П`ятниця, 03.05.2024, 08:13

Форекс


Меню сайту
/_pu/1/38492037.jpg
/_pu/4/21804076.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Стратегія індикатор Beginner
У багатьох підручниках з технічного аналізу тренд прийнято називати послідовно зростаючими максимумами або мінімумами. 

Насправді це визначення як ніяке інше підходить під визначення тренду, адже ринок, маючи хвилеподібну структуру, постійно малює нові хвилі і максимуми, а потім пробиває їх і заново перемальовує. 

Власне кожен черговий ціновий максимум є свого роду рівнем підтримки або опору.

 

На основі цього визначення можна припустити, що якщо ціна має чітку тенденцію, то вона в будь-якому випадку зобов'язана пробивати локальні максимуми або мінімуми в залежності від напрямку тенденції. Ця ідея, як правило, реалізована в більшості пробійна торгових тактик ().

Нас цікавить, наскільки життєздатними вести в сучасних умовах торгівлю на пробій екстремальних точок сформованих під час тренда. Якщо міркувати в голої теорії і представляти тренд як якийсь пробій і перемальовування екстремальних точок, то з теоретичної точки зору це повинно приносити прибуток. 

Однак на практиці ринок дуже рідко має чітку висхідну або низхідну структуру, причому великі гравці давно дізналися про цьому методі, і досить часто створюють так звані помилкові пробої, зриваючи стоп учасників ринку, а потім відкотившись до вихідної точки.

Не дивлячись на це, ми вирішили провести тестування пробойной торгової тактики, в основі якої лежав індикатор Beginner. Якщо ви вперше потрапили в цей розділ, то ми хочемо нагадати вам, що тестування наша команда проводить в реальному часі і на реальному рахунку, оскільки тільки реальні ринкові умови можуть відобразити життєздатність тієї чи іншої торгової стратегії.

Формування стратегії Beginner. Сигнали

За основу сигнального індикатора був узятий Beginner. Це індикатор синіми і червоними крапками безпосередньо на графіку відображає локальні екстремуми, які виступають в ролі підтримки і опору. 

Оскільки вести торгівлю на пробій без урахування глобальної тенденції дуже небезпечно і нерозумно, ми додали просту ковзаючу середню з періодом 90. Таким чином формується стратегія, де вхід в ринок відбувається пробій екстремуму тільки в бік глобальної тенденції. Отже, давайте більш детально розглянемо сигнали:

Сигнал на покупку

1) Змінна середня з періодом 90 має висхідний кут нахилу, причому ціна повинна знаходитися суто над нею.

2) Ціна пробиває червону крапку індикатора Beginner.

Дуже важливо встановити стоп наказ або локального мінімуму, або біля мінімуму сигнальної свічки. Найчастіше пробій відбувається дуже великою свічкою, тому другий варіант більш прийнятний. Тейк профіт слід встановлювати або рівний стоп наказу, або на пару пунктів більше. Приклад:

Сигнал на продаж:

1) Змінна середня з періодом 90 має спадний кут нахилу, причому ціна повинна знаходитися суто під нею.

2) Ціна пробиває синю точку індикатора Beginner зверху вниз.

Як і у випадку з покупками стоп наказ встановлюється або у локального максимуму, або за сигнальної свічці. Профіт завжди повинен бути на кілька пунктів більше або дорівнює стоп наказу. Приклад такої угоди дивимося нижче:

Оскільки доводилося постійно перебувати біля монітора, то всі угоди відкривалися суто по ринку. Для того щоб спростити собі торгівлю, ви можете на місці синьою точки встановлювати відкладений ордер селл стоп, а на місці червоної відкладений ордер бай стоп. 

Однак варто розуміти, що застосовуючи відкладені ордери, ви будете входити на імпульсі ціни, а не в момент закріплення її за рівнем як при торгівлі вручну. 

Хід тестування. Результати ст. Beginner

Традиційно тестування проводилося на годинному графіку, на реальному рахунку протягом одного тижня. Оскільки пробої в сучасних умовах не таке вже часте явище, ми вирішили вести мультивалютну торгівлю. 

У процесі торгівлі сигнали досить часто з'являлися на декількох валютних парах, тому в якості мані менеджменту, ми вирішили вести торгівлю тільки статичним лотом. Отже, що з цього вийшло дивимося нижче:

Як ви можете бачити, ідея виявилася не просто вдалим, а й прибутковою. За торговельний тиждень нами було закрито близько 23 угод, причому 69,5 відсотків з них було закрито з прибутком, коли 30,4 відсотків зі збитками. Якщо розібрати по прибутковості шорти і лонги (купівлі та продажу) те, що ті, що інші ордера перетнули позначку в 50 відсотків. 

Якщо говорити про серійності, то в процесі торгівлі нам вдавалося закривати шість угод прибуткових поспіль, коли по стопах закривалося не більше двох угод. 

Просадка депозиту не привышала двох відсотків, що відповідає будь-яким стандартам інвестора. В цілому за тиждень нами був отриманий приріст в розмірі 7,8 відсотків від депозиту.

На закінчення ми можемо сміливо рекомендувати торгову стратегію на основі індикатора індикатор Beginner для торгівлі на реальному рахунку за умови, що ви будете чітко дотримуватися правил торгової тактики описаної вище. Індикатор шаблон ви можете завантажити в кінці статті.

Завантажити шаблон стратегія на індикаторі Beginner

Категорія: Форекс | Додав: 24.12.2017
Переглядів: 290 | Рейтинг: 0.0/0