Вівторок, 18.01.2022, 02:03

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/84214226.jpg
/_pu/2/48485341.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Шаблон - Стратегія секретний метод
Скальпінг і піпсовка - це два практично ідентичні методу торгівлі, суть яких зводиться за гонитвою в кілька піпсов, а в скальпінг до 10-15 піпсов, однак стратегії і методи торгівлі практично не відрізняються один від одного. 

Варто відзначити, що скальпінг і піпсовка – це найважчий, але і в теж час найкоротший шлях для досягнення значних результатів по приросту вашого депозиту.

Однак скальпінг як метод вимагає від трейдера системного підходу до торгівлі, використання спеціальних торгових стратегій спрямованих на скальпінг і піпсовку, а також залізної витримки і самодисципліни.

 

Торгова стратегія «Секретний метод.» - це скальперский інструмент, який має чіткий алгоритм входу і виходу з ринку, а також дозволяє вести торгівлю на різних валютних парах. 

Стратегія секретний метод використовують індикаторний підхід, тому грамотне поєднання індикаторів і вміння самостійно працювати з налаштуваннями, дозволить вам миттю перебудувати стратегію як для піпсовка на хвилинному графіку, так і для середньостроковій і довгостроковій торгівлі. 

За замовчуванням стратегію «Секретний метод слід застосовувати на п'ятихвилинному графіку основних валютних пар, значення спреду яких дозволить без збитку для рахунку займатися всередині денними угодами.

Установка Шаблону Стратегії секретний метод.

Стратегія секретний метод була вперше оприлюднена перед широким масам приблизно в 2010 році, коли торгова платформа MT5 навіть не була у планах розробників, а МТ4 була без єдиною альтернативою. 

Саме тому для того щоб скористатися стратегією вам необхідно завантажити індикатори і шаблон в кінці статті і провести установку в мт4. Після скачування увійдіть в кореневий каталог торгового терміналу через меню файл і помістіть індикатори в папку під назвою indicators, а шаблон у папку з назвою Template.

Після того як ви зробили всю процедуру установки просто оновіть всі компоненти в панелі «Навігатор» і увійдіть в список ваших шаблонів, серед яких запустіть «Шаблон Стратегія секретний метод.». 

Розбір індикаторів 

Стратегія секретний метод. – це багато індикаторна стратегія, а саме складається з семи індикаторів, які дуже грамотно між собою підібрані і не викликають почуття перенасиченості стратегії чимось непотрібним. 

Щоб ви могли легко орієнтуватися в стратегії, давайте розглянемо основні інструменти, які можуть впливати на сигнал.

1) 1smSuper TRIX – даний індикатор є основним сигнальним і знаходиться в першому додатковому вікні у вигляді гістограми. До уваги береться тільки перетин гістограмою лінії 0, після якої з'являється стрілка з напрямом угоди. 

Дуже важливо розуміти, що TRIX ґрунтується на ковзних середніх, тому якщо ви захочете оптимізувати його, то у вас не повинно виникнути яких-небудь проблем.

2) MomentumVT і IXOAH. Ці два індикатори перебувають у останньому вікні і утворюють лінію, а також червоні і зелені стовпчики.

Дуже важливо розуміти, що MomentumVT перетином своєї сигнальної лінії підтверджує напрямок угоди, а індикатор IXOAH стовпчиками забарвлює напрям основної тенденції, завдяки якій відбувається фільтрація помилкових сигналів. 

3) Heiken Ashi – це свічковий індикатор, який відображає короткостроковий тренд, забарвлюючи свічки в синій або червоний колір. У стратегії виконує функцію фільтра напрямки угоди.

4) 1Pro4x Pivot Lines і Moving Average. Ці два індикатора є допоміжними, а саме 1Pro4x Pivot Lines допоможе багатьом новачкам побачити найближчі цілі за рівнями «Півот», а змінна середня як і Heiken Ashi виконує функцію фільтра короткострокової тенденції. 

Сигнали по стратегії 

Не дивлячись на велику кількість індикаторів, всі інструменти в момент входу в угоду як правило відображають одну й ту ж саму інформацію, тому дотримуватися всіх правил і умов для даної стратегії є обов'язковим!

Сигнал на покупку:

1) Індикатор 1smSuper TRIX намалював стрілочку вгору, пробивши гістограмою нульовий рівень.

2) Ціна зафіксувалася над ковзної середньої, а свічка індикатора Heiken Ashi синього кольору.

3) Блакитна лінія індикатора MomentumVT пробила рівень 0 знизу вгору або знаходиться над ним.

4) Стовпчики індикатора IXOAH зеленого кольору.

Для того щоб виставити профіт скористаєтеся індикатором 1Pro4x Pivot Lines і виставте ваш профіт у найближчого рівня півот. 

Стоп наказ необхідно встановлювати у локального мінімуму або за найближчим півот рівнем. Приклад дивимося нижче:

Сигнал на продаж:

1) Індикатор 1smSuper TRIX намалював стрілочку вниз, пробивши гістограмою нульовий рівень.

2) Ціна зафіксувалася під ковзної середньої, а свічка індикатора Heiken Ashi червоного кольору.

3) Блакитна лінія індикатора MomentumVT пробила рівень 0 зверху вниз або знаходиться під ним.

4) Стовпчики індикатора IXOAH червоного кольору.

Профіт виставляємо у найближчого рівня півот, а стоп наказ необхідно встановлювати у локального мінімуму або за найближчим півот рівнем. Приклад дивимося нижче:

На закінчення хотілося б відзначити, що Стратегія секретний метод. більшою мірою нагадує піпсовку ніж скальпінг, оскільки якщо працювати суто за правилами і виходити у найближчих рівнів на п'ятихвилинному графіку, то ваш профіт буде становити 5-10 пунктів з однієї угоди.

Завантажити шаблон.


Категорія: Форекс | Додав: 31.12.2017
Переглядів: 473 | Рейтинг: 0.0/0