Четвер, 16.05.2024, 02:34

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Спреди брокерів на ринку Форекс
Спред є платою трейдера за послуги брокерської компанії. Кожна угода, яку укладає спекулянт, супроводжується оплатою роботи організації. Є думка, що необхідно уважно вивчити величини спредів різних брокерів, що б вибрати таку компанію, яка запропонує мінімальні значення. На жаль, не все так просто.

Не можна оцінювати реальний розмір spread, яка буде знята з рахунку трейдера при вчиненні правочину, за тими даними, що публікуються на сайтах компаній.

До того ж, навіть ті величини, які ми бачимо в терміналі, часто можуть виявитися нижче, ніж вийде витратитися на самому справі. Але, давайте про все по порядку.
 

Мінімальні спреди брокерів



Особливо новачки люблять вибирати брокерську компанію за її спред. При цьому люди не враховують, що значення, як правило, є плаваючими. Це означає, що заявлений розмір винагороди компанії може бути збільшено у момент укладання угоди. Особливо часто це можна помітити при закритті продажу, коли знімається spread. В цей момент може відбутися розширення величини, а трейдер отримає закриття своєї позиції з менш вигідними цінами.

Реквоти і прослизання здатні взагалі усунути перевага невеликого значення spread. Можливо, навіть краще шукати брокера з швидким і точним виконанням угод, ніж того, хто пообіцяє невеликі спреди.

Так само можна звернути увагу, що мінімальні спреди у ECN рахунків. Але і тут є свій нюанс, який треба враховувати. Мова йде про те, що крім спредів, на ECN рахунках нараховується ще й комісія. Ця комісія береться за оборот, наприклад, вона може бути 20$ за 1 повний лот. Виходить, що це так само оплата послуг компанії представлена в іншій формі.
 

Брокери без спредів



Є торговельні рахунки, де spread взагалі не береться. Тільки не потрібно радіти завчасно, компанії свого не упустять. Вони замінюють один вид оплати на інший, вводячи комісії. В цьому випадку, можна бачити, що ми платимо приблизно стільки ж при кожній угоді, скільки й раніше, тільки тепер це називається іншим словом.

Наприклад, компанія Instaforex пропонує своїм клієнтам кілька видів рахунків, є серед них так званий Eurica. Таких рахунків два, один - Insta.Eurica, а другий - Cent.Eurica.

Не варто слухати розповіді про те, що рахунки на одній лише комісії дозволяють точніше відкривати угоди, що при невеликих торгових операціях ми отримуємо не нуль, як в трейдингу зі спредом, а профіт. Тому що комісія все одно буде потім взята і вийде, як кажуть, теж на теж.
 

Плаваючий або фіксований spread



Вибір торгового рахунку часто будується на тому, якими саме будуть спреди, фіксованими або володіти плаваючими значеннями. З одного боку, якщо величина весь час змінюється в залежності від ринкової волатильності, то можна розраховувати на менші значення, ніж при роботі на депозиті з фіксованим спредом. З іншого боку, як вже говорилося раніше, є ймовірність, що буде сильно завищувати значення spread в момент, наприклад, закриття позиції.
 

Коли ведеться робота з фіксованою оплатою послуг брокера по кожній парі, то точно знаєш, на що розраховувати при укладенні угоди. Якщо ж брати плаваючі значення, то можна зіткнутися з тим, що вони виходять іноді нижче фіксованого аналога, а іноді і вище нього.
 

Вибирати брокерську компанію лише за величинами її спредів, напевно, не варто. Є і інші важливі параметри, які багато в чому визначають успішність торгівлі. Всі торгові умови брокерів варто вивчати в сукупності, а не по окремості, що б формувалася повноцінна картина всіх вигод і слабких сторін пропозиції.

Категорія: Форекс | Додав: 11.12.2017
Переглядів: 318 | Рейтинг: 0.0/0