Субота, 23.11.2024, 21:20

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Обмежений усереднення
Про торгівлю, що використовує усереднення, ми говорили раніше. Тепер хотілося б детальніше розглянути окремий випадок методики усереднення, в якому все-таки використовуються стопи на угодах. Такий спосіб менш небезпечний для рахунку в цілому, але при цьому і не може бути віднесений до типу торгівлі, коли збитки вважаються неприйнятними результатами угод. Даний спосіб скоріше підходить тим, хто і раніше торгував з обмеженням збитків, а тепер вирішив надати системі деяку гнучкість.

В першу чергу, саме трейдери, які використовують торговельні рівні, оцінили обмежене усереднення. Бувають ситуації в торгівлі, коли є два варіанти найбільш ймовірних, наприклад, для розвороту ціни. При цьому спекулянту потрібно поставити стоп згідно його торговельній системі. Обмежений усереднення дозволяє використовувати 2-3-4 угоди, які будуть відкриватися послідовно в бік відкриття першої угоди. Головною відмітною особливістю такої методики є обов'язкова наявність стопів у всіх угод. Це дозволяє обмежити збиток від операцій, якщо все-таки усереднення не врятувало ситуацію.

Приклад обмеженого усереднення

Розглянемо приклад на рис.1. Трейдер, перебуваючи в точці 1, виробляє аналіз ринкової ситуації, щоб відкрити операцію. Він звертає увагу на рівень 1, і приймає рішення відкривати позицію на продаж, якщо ціна сягне вибраного значення. Через деякий час ціна досягає рівня 1 і відбувається відкриття угоди на продаж. Стоп у правочину не встановлюється, але приймається до відома, що якщо ситуація на ринку почне розвиватися не так, як очікувалося, буде відкрита ще одна угода на продаж за ціною рівня 2.Рівень 2 трейдер вважав вельми значущим, і вирішив, що більш ймовірний варіант розвороту ціни поблизу цього рівня.

Тому, спекулянт ставить стоп першої угоди на рівень 3 і на цю ж ціну встановлює стоп другої угоди теж. На жаль, ціна досягає рівня 3 і закриваються обидві угоди зі збитками. При цьому втрати з-за другої угоди не надто великі, що ми можемо спостерігати на графіку, але в той же час, друга угода давала шанс вийти з ситуації взагалі без втрат, якщо б ціна розвернулася і пройшла б до рівня 4.
 

Розглянемо аналогічний варіант, що відрізняється від попереднього тільки тим, що стопи не відпрацювали у угод. На рис.2 ми бачимо, що були відкриті 2 угоди, але ціна не дістала до рівня 3. Після чого, відбулася зміна тенденції і обидві позиції були закриті за усередненими Take Profit (рівень 4). В результаті, помилкове відкриття першої угоди не мало наслідків для рахунку.
 

Таким чином, ми бачимо, що можна розглядати обмежене усереднення в якості елемента торгівлі. Це має певний сенс, коли ймовірність розвороту ціни в нашу сторону велика. Усредняющая угода може допомогти в такому випадку швидше завершити ситуацію без втрат. При цьому, навіть якщо розвороту не станеться, то втрати по другій позиції не будуть значними, щодо втрат першої угоди.

Категорія: Форекс | Додав: 20.07.2016
Переглядів: 418 | Рейтинг: 0.0/0