Вівторок, 18.01.2022, 01:28

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/66127618.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Шаблон Стратегія SuperScalper
Скальпінг, як короткостроковому стилю торгівлі характерні десятки угод в день з дуже маленьким профітом, однак їх сумарна прибуток може здивувати будь-якого біржового гравця. 

Здавалося б, гонитва за парою пунктів, а в деяких випадках і за парою тиків не обіцяє хорошою перспективою, однак саме цей стиль є найбільш затребуваним, оскільки тільки через скальпінг можна добитися значних результатів за короткі терміни.

Торгівля на хвилинних і п'ятихвилинних графіках з технічної сторони є непередбачуваною, однак саме це непередбачуваність і хаотичність ціни дозволяє скальперів заробляти.

 

Однак з-за слабкої передбачуваності поведінки ціни багато початківці починають втрачати гроші, оскільки для них цей стиль перетворюється на гру в рулетку, де не стратегія відіграє головну роль, а інтуїція. Щоб цього не допустити, ми пропонуємо скористатися стратегією SuperScalper, яка була створена саме для таких цілей. 

Стратегія SuperScalper призначена для роботи на хвилинних і п'ятихвилинних графіках на основних валютних парах, таких як GBP/USD, EUR/USD.

Установка SuperScalper

SuperScalper – це торгова стратегія, яка використовується тільки в торговій платформі Meta Trader 4, тому необхідно провести попередню установку. Першим кроком, який ви повинні зробити – завантажити файл з індикаторами і шаблоном всередині в кінці статті. Далі увійдіть в меню файл платформи і відкрийте каталог даних.

У вікні знаходимо папку indicators і скидаємо індикатори, а також знаходимо папку з назвою Template і скидаємо в неї шаблон. Після того як ви перезавантажте торговельну платформу правою кнопкою миші викличте додаткове меню і в списку шаблонів запустіть SuperScalper. В результаті ви отримаєте такий графік:


Індикатори стратегії SuperScalper

В стратегії SuperScalper застосовується всього чотири індикатори, причому два з них це звичайні стандартні ковзні середні, які є за умовчанням в кожному торговому терміналі, а два інших індикатора - це користувальницькі інструменти. 

Стратегія SuperScalper виділяється тим, що в ній чітко прописані правила торгівлі у бік тенденції, що рідко зустрінеш в скальперскіх тактиках. Отже, давайте коротко познайомимося з інструментами стратегії:

1) Moving Average 50 і 100. У стратегії ці дві ковзні є головним орієнтиром, у бік якого буде вестися вся подальша торгівля. Так, якщо швидка Moving Average 50 знаходиться над повільною Moving Average 100 – розглядаються тільки позиції на покупки. 

Якщо швидка Moving Average 50 перебуває під повільної Moving Average 100 – розглядаються тільки позиції на продажу. Власне Moving Average це трендовий інструмент, який відмінно справляється з функцією визначення тенденції.

2) Superscalper. Цей індикатор є головним скальперским інструментом, на основі якого буде відбуватися вхід в ринок. Superscalper відображає короткостроковий тренд, змінюючи колір з синього на жовтий і навпаки. Зміна кольору лінії говорить про зміну тенденції, на основі якої ми і будемо входити в ринок.

3) Fisher Yur4ik. Даний інструмент є основним фільтром тренда і напрямки угоди. Так зелені стовпчики гістограми говорять про висхідному ринку, а червоні – про низхідному. Як правило, перетин нульової лінії гістограмою говорить трейдеру про сильній зміні тренда, що може послужити рекомендацією до закриття угод і тд.

Сигнали

Будь-яка тактика скальпування і SuperScalper вимагає бездоганного дотримання правил. Також не варто забувати про те, що при торгівлі дуже важливо орієнтуватися на новинний фактор, а саме не торгувати перед виходом сильних новин. Отже, до сигналу.

Сигнал для входу в позицію на покупку:

1) На ринку висхідна тенденція, яка підтверджується тим, що швидка змінна знаходиться над повільною ковзної середньої.

2) Індикатор Superscalper змінив колір з жовтого на синій.

3) Гістограма Fisher Yur4ik зеленого кольору.

Дуже важливо працювати з ризиками, тому стоп наказ ставимо у локального мінімуму. Вихід з позиції відбувається коли індикатор Superscalper змінює колір з зеленого на жовтий.

Сигнал для входу в позицію на продаж:

1) На ринку спадна тенденція, яка підтверджується тим, що швидка змінна знаходиться під повільної ковзної середньої.

2) Індикатор Superscalper змінив колір з синього на жовтий.

3) Гістограма Fisher Yur4ik червоного кольору.

Стоп наказ ставимо у локального максимуму. Вихід з позиції відбувається, коли індикатор Superscalper змінює колір з зеленого на жовтий.

На закінчення хочеться відзначити, що стратегія SuperScalper – це відмінний інструмент для трейдерів, які хочуть спробувати скальпінг на практиці. Також варто попередити, що виникнення сигналу в той час, коли ціна знаходиться між ковзними, а не строго під або над ними, може призвести до збитків, оскільки така ситуація проявляється тільки під час флета. 

Завантажити індикатори і скрипти.


Категорія: Форекс | Додав: 31.12.2017
Переглядів: 385 | Рейтинг: 0.0/0