Субота, 20.04.2024, 15:23

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Позиція в безубиток
Часто зустрічається думка серед трейдерів, що в першу чергу важливо саме зберегти капітал на своєму торговому рахунку, а тільки після цього прагнутиме його ще і примножити. Улюбленим прийомом у цьому випадку, є перенесення ордера Stop Loss на рівень відкриття операції, як тільки ринкова ціна переміститься у прибуткову зону. Розглянемо детальніше, що, по суті, являє собою перенесення позиції в безубиток.

Які переваги є у такої дії? В першу чергу, це, звичайно ж, певний психологічний вплив на спекулянта. Справа в тому, що якщо людина усвідомлює, що в результаті відкритої ним угоди тепер він може тільки заробити, але вже точно нічого не втратить, це позитивно впливає на її психологічний стан, а значить і на об'єктивність при прийнятті торговельних рішень.

Так само, перенесення стопа на ціну відкриття операції дозволяє значно зменшити кількість збиткових угод у торгівлі, як, втім, і прибуткових. З недоліків самим значним якраз є: скорочення прибуткових угод і не розуміння більшості трейдерів, що фактично відбувається, коли вони переводять ордер Stop Loss на рівень відкриття позиції.

Приклад перекладу позиції в безубиток

Розглянемо приклад, коли в торгівлі відбувається перенесення позиції в безубиток. На рис. №1 ми бачимо рівень 1. Відбувається пробій рівня в бік зростання валютної пари. Припустимо, що у нас на рівні 1 відкрилася угода на купівлю. Ми виставили Stop Loss = 100 пунктів, Take Profit так само 100 пунктів. Далі, коли ціна дійшла до рівня 2, то ми приймаємо рішення перенести Stop Loss на ціну відкриття операції. Таким чином, як видно на малюнку, на наступний день ціна повертається до точки відкриття позиції.

Виходить, що операція закрилась з нульовим результатом. Що таке нульовий результат у даному випадку. Це зовсім не означає, що в даній угоді ціна пройшла для нас у прибуткову зону і потім назад однакову відстань, тому що ми за цю угоду витратили спред, який заробив брокер. Таким чином, при проході ціни в напрямку прибутку, наприклад, на 40 пунктів і при подальшому її розвороті тому, щоб закрити операцію в нуль доведеться ціною пройти 40 пунктів + спред.
 

Розглянемо той випадок, але на цей раз не будемо пересувати Stop Loss на рівень відкриття операції, а просто зафіксуємо прибуток на рівні 2 і знов купимо валютну пару. Для цього нам знадобиться малюнок 2. Та ж сама ситуація з відкриттям позиції на рівні 1. Як тільки ринкова ціна досягає рівня 2, ми закриваємо операцію і тут же відкриваємо нову на покупку. При цьому, у нової позиції ми виставляємо Stop Loss так само на рівень 1.

На наступний день угода закривається при відпрацюванні Stop Loss. В результаті, ми бачимо аналогічну з першим випадком картину, тільки в даному випадку ми витратили два спреду. Якщо знехтувати величиною спреду, то можна сказати, що обидва варіанти є аналогічними, але вони допомагають зрозуміти щось корисне, про що буде мова далі.
 

Інший сенс безубитка

Виходить, що перенесення Stop Loss на рівень відкриття операції це те ж саме, як якщо б ми закрили позицію в момент перенесення стопа, і відкрили її заново. Така ситуація допомагає по-новому поглянути на потреба у даній дії, а саме, перенесення Stop Loss.

Перша угода вже знаходиться в зоні прибутку, і в цей момент ми приймаємо рішення, перевести її в безубиток. Фактично, що видно з другого прикладу, закриваємо отриманий прибуток і вирішуємо знову відкрити операцію. Тобто, трейдер повинен усвідомлювати, що йому для цього потрібен новий сигнал його системи, але, як правило, ніхто на це не дивиться.
 

Переклад в безубиток сприймається просто як природний спосіб захисту депозиту від втрати, хоча насправді все складніше. Для чого необхідно розуміти всю суть перекладу Stop Loss на рівень відкриття операції? Відповідь і простий, і складний одночасно.

Якщо немає ніякого бажання розуміти весь принцип даного дії, що вельми важливо для тих трейдерів, хто торгує по торговим системам, то ніякої необхідності немає. Але якщо Ви відкриваєте угоди тільки за сигналами своєї системи, то слід замислитися, що перекладаючи позицію в безубиток, Ви відкриваєте другу операцію на свій розсуд, ризикуючи втратити прибуток, отриману в результаті закриття першої угоди.

Якщо немає жодного сигналу, щоб обґрунтовано відкривати другу операцію (розглядаємо другий приклад), то, може бути, досить просто закрити першу операцію з прибутком і далі чекати нового сигналу?

Категорія: Форекс | Додав: 20.07.2016
Переглядів: 799 | Рейтинг: 0.0/0