Вівторок, 18.01.2022, 01:10

Форекс


Меню сайту
/_pu/3/13485560.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Шаблон стратегії для скальпинга Перемога
Скальпінг – це найскладніший стиль торгівлі на форекс, який полягає в досягненні мінімального прибутку з угоди за рахунок короткострокових всередині денних операцій. Однак скальпінг не тільки самий складний стиль торгівлі в технічному плані, але і в емоційному. 

Для прикладу, якщо ви отримали збиткову угоду на чотиригодинному графіку, то до моменту появи наступного сигналу трейдер встигає охолонути і прийняти цей збиток, коли в скальпінг через особливості торгівлі ви можете отримувати кілька збитків поспіль, що призводить до бажання відігратися і наламати ще більше дров.

Однак у скальпинга крім негативної сторони медалі є і позитивна – висока прибутковість.

 

Скальпінг це особливий стиль торгівлі, який вимагає спеціального підходу і використання спеціальних торгових стратегій, які розраховані на короткострокові угоди і здатні працювати з ринковим шумом.

Шаблон стратегії для скальпинга Перемога – це славнозвісна тактика, яка дозволила отримати прибуток десяткам трейдерів за рахунок скальпування по шумах ринку. Варіант, який ми розглянемо в нашій статті, може застосовуватися практично на будь валютній парі на хвилинному і п'ятихвилинному графіку, однак через особливості стилю торгівлі найкраще зупиниться на одному певному активі і відстежувати ситуацію тільки за нього. 

Установка стратегії Перемога.

Перемога – це спеціальна торгова тактика, основою якої є ряд індикаторів, яких немає в торговому терміналі МТ4 за замовчуванням, тому щоб їй скористатися, вам знадобиться встановити спеціальний шаблон і ряд інших допоміжних інструментів. Для початку скачайте в кінці статті набір інструментів, включаючи шаблон скальпінг стратегія «Перемога».

Далі запустіть каталог даних через меню файл у відкритій платформі. Вам необхідно знайти папки Scripts Template, indicators і помістити в них вміст аналогічних папок, які ви завантажили. Перезавантаження термінал, всі компоненти автоматично оновлюватися. Далі відкрийте хвилинний і п'ятихвилинний графік однієї валютної пари і запустіть на них відповідні шаблони на м1 і м5. Для зручності видаліть панель символів і зіставте ці два отримані графіка. У підсумку ви отримаєте таку картину:

Базові індикатори

Шаблон стратегії для скальпинга Перемога складається з 13 індикаторів, однак за фактом тих, що беруть участь під час торгівлі не більше п'яти, а всі інші є помічниками, які дозволяють побачити потрібну нам інформацію. Пропоную познайомиться з деякими з них.

1) TMA slope. Цей індикатор є практично одним із найголовніших і виконує функцію фільтра тренду, так і пошуку точки входу. TMA slope малює канал з трьох ліній навколо ціни які відображають зони перекупленності і перепроданності а також золоту середину якій відбувається відхилення ціни.

Торгівля ведеться як від кордонів каналу так і у бік кута нахилу. Так якщо TMA slope нахилений вниз – ми будемо тільки продавати, а якщо вгору – тільки купувати. Для фільтрації сигналу ми посматриваем на канал на п'ятихвилинному графіку, щоб сигнали не розходилися.

2) ExtremeTMA info - це допоміжний індикатор, який відображає на екрані розмір діапазону в пунктах від крайньої до крайньої лінії TMA slope. Цей параметр дуже важливий, оскільки, якщо канал менше 10 пунктів, то шанс отримати профіт з такої угоди просто мінімальний і ми її будемо ігнорувати.

3) Currency Power Meter – це також допоміжний індикатор, що вимірює силу певної валюти. У стратегії даний індикатор є одним з основних фільтрів. Так, якщо ви торгуєте валютну пару Євро/Долар на купівлю, то Currency Power Meter повинен показувати силу Євро, переважаючу долар. 

Якщо ви входите на продаж, то сила євро повинна бути нижче сили долара. Варто розуміти, що якщо значення не значно перевершують один одного, то даний індикатор можна проігнорувати.

4) SSRC MTF – сигнальний індикатор, який з допомогою стрілок вказує точку входу і напрямок угоди. В останньому додатковому вікні знаходяться дві лінії, які відображають сигнали як з хвилинного так і з п'ятихвилинного графіка. Поява двох стрілок в одну сторону – ознака сильного сигналу.

5) HP DIFF – допоміжний інструмент, завдяки якому ви можете вийти з ринку заздалегідь у разі, якщо буде спостерігатися розворот ціни.

Сигнали - Стратегія Перемога.

Торгуючи з допомогою шаблону стратегії для скальпинга Перемога вам необхідно звірити сигнал з хвилинного графіка на п'ятихвилинному. Вхід в ринок відбувається не чекаючи закриття свічки. Більш детально дивимося нижче.

Сигнал на покупку:

1) Канал TMA slope направлений вгору або горизонталей.

2) Ціна торкнулася нижньої межі каналу TMA slope або знаходиться біля неї.

3) Індикатор Currency Power Meter показує силу першої валюти щодо іншої. 

4) SSRC MTF вказав стрілочку вгору.

Після того як ви визначили сигнал дивимося на п'ятихвилинний графік. Ціна повинна бути біля нижньої межі TMA slope або посередині, а розмір каналу на хвилинному графіку повинен бути не менше 10 пунктів. Приклад позиції на покупку:

Сигнал на продаж:

1) Канал TMA slope спрямований вниз або горизонталей.

2) Ціна торкнулася верхньої межі каналу TMA slope або знаходиться біля неї.

3) Індикатор Currency Power Meter показує слабкість першої валюти щодо іншої. 

4) SSRC MTF вказав стрілочку вниз.

Після того як ви визначили сигнал дивимося на п'ятихвилинний графік. Ціна повинна бути біля верхньої межі TMA slope або посередині, а розмір каналу на хвилинному графіку повинен бути не менше 10 пунктів. Приклад позиції на продаж:

Для всіх угод використовується статичний стоп лосс і профіт, які становлять п'ять пунктів для профіту і 15 для стоп наказу. З точки зору управління капіталом таке співвідношення невірно, однак якщо ви зменшите розмір стоп наказу, вас просто буде виносити з ринку із-за внутрішнього ринкового шуму.

В цілому, представлений шаблон "Скальпінг стратегія Перемога" тільки на перший погляд здається досить складним і неприборканим, оскільки в його застосуванні немає нічого складного, тим більше що тільки половина індикаторів реально впливає на прийняття рішення. Єдиний недолік стратегії – це час, якого потрібно багато якщо ви торгуєте за скальпінг. 

Завантажити шаблон стратегія Перемога.


Категорія: Форекс | Додав: 31.12.2017
Переглядів: 511 | Рейтинг: 0.0/0