Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Трейдинг
Мінливий джерело доходу - Форекс
Сьогодні багато спекулянти починають свою кар'єру саме з торгівлі на Форекс, тому закономірно, що всі свої перемоги і невдачі на валютному ринку вони проектують на всю фінансову сферу. Та й що говорити, останнім часом навіть на федеральних ЗМІ у зв'язку з прийняттям закону про Форекс-дилерів, а також після зниження курсу рубля, спекуляції на валютному ринку стали однією з найбільш обговорюваних тем.
На жаль, багато журналісти використовують кліше і штампи, тобто більше лякають новачків, а не займаються просвітницькою діяльністю. Тому сьогодні я постараюся об'єктивно розповісти проджерело доходу на Форекс, його мінливість, а також торкнуся тему ризиків, із якими неминуче стикається початківець спекулянт.
Почати слід з новичковых помилок, найнебезпечніше з яких – це віра в стабільність доходу, яку підкріплюють історії успішних трейдерів з усього світу. Давайте розбиратися.
Згоден, професійні спекулянти дійсно живуть з ринку, зустрічаються і ті, хто торгує виключно валютою, тому тут є частка істини, але справа в тому, що джерело доходу на Форекс і мінливість – поняття нерозривно пов'язані. Виживають у сфері фінансів тільки ті, хто навчився управляти ризиком і використовувати ймовірність. Подивимося на графік:
В точці А трейдер повинен прийняти рішення про купівлю або продаж валютної пари. На перший погляд все просто – за підручником вивчи новинний фон і зроби ставку на зміцнення однієї валюти щодо іншої, але в реальності виникає безліч проблем:
• жоден спекулянт не знає всіх новин, тобто поки ви читаєте чергову публікацію у пресі, у Світі в цей самий момент відбувається щось нове, тому вже через кілька годин настрої на ринку можуть змінитися на протилежні;
• звичайний трейдер нічого не знає про плани великих гравців (банків, корпорацій тощо), тому навіть самий логічний прогноз може не виправдатися;
• ніхто не застрахований від надзвичайної події, в останні роки валюти дуже чуйно реагують на геополітику.
З приводу доходів на Форекс рекомендую:
Відео з результатами торгівлі професійного трейдера (є посилання на використовуваний спосіб трейдингу)
Безкоштовні СМС-сигнали з тривалою статистикою
В результаті перерахованих факторів навіть досвідчені трейдери дуже часто помиляються в прогнозах. Після відкриття позиції ціна починає йти у зворотний бік, і професіоналів від новачків в даному випадку відрізняє одна особливість – вони ставлять стоп-лоси. Повернемося до прикладу:
Таким чином, якщо ціна піде проти відкритої позиції – трейдер отримає запланований збиток, тому мінливість джерела доходу на Форекс не просто закономірна, вона є невід'ємною частиною спекуляцій.
Головне завдання трейдера – вивести сукупність операцій в загальний плюс і абсолютно неважливо, як буде змінюватися дохід, можна за один місяць отримати 10%, за наступний 20%, за третій отримати збиток 5%, все вирішує річний дохід. Якщо він більше одного відсотка за банківським депозитом, а торгова стратегія не передбачає постійне перебування біля монітора – можна говорити про досягнення успіху на ринку Форекс.
Зовсім інакше слід ставитися до торгівлі інтрадей, по своєму досвіду можу стверджувати, що досягти стабільного результату в даному випадку набагато простіше. Це пов'язано з тим, як перераховані вище негативні фактори втрачають свій вплив, і будь імпульс, спровокований подібними новинами, сприймається внутрішньоденним трейдером як тренд.
Волатильність і прибуток на Форекс
Джерело доходу на Форекс і його мінливість часто пов'язані через волатильність, що характеризує силу коливань вартості активу.
В даному випадку залежність носить двоїстий характер, з одного боку, чим вище волатильність, тим більше можна заробити:
Але з іншого – якщо волатильність змінюється, багато стратегій просто перестають працювати, особливо це правило актуально для розширення діапазону коливань, почасти, саме з цієї причини багато трейдерів йдуть з ринку.
І це закономірний крок, адже якщо спекулянт кілька років працював у звичних межах, а тут доводиться пристосовуватися до нового середовища, все на що доводиться розраховувати просто «не втратити», а про заробіток краще задуматися тільки після досягнення стабільності. Далеко не кожен може визнати свої помилки і усунути слабкі сторони.
Деякі трейдери працюють простіше – вибирають з усіх валютних пар тільки ті інструменти, волатильність яких задовольняє правилам стратегії. Після того, як розширився діапазон коливань – виключають пару з робочого набору, але я негативно ставлюся до подібних систем з кількох причин.
По-перше, для джерела доходу на Форекс мінливість – це нормальне явище, до якого просто потрібно пристосуватися. Деякі трейдери створюють фінансову подушку на той випадок, якщо місяць виявиться збитковим, хто займається не тільки трейдингом, але і іншими видами діяльності, в будь-якому випадку – додаткова страховка ще нікому не шкодила (якщо коротко: не паліть мости для відступу – і все вийде).
По-друге якщо перебувати в постійному стресі, постійно стежити за котируваннями, в надії поліпшити і без того хороші показники торгівлі на дистанції, є шанс взагалі розпрощатися з ринком. Працювати потрібно в міру, якщо настав негативний період – можна взяти перерву від торгівлі, після якого зі свіжою головою вже думати над причинами втрат.
|
Категорія: Форекс | Додав: 26.07.2016
|
Переглядів: 474
| Рейтинг: 0.0/0 |
|