Неділя, 28.04.2024, 14:07

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Розрахунок прибутку на Форекс
Повне реінвестування, хоча і вважається деякими трейдерами, як найбільш ефективний спосіб розвитку свого торгового рахунку, але не може застосовуватися у всіх можливих ситуаціях. Людина може жити на частину доходів, які отримує за рахунок спекулятивних операцій на Форекс.

У цьому випадку, він буде позбавлений можливості використовувати отриману їм прибуток для подальшої роботи на ринку у повному обсязі. Можливо, доведеться частину капіталу забирати з рахунку. У цьому випадку застосовуються різні методи розрахунку прибутку на Форекс, а саме тієї частки прибутку, яка буде реінвестовано і тієї її частини, яка виводиться з депозиту. 

Реально щось заробити на Форекс?

Звичайно, одним із виходів із ситуації стало б залучення стороннього капіталу. Робота з інвесторами на валютному ринку досить поширена, адже якщо трейдер успішно торгує на Форекс, то може розраховувати на інвестиції. У такому випадку прибуток торговця могла б значно зрости, а питання зняття її частини відпав сам собою.

Якщо ж капітал спекулянта досить обмежений, а хочеться поступово збільшувати розмір грошових коштів на рахунку, то варто задуматися про розподіл прибутку. Одна частина реінвестується, а друга знімається.

Можна встановити певний відсоток, який після закінчення звітного періоду буде забиратися трейдером. Наприклад, 35% від заробітку за підсумками місяця людина переводить на свій банківський рахунок і розпоряджається на свій розсуд. Решта 65% від прибутку, що залишаються на депозиті та в майбутньому використовуються в якості оборотного капіталу.

Якщо місяць був вдалий для спекулянта, то він зможе зняти частину заробітку, а ось якщо період був збитковий? Виходить, що даний спосіб не завжди може стати виходом із ситуації. Коли людина живе на гроші, зняті з торгівельного рахунку, то його явно не влаштує стан речей при появі збитків. Фактично, спекулянт залишиться голодним, як мінімум, до наступного місяця.

Ще один варіант розподілу прибутку не зовсім відповідає назві. Наприклад, людина встановлює знову звітний період дорівнює одному місяцю. На цей раз він навіть не дивиться, був зароблений якийсь капітал чи ні. Трейдер у будь-якому випадку щомісяця знімає деяку, заздалегідь встановлену суму грошей.

Якщо місяць був для людини вдалим, то весь прибуток за вирахуванням знятих коштів залишається на депозиті. Якщо ж місяць був збитковий, то спекулянт все одно знімає для себе грошові кошти. Так, рахунок у цьому випадку зменшиться на суму зняття, але цей варіант найкращим чином підходить трейдеру, який живе за рахунок торгівлі на Форекс.

Можна придумувати свої способи ділення заробітку, отриманого в результаті торгівлі на ринку. Розрахунок прибутку на Форекс можна взагалі не використовувати, знімаючи, наприклад, весь прибуток, але цей варіант важко назвати ефективним, якщо хочеться поступово збільшувати свої торговельні обороти.

Завжди знайдеться щось, що хотілося б придбати, на що витратити гроші, але саме прагнення трейдера до поступового збільшення оборотного капіталу повинно направити його в бік запровадження правил зняття прибутку. У такому випадку людина буде оптимальним для нього чином розпоряджатися капіталом.

Категорія: Форекс | Додав: 18.07.2016
Переглядів: 392 | Рейтинг: 0.0/0