Вівторок, 18.01.2022, 02:19

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Що являє собою хвильовий аналіз ринку
Єдиною метою будь-якого трейдера на торговому ринку є, поза всяких сумнівів, позитивний торговельний баланс, а точніше – наявність відчутною і, головне, більш-менш постійного прибутку. Для цього недостатньо навіть геніальних торгових навичок, необхідні ще і знання. Укупі з відмінно зарекомендували себе стратегіями необхідно грамотне використання в своїй роботі технічного інструментарію форекс: різних індикаторів і графіків. Один з найбільш затребуваних інструментів валютного ринку – хвильовий аналіз форекс.


Хвильовий аналіз з'явився практично сто років тому – в 1934 році. Його появи сучасні трейдери зобов'язані американському аналітику Ральфу Нельсону Елліотт. Елліотт займався аналізом фондових ринків і помітив, що рух ціни певних моделях повторюється. Більше того, учений встановив, що ці моделі складаються з таких же, але менших розмірів, моделей – складових частин основної моделі. За дванадцять років аналізування Елліотт виявив безліч подібних моделей і в 1946 році випустив книгу «Закон природи – секрет Всесвіту». Праця нашумів в наукових колах, поклади початок вивченню психології мас і застосування хвильової теорії на торговельних біржах.


Варто зазначити, що застосовуваний на форекс хвильовий аналіз відрізняється від стандартного, і це необхідно враховувати при проектуванні угод. Хвильовий аналіз ринку форекс є, без перебільшення, основою основ торгівлі на валютному ринку. Форекс, здається багатьом новачкам (і не тільки їм) хаотичним до неможливості, функціонує за своїми законами, і хвильовий – один з ключів до секретів роботи ринку. Суть його в тому, що будь - трендові рух включає в себе п'ять хвиль, що складаються з трьох імпульсних хвиль. Після закінчення трендового рух відбувається корекція, що складається з двох рухомих хвиль і однією корекційної. Вигоду з цього трейдер може отримати, використовуючи закономірності руху ціни. Трейдер отримує можливість проектування варіантів подальшого руху і мінімального потенціалу угоди, можливість вести йде в профіт хвилю до закриття угоди.


Категорія: Форекс | Додав: 16.07.2016
Переглядів: 367 | Рейтинг: 0.0/0