Субота, 27.04.2024, 18:37

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Таймфрейм на Форекс
Таймфрейм (ТФ) – інтервал часу, який трейдером, для графічного відображення цінового графіка. Перемикання ТФ не змінює ринкової ситуації, а лише представляє її для нас в іншому вигляді. Всі рухи ринкової ціни, які відбулися за вибраний нами в терміналі інтервал часу, будуть відображатися на одній вертикальній лінії, наприклад, у формі свічки.

При виборі ТФ = М15, одна свічка на ціновому графіку в терміналі буде демонструвати нам весь діапазон ринкових цін за ці 15 хвилин. Якщо підвищимо таймфрейм до значення, наприклад, Н1, то кожна свічка на графіку стане відповідати одній годині. 

Відбувається перебудова графіка, зміна масштабу. Фактично, 4 свічки М15, розташовані поспіль один за одним, при переході на ТФ = Н1 просто перетворюються в одну свічку.

Таймфрейм терміналу MetaTrader 4

Позначення дуже прості. Назви всіх ТФ починаються з масштабу часу:

1. M – хвилини,
2. H – години,
3. D – дні,
4. W – тижня,
5. MN – місяць.

Цифрове значення говорить нам про кількості одиниць часу. Наприклад, якщо дивимося на М15, то це означає, що одна свічка на графіку дорівнює 15 хвилин. Н4 – кожна свічка дорівнює 4 годинам і так далі.
 

Timeframe для короткострокової торгівлі:

• М1 – найчастіше використовується прихильниками піпсовка
• М5 і М15 – воліють скальпери, а так само спекулянти, які торгують всередині дня
• М30 – внутрішньоденна торгівля, як правило, угоди не укладаються довше, ніж на добу

Timeframe для середньостроковій торгівлі:

• Н1 – середньострокова торгівля, як правило, угоди в масштабі від доби до тижня
• Н4 – позиції можуть перебувати в ринку вже більше тижня

Timeframe для довгострокової торгівлі:

• D1 – мабуть, самий популярний ТФ серед шанувальників довгостроковій торгівлі
• W1 і MN – частіше застосовуються трейдерами для загальної оцінки ситуації на ринку в довгостроковій перспективі.

Який timeframe використовувати?

Все залежить від уподобань трейдера, який саме метод торгівлі він вирішив застосовувати у своїй роботі. Якщо спекулянт вирішив займатися скальпінгом, то безглуздо це робити на ТФ = D1, наприклад. Точно так само довгострокові позиції абсолютно незручно відкривати на ТФ = М1.
 

Сам спосіб торгівлі, якого вирішив дотримуватися людина, диктує йому тимчасові масштаби, які найзручніше використовувати. Як правило, торгові системи навіть створюються з рекомендаціями їх застосування на певних таймфреймах. Це означає, що ТЗ, створена для Н1 і Н4, не підійде прихильнику короткострокового трейдингу.

Кількість ТФ у терміналі MetaTrader 4 обмежена, в цій статті всі вони перераховані. Нова версія торгової платформи (MetaTrader 5), яка все ще ніяк не отримає визнання серед трейдерів, вже має деякі інші ТФ.

Застосування декількох ТФ в одній стратегії

Існують торговельні стратегії, в яких одночасно трейдерами використовується кілька різних таймфреймост. Вище на картинці зображені графіки одній і тій же валютної пари GBP/JPY, але різних ТФ Н1 и М15. Така розбивка робиться для того, що б на більшому масштабі (Н1) бачити напрям глобального тренда, а на меншому ТФ шукати кращі моменти для відкриття позиції.

Наприклад, якщо спекулянт вирішує працювати тільки в напрямку тренда, то він може дивитися спочатку на таймфрейм Н1, відзначати для себе спрямованість ринку, а потім, переключившись на М5 або М15 знаходити найвигідніші точки входу. Однією з найпопулярніших систем, що використовують такий принцип, є ТС "Чотири екрану". Подібний підхід до пошуку точок входу використовують так само скальпери, віддають перевагу не протистояти тренду.

У вільному доступі можна знайти індикатор, який буде переносити цінові криві одного і того ж торгового інструменту на один графік. Це дозволяє відразу оцінювати ситуацію на обраному трейдером кількості ТФ без перемикань по вікнах терміналу.

Категорія: Форекс | Додав: 23.07.2016
Переглядів: 1193 | Рейтинг: 0.0/0