Четвер, 02.05.2024, 22:06

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/57668104.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Пірамідінг на Forex
Сама назва торгової методики – пірамідінг, вже додає асоціацій з деякою послідовністю, впорядкованістю. Особливістю піраміди є те, що на самому верху є що-те мале, що збільшується до основи. Звичайно, кажучи про торгову методикою складно проводити такі прямі асоціації, але в даному разі для цього є всі підстави. 

Пірамідінг являє собою торгову методику, в процесі використання якого відбувається поступове збільшення торговельного обсягу. При цьому, на відміну від усереднення, збільшення обсягу переслідує мету не вибратися з просадки, а навпаки, збільшити оборот прибуткових позицій. Як це виглядає в яких випадках застосовується пірамідінг, ми розглянемо нижче.

Невпевненість або обережність?

Цілком резонно перейнятися питанням, навіщо потрібно додавання обсягу позиціях, коли можна відразу відкрити операцію потрібне лотом? Щоб відповісти на це запитання, спершу слід розглянути причину використання пірамідінга. Справа в тому, що трейдер не може знати, куди саме піде ціна, а має можливість лише припускати про це, спираючись на деякі свої міркування.

Відкривати угоду великим лотом небезпечно і взагалі буде порушенням системи ризиків, використовуваної в торгівлі. Інша справа, якщо спочатку відкрити одну операцію невеликим об'ємом, потім, дочекавшись, поки з'явиться деяка прибуток по позиції, скористатися заробленої "подушкою безпеки", і укласти ще одну угоду в тому ж напрямку, що і перша.
 

При торгівлі з використанням пірамідінга трейдер сам вибирає, яку кількість позицій буде відкрито до того моменту, як закрити їх всі, отримавши прибуток. Спекулянт заздалегідь ухвалює рішення, яким обсягом відкривати нові угоди, так як їх можна здійснювати тим же лотом, що і при відкритті першої позиції, а можна з кожним разом збільшувати обсяг покупки/продажу.

Принцип, при якому ухвалюватиметься рішення про відкриття нової угоди, так само обмірковується людиною заздалегідь, згідно його торговельній системі. Незмінним залишається в пірамідінге одне, це збільшення сумарного об'єму при русі ціни в напрямку прибутку.

Пірамідінг і розворот ціни

Не все так легко, як могло здатися з самого початку. Ніхто не скасовує такого розвитку подій, як розворот ціни проти трейдера. Якщо розворот став відбуватися при роботі всього однієї угоди, то трейдер може її просто закрити або зайнятися усередненням. Якщо ж уже ринку знаходиться, наприклад, 4 угоди, як на картинці нижче, а ціна стала розгортатися, то в більшості випадків Stop Loss встановлюється в точку сумарного по всіх операціях безубитка.

Тобто, в цьому випадку всі ордери закриються одночасно таким чином, щоб сума результатів усіх позицій не була б негативною. Після чого, трейдер відновить спроби вибудувати сітку з ордерів, накопичуючи тим самим торговий обсяг по напряму руху ціни.
 

При використанні пірамідінга трейдер може довгий час чатувати той момент, коли, нарешті, вийде виставити, наприклад, 4-8 ордерів і потім разом закрити їх всі. Будуть помилкові входи, розвороти ціни в процесі укладення нових угод, але використовують дану методику спекулянти вважають, що достатньо всього один раз закрити прибуток, і тоді всі їхні витрати грошові та часові сповна окупляться.

Відмітні особливості пірамідінга в торгівлі на Форекс:

• накопичення сумарного обсягу всіх позицій при русі в сторону прибутку
• нові угоди не відкриваються, якщо ціна пішла після першої ж операції
• серія позицій закривається при досягненні певного профіту або після відкриття певної кількості угод
• торгівля ведеться на високо волатильних парах

Як правило, всі серія ордерів закривається після відкриття певного трейдером кількості угод. Така кількість може бути засноване на волатильності торгового інструменту, на якісь інші, з точки зору спекулянта, вагомі аргументи. При закритті всіх ордерів, отриманий профіт виявляється, дійсно великий, так як до моменту завершення серії, накопичується вже суттєвий обсяг по інструменту.
 

Звичайно, для підвищення ймовірності позитивного розвитку подій, кожний спекулянт по-своєму визначає той момент і той напрямок, які повинні дозволити сітці ордерів повноцінно діяти. Сам пірамідінг передбачає наявність у трейдерів деяких міркувань, згідно з якими буде відкриватися перша угода. Пірамідінг використовується в якості супроводу ордерів, а не для їх відкриття або закриття.

Розгін і пірамідінг

Найчастіше пірамідінг використовують саме трейдери, які займаються розгоном депозиту. Для них важлива така ось динаміка і торгова агресія, якою в даному торговому методі багато. Адже можна вибрати експоненціальне збільшення обсягу кожної наступної операції, та до того ж, зробити зовсім невеликим відстань між сусідніми ордерами. Таким чином, дана торгова методика може застосовуватися в різних ситуаціях.

Прикладом агресивної трейдингу може служити поєднання пірамідінга, необмеженого усереднення і системи мартінгейл. Ось такий вінегрет може бути використаний, за бажання розігнати свій рахунок. Варто пам'ятати про те, що в чистому вигляді пірамідінг лише система, що додає впевненості трейдеру, що він був прав з напрямком руху ціни. Поступове "доливання" об'єму дозволяє трохи знизити ймовірність здійснення великої помилки. Тут спекулянт спочатку, як би пробує невеликим лотом, чи вірно він розуміє ситуацію, а лише потім вже збільшує обсяг.

Категорія: Форекс | Додав: 20.07.2016
Переглядів: 463 | Рейтинг: 0.0/0