Неділя, 19.05.2024, 04:17

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/67078279.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Особливості зміни засобів через моніторинги
Валютний спекулянт, який володіє певним досвідом, завжди дивиться на криву коштів, а не на показники балансу. Це сприяє кращому розумінню того, що відбувається на торговому рахунку. Нагадаю, що при наявності відкритої позиції, баланс депозиту не змінюється, але величина коштів рахунку постійно коригується в будь-яку зі сторін. Поки операція збиткова, але не закрита, трейдер буде бачити, що баланс його рахунку перевищує показник засобів на ту саму величину, яка в даний момент є збитками за відкритої валютної операції.Аналогічною буде ситуація з прибутком, не зафіксованої на депозиті.

Можна зустріти такі випадки в торгівлі, коли баланс практично не змінився в часі, а коштів на рахунку майже не залишилося з-за великих збитків по відкритим позиціям. Вивчаючи криву балансу, проблеми, які явно мають місце бути на рахунку, не доступні для аналізу трейдера. Він буде бачити лише криву, побудовану по контрольним точкам, в якості яких використовуються закриття угод. Будь-які ж зміни засобів під час наявності відкритої позиції, будуть залишатися недоступними. Для більш глибокого аналізу торгівлі необхідно звернути увагу на дані по засобам депозиту.

Моніторинги торгових рахунків дуже часто використовуються для спостереження за успішністю роботи на депозиті. Статистичні дані, наочна крива прибутковості дозволяють говорити про успішне використання сервісів з метою всебічної оцінки діяльності на депозиті. Якщо власник рахунку не закриє відповідні дані, будь спостерігач зможе ознайомитися з відкритими і закритими угодами. Так от, моніторинг має обов'язково свій принцип оновлення даних з рахунку. Наприклад, сервіс може регулярно звертатися до сервера брокера з допомогою інвест – пароля, наданого власником рахунку при реєстрації моніторингу. Другим способом є установка в термінал трейдера спеціальної програми, яка при запуску платформи відправляє нові дані в бік сервісу.

Виходить, що сам спекулянт не впливає в першому випадку на частоту оновлення інформації, адже сервіс моніторингу сам отримує дані від брокера. Другий випадок дозволяє людині самостійно контролювати час звернення за новими даними. Теоретично, якщо відкрита операція з великим мінусом, то трейдер може вимкнути даних. В цьому випадку людина перечікує складний момент для своєї торгівлі, а потім, коли ситуація нормалізується, знову включає програму. Нові дані з рахунку передаються для коригування моніторингу. При цьому, інформація йде саме про поточному моменті, а серйозне відхилення кривої засобів легко може бути проігноровано системою. Майте на увазі, що подібні маніпуляції дозволяють приховувати значні прогини кривий коштів.

Категорія: Форекс | Додав: 12.08.2016
Переглядів: 301 | Рейтинг: 0.0/0