Четвер, 21.11.2024, 12:17

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Стратегія Price Action: розвороту торговий патерн Рейки
Однією з ефективних стратегій торгівлі на ринку Форекс є стратегія Price Action, в основу якої покладено аналіз поведінки ціни і патернів, сформованих на ринку рухом ціни (під патернами – від англійського pattern, або «зразок», «модель» – в даному випадку мають на увазі повторювані стійкі поєднання показників ціни).

Хоча стратегія Price Action не передбачає використання будь-яких технічних індикаторів, вона ґрунтується на одному з найважливіших положень теханализа – на аксіомі «історія повторюється». Дана стратегія дозволяє з хорошою точністю прогнозувати:

• напрямок руху ціни;
• точки входу на трендовом ринку.

Розрізняють патерни невизначені, патерни продовження існуючого тренду і патерни зміни тренда (розворотні). Розвороту торговий патерн «Рейки» не відноситься до числа найбільш поширених, але у тих, хто володіє мистецтвом безпомилково розрізняти його на графіку, з'являється досить серйозний шанс на успіх.

Розвороту двухбарный патерн «Рейки»: знайомимось ближче

Ціновий патерн під назвою «Рейки» відноситься до розворотне і формується двома сусідніми різноспрямованими свічками. В ідеалі сформований патерн повинен виступати над рівнем навколишніх барів, а його ціни відкриття/закриття повинні бути близькі до мінімумів і максимумів (тобто тіла свічок патерну повинні перевершувати тіла сусідніх свічок).

У «ведмежому» перша свічка біла, друга чорна; в «бичачому» паттерне – навпаки.
 

Фактори надійності патерну «Рейки»

Підвищують:

• формування патерну в напрямку діючого тренду (сигнал на вхід в напрямку тренда)
• формування патерну на Price Pivot Zones (PPZ) або на важливих цінових рівнях
• формування патерну на трехбаровой формації свінг-хай або свінг-лоу
• велика довжина барів патерну

Понижуючі:

• формування патерну проти діючого тренду (сигнал на вхід в напрямку, протилежному тренду)
• близькість патерну до ліній підтримки/опору
• закриття другої свічки патерну нижче рівня середини
• мала довжина барів патерну

Важливо: на графіку патерн «Рейки» повинен виділятися явно і чітко, його не доведеться вишукувати.

Використання патерну «Рейки» в торгівлі

При використанні в торговій стратегії даного інструменту важливо знати, що ордер на вхід для «ведмежого» патерну ставиться нижче мінімуму, а стоп-лосс розміщується вище максимуму (для «бичачого» патерну, відповідно, навпаки).

Вхід в ринок здійснюється відкладеними ордерами, які виставляються для «ведмежого» патерну трохи (на 5-10 пунктів) нижче другої свічки, для «бичачого» – трохи вище. Стоп-лоси виставляються на противагу входу (трохи вище або трохи нижче другого бару відповідно). Пробиття виставленого рівня забезпечує вхід в ринок.
 

Тейк-профіт рекомендується встановлювати на рівні, що у 1,5 рази перевищує стоп-лосс, також можливе закриття позиції по досягненні найближчого рівня опору/підтримки.

Важливо: закінчення формування патерну нерідко (до 80% випадків) супроводжується «відкатом» ціни, причому рух може бути досить значним.

Патерн «Рейки» вважають робочим, тільки якщо відкат не перевищує 50% його (патерну) висоти, в іншому випадку патерн вважається хибним і щоб уникнути великих втрат рекомендується оперативне закриття ордера, навіть якщо він вже містить збиток.

Очевидно, що робота з паттерном «Рейки» вимагає великого досвіду, тому є сенс відпрацювати навички на демосчете (наприклад, у брокера Tickmill, торговий термінал якого передбачає для демосчете повну коректність подання котирувань).

Категорія: Форекс | Додав: 21.07.2016
Переглядів: 697 | Рейтинг: 0.0/0