут головне не потрапити в класичну помилку новачків: спробував - кинув, знайшов нову, не підійшла - кинув. Так, може статися так, що схема не підходить. Проте, перш ніж її кидати, необхідно розібратися, чому вона не підійшла.

Отже, озброївшись цим знанням, трейдер може нарешті ознайомитися з переліком схем для заробітку на бінарних опціонах. Його цілком достатньо, щоб знайти підходящу, головне - вибирати мудро.

Як торгувати на Олімп Трейд - найкраща стратегія

Ця схема є простою в застосуванні і одночасно практичною і прибутковою. Тому найкраще з неї і почати.

Схема заробітку тут заснована на використанні ринкових закономірностей. Однією з таких є зміна тенденцій. Відомо, що тренд не нескінченний. Рано чи пізно він закінчиться. І коли це станеться, почнеться новий.

Для застосування цієї стратегії необхідні два індикатори - RSI (індекс відносної сили) і CCI (Індекс товарного каналу). Комбінуємо ці індикатори і отримуємо наступну систему.

Якщо обидва індикатора знаходяться в зоні перекупленності (у RSI: 70 - 100; у CCI: 200+), значить, висхідний тренд вичерпав потенціал до подальшого руху. Подібний сценарій має на увазі зміну ринком напрямки. Це може бути корекція або новий тренд.

Що б не трапилося - корекція або тренд - трейдеру вдасться досягти заробітку, якщо він вірно розрахує момент входу і експерацію. З тих, що сходять трендом та ж ситуація, змінюються лише значення індикаторів (у RSI перепроданність: 0-30; у CCI: 200).

Стратегії з експірації в 1 хвилину

Експірація, довжиною в 1 хвилину, підійде для трейдерів, які люблять швидкість, драйв і не люблять втрачати час.

До подібних стратегій можна віднести торгівлю на основі індикатора MACD.
 • У платформі Олімп Трейд встановлюється індикатор;
 • Вибирається 15-секундний таймфрейм;
 • Лінії індикатора перетинаються;
 • Над нульової лінії з'являється перший стовпець гістограми;
 • Купівля;
 • Лінії індикатора перетинаються;
 • Під нульовою лінією з'являється перший стовпець гістограми;
 • Продаж.

Експірація - одна-дві хвилини.

Стратегія трикутник

Хто б міг подумати, що уроки шкільної геометрії знадобляться в житті! Та не просто знадобляться, а допоможуть добре заробити.

Дана схема заробітку підійде для новачків з маленькими сумами, тому що перш, ніж грати по-крупному, необхідно звільнитися від навіяних школою стереотипів про марність математики в житті і неприємних спогадів про нудних уроках.

Трикутник - відома кожній людині фігура з геометрії Евкліда. Торгова платформа брокера Олімп Трейд дає можливість побудувати цю фігуру на графіку.

При побудові необхідно, щоб трикутник охопив трендові рух. Якщо ціна виходить за межі фігури, значить, ринок змінює напрямок або починається корекція.

Доведеться повправлятися, немає методички з креслення трикутників на ринку, проте з досвідом прийде, до того ж, креслити їх на графіку цікавіше (і корисніше), ніж в зошиті.

За додатковими порадами можна звернутися до радника Олімп Трейд.

5-ти хвилинний таймфрейм і 20-ти хвилинна експірація.

За 2 години можна заробити собі на щільний обід.

Схеми заробітку на біржі криптовалюта - стратегії для новачків

Стратегія Бінарний гамбіт

У шахах гамбіт - ризиковий хід, що вимагає ретельного обмірковування. Однак бінарні опціони шахи, тут все простіше. Дана схема заробітку в Олімп Трейд добре підходить для новачків в бінарних опціонах. Почати можна з 350 рублів.

Для того щоб використовувати стратегію Бінарний гамбіт, необхідно відкрити економічний календар на сайті olymptrade. У ньому будуть відображені новини, а поруч з ними - ступінь їх важливості.

За 15 секунд перед важливою новиною відкриваються дві угоди в різних напрямках. Експірація - 10 хвилин. Зовсім небагато часу (2-3 хвилини) - і стає ясно, як відреагував ринок. Збиткова угода закривається, а прибуткова залишається до кінця експірації.

Дохід покриває витрати на другу операцію. Це означає, що торгівля ведеться без ризику.

Стратегія Мартингейл

Схема Мартингейл відрізняється від перерахованих вище (і цим вона хороша) тим, що використовуючи її, можна заробити велику суму грошей швидко. Вона вимагає дисципліни і уважності.

Отже, щоб застосувати Мартингейл в Олімп Трейд, необхідно відкрити угоду на 1 долар. Якщо вона закриється зі збитками, відкрити нову на 2 долари. Далі слід 5 доларів, потім 15, 30 і 75.

Безсумнівною перевагою даної стратегії є те, що відкрита нова угода не тільки покриває збитки за попередньою, але і обіцяє великий виграш. Єдиний мінус - потрібен великий депозит, бажано від 200 доларів і вище.

Стратегії по свічках

Японська свічка - спосіб відображення руху ціни. Вона складається з ціни відкриття, максимальної ціни, мінімальної ціни, ціни закриття. Якщо свічка зелена, - ринок підріс; якщо червона, - рушив вниз.

На графіку виявляється модель поглинання - коли наступна ціна більша за попередню, причому настільки більше, що попередню можна вмістити в нинішній. Якщо велика свічка зелена, це сигнал на покупку; якщо червона, сигнал на продаж.

Таймфрейм - 5 хвилин. Експірація - 5 хвилин.

Стратегія Хейка Аши

Хейкі Аши в Олімп Трейд, як і японські свічки, - окремий спосіб відображення руху ціни. Перевагою Хейка Аши перед класичним свічним графіком є ​​згладжування шумів.

Отже, схема заробітку Хейка Аши проста у використанні, як фінський ніж. Для початку вибирається даний тип графіка. Потім необхідно почекати появи трьох свічок одного кольору. Якщо свічки зелені, опціон на покупку; якщо червоні - на продаж.

Розвиток тренда зазвичай супроводжується збільшенням тел свіжої. Його ослаблення - зменшенням тел і появою таких свічок, як, наприклад, «Дожі».

Стратегія Алігатор

Дана схема в Олімп Трейд вимагає побудови трьох ковзних середніх. Разом вони утворюють так звану пащу алігатора.
 • щелепу алігатора - змінна середня з періодом 13;
 • зуби алігатора - змінна середня з періодом 8 і коефіцієнтом зсуву 5;
 • губа алігатора - змінна середня з періодом 5 і коефіцієнтом зсуву 3.

Сон алігатора - лінії переплітаються, ринок вступив в бічну фазу. Якщо лінії вище ціни, спадний тренд. Якщо лінії нижче ціни, висхідний тренд.

Для хорошого заробітку угоду слід відкривати відразу після перетину ліній, коли середні почнуть розходитися, тобто пащу почне розкриватися.

Таймфрейм - 4 години. Експірація - 1 день.

Реальні відео по торговим сигналами

Брокер Олімп Трейд пропонує відео, в яких показує стратегію для заробітку японський стандарт і її сигнали на практиці.


Категорія: Форекс | Додав: 14.03.2021
Переглядів: 251 | Рейтинг: 0.0/0