П`ятниця, 17.05.2024, 10:15

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/97291707.jpg
/_pu/2/37216323.jpg
/_pu/3/54205977.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Market Execution або міжбанківські котирування
Market Execution це виконання угод за ринковою ціною. На перший погляд може здатися, що ціна ринкової тільки і може бути, але під формулюванням криється певний сенс, який відрізняє даний вид обробки заявки трейдера від Instant Execution. 

Справа в тому, що від вибору способу обробки наказів валютного спекулянта багато що залежить в точності виконання, а так само в комісії, яку необхідно буде сплатити клієнту компанії. Міжбанківський ринок має котирування з п'ятьма знаками після коми, що вже говорить про високої точності котирування.

До того ж, трейдер забуде, що таке реквот при роботі на рахунку з Market Execution.

Щоб розповісти про все по порядку, спочатку необхідно зрозуміти принцип роботи брокера, що пропонує своїм клієнтам метод виконання Market Execution. Від спекулянта надходить наказ на покупку, наприклад, одного лота EUR/USD. Компанія приймає заявку і тут же робить придбання лота зазначеної клієнтом валютної пари. Ринкові ціни змінюються моментально, а тому розраховувати на те, що в момент натискання на кнопку "BUY" трейдером ціна буде точно такий же, як у момент укладання угоди на ринку, не доводиться.
 

Позиція може бути відкрита, як за кращою ціною, ніж вказував у своїй заявці осіб, так і за менш вигідною для нього. Все залежить виключно від того значення, яке було присутнє на ринку в момент фактичної покупки. Брокер не видає в терміналі клієнта інформації про те, що за заданою ціною неможливо придбати один лот EUR/USD, а просто робить покупку за поточним ринковим значенням. Це і є причина відсутності реквот.

На валютному ринку деякі значення цін можуть взагалі "проковтуватися". Наприклад, угоди укладаються за 1.34555, потім по 1.34556, але в разі заявок по 1.34557, угоди будуть укладатися за такою ціною. Такі явища називаються гепами, і так само є поясненням відсутності точного виконання наказу трейдера. З цієї ж причини можливі прослизання ціни навіть при використанні в торгівлі відкладених ордерів.

Сильні і слабкі сторони Market Execution

Спред при Market Execution є плаваючим, тобто змінює свої значення залежно від ліквідності ринку. Як правило, кожен торговий інструмент володіє певним коридором значень для spread.

Негативною стороною змінного спреду буде відсутність можливості прогнозування його величини в момент укладання угоди. Але є і позитивний момент в мінливому спреді, він полягає в меншому його значенні, ніж при роботі на рахунках з фіксованим spread. Рідко можна помітити розширення спреду до таких величин, щоб він виявився більше фіксованого значення при роботі з Instant Execution.
 

Брокерські компанії, як правило, пропонують різні типи рахунків своїм клієнтам, частина з яких використовують технологію Instant Execution, а інші Market Execution. Неможливо відмовитися всьому ринку від одного з двох варіантів виконання наказів, так як вони мають свої переваги і недоліки. Кожен трейдер використовує той механізм обробки заявки, який найкращим чином підходить його торгівлі.

Головними перевагами Market Execution можна вважати:

• точне котирування завдяки п'яти знаків після коми
• відсутність реквот - угода при відправці наказу все одно буде укладена
• менші значення спреду (у більшості випадків)
• у деяких компаній кращі умови по установці ордерів поблизу ринкової ціни саме на рахунках Market Execution

Недоліки виконання Market Execution:

• немає точності у виконанні заявок
• присутні прослизання
• спред зрідка може перевищувати фіксовані значення рахунків з Instant Execution

Брокери, у яких є рахунки з методом виконання Market Execution:

• MaxiMarkets
• Alpari
• FXopen
• AForex

Кому може бути незручно торгувати з Market Execution? По-перше, це скальпери, адже їм доводиться враховувати кожен пункт. Для них бажано знати заздалегідь, якої величини буде спред у кожної операції. По-друге, кому необхідно укладати угоди строго за визначеними цінами, тобто, прослизання не допускаються. Такі спекулянти, швидше за все, зупинять свій вибір на Instant Execution.

Категорія: Форекс | Додав: 23.07.2016
Переглядів: 387 | Рейтинг: 0.0/0