Четвер, 16.05.2024, 04:40

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/84728077.jpg
/_pu/3/20463019.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Локірованіе торгових позицій
Локированием угоди на Форекс називається відкриття зустрічної за напрямом позиції того ж самого торгового інструменту. Наприклад, якщо в процесі торгівлі спекулянтом була відкрита угода на купівлю валютної пари EUR/USD, то відкриття ще однієї позиції, тільки на продаж, по тій самій парі, буде локированием.

Локірованіе позиції може бути повним або частковим. У першому випадку зустрічна угода (продаж) повинна бути того ж об'єму, що і покупка. Після установки лока, куди б не пішла ринкова ціна EUR/USD, це вже не буде позначатися на капіталі депозиту. Наскільки одна з угод буде набирати збиток, настільки ж друга позиція буде збільшувати прибуток.

Часткове локірованіе позицій передбачає відкриття зустрічної позиції не рівного обсягу з першою операцією на рахунку. Наприклад, якщо трейдер спочатку купив 1 лот валютної пари EUR/USD, а потім відкрив продаж на 0,8 лота, то це буде якраз приклад часткового перекриття покупки.

Зауважимо, що зустрічна позиція може бути навпаки більшого обсягу, ніж її суперниця. Наприклад, зробивши покупку 1 лота пари EUR/USD, людина може прийняти рішення про підписання ще однієї угоди, але на продаж 1,2 лота.
 

Що таке локовый замок?



Наголос у слові замок, у даному випадку, слід робити на голосну "о". Таку назву демонструє закритість, яка в даній ринковій ситуації має місце бути. Локовым замком на ринку прийнято називати ситуацію повного локування позиції. У замку обов'язково 2 або більше угод. З двома зрозуміло, одна на продаж, друга на покупку, так ще й умова, що їх обсяги однакові.
 

Можна спостерігати ситуації, коли часткове локірованіе переводиться в повне, додаванням необхідного обсягу. Наприклад, купівля об'ємом 1 лот, продаж 0,8 лота. Щоб створити замок, досить укласти ще одну угоду на продаж об'ємом 0,2 лота.

Аналогічним чином замок може бути зібраний з кількох покупок і продажів, головне, що б суми їх обсягів були б одне одному рівні. 

Розкриття замку, як не складно здогадатися, це створення ситуації, коли обсяги на купівлю та продаж більше не є рівними. Це може бути повне закриття всіх угод, наприклад, на купівлю, або ж часткове, що так само порушить баланс між sell та buy.
 

Для чого потрібно локірованіе?



У яких же ситуаціях трейдери на валютному ринку використовують локірованіе своїх позицій?
  • створення перерви
  • зменшення впевненості в актуальності угоди
  • торгові системи, побудовані на локировании
Захист відкритої угоди від подальшого збільшення збитку, дозволяє "перевести дух", заспокоїтися і подумати, як бути далі. Наприклад, якщо у трейдера є позиція на купівлю, а ринок почав провалюватися вниз, то можна відкрити продаж того ж самого обсягу, зупинивши зміни капіталу на депозиті. У потрібний момент спекулянт прийме рішення, як бути далі, і закриє одну з угод, тим самим відкривши замок.

Така перерва особливо необхідний тим торговцям, які дуже сприйнятливі до проблем в торгівлі або в разі, коли потрібно час на обдумування своїх подальших дій.

Якщо ж людина починає сумніватися в актуальності своєї угоди, то він може її локировать частково. Тим самим, трейдер як би зменшує обсяг своєї позиції, за рахунок часткового перекриття об'ємом зустрічної угоди. Далі у торговця з'являється час спостерігати за ринковою ситуацією, що б вирішити, як діяти далі, а не чекати збільшення осідання. При цьому він не знаходиться в локовом замку.
 

Так само існують цілі торговельні системи, які побудовані на використанні локування. Тут і входи в замки, якщо ринок пішов не в очікувану трейдером бік, і часткові перекриття обсягів, коли впевненість у правильності прийнятого рішення знижується, і так далі. У цьому випадку зустрічні позиції застосовуються не тільки для того, щоб виграти час, але і з метою отримання прибутку на ринку.

Між фахівцями, які використовують у своїй роботі локирокание позицій на Форекс і Stop Loss, постійно ведуться суперечки. Кожна сторона виступає за свій спосіб поводження з збитками. Тим не менш, необхідно визнати, що при повному переході в майбутньому на платформу MetaTrader 5 подібні суперечки припиняться. Справа в тому, що нова версія терміналу на технічному рівні не дозволяє виставляти зустрічні позиції. При спробі відкрити операцію, спрямовану проти вже відкритої позиції, буде як раз закриватися те, що було відкрито.

Деякі спекулянти вважають, що видалення затребуваною можливості нової версії терміналу виставляти протилежно спрямовані угоди, найкращий доказ ефективності такого методу торгівлі. Тим не менше, краще заздалегідь врахувати, які можливості у нас будуть при переході з МТ4 на МТ5. Чи є сенс зараз розробляти торговельну систему з локами, якщо в недалекому майбутньому використовувати цей прийом у роботі вже, швидше за все, не вийде, вирішувати Вам.

Категорія: Форекс | Додав: 11.12.2017
Переглядів: 312 | Рейтинг: 0.0/0