Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Трейдинг
Тейк профіт на Форекс. Кращі способи установки Take Profit.
Від вибору способу установки ордера Take Profit (ТП) залежить ефективність угоди, укладеної на ринку. З одного боку, не вигідно закривати невелику прибуток, коли ринкове рух в "нашу сторону", а з іншого боку, занадто велике значення не буде досягнуто.
Сьогодні ми розглянемо нюанси встановлення ордера тейк профіт для різних способів торгівлі на Форекс. Так як не існує універсального методу розміщення тейк профіту для всіх способів торгівлі, доводиться розглядати різні варіанти, які можуть підходити для однієї з методик трейдингу на Forex.
Уявіть, що працюєте на ринку в напрямку тренда з високим таймфрейм, наприклад, Н4. У цьому випадку застосування такого інструменту, як трейлінг-стоп, буде виправдано для закриття угоди з прибутком. Тепер уявіть, що займаєтеся скальпінгом всередині дня, ганяючись за 10-20 пунктами, хіба буде сенс в цій ситуації користуватися тим же інструментом?
У рамках цієї теми ми не беремося судити, який варіант торгівлі найбільш ефективний, але нас цікавить, як встановити тейк профіт в тих чи інших торгових обставин.
Основні способи установки ордера Take Profit:
• фіксоване значення в пунктах, наприклад, берущееся від величини Stop Loss;
• закриття прибутку при появі сигналу торгової системи (один сигнал на вхід і вихід);
• розміщення ордера біля рівня (за рівнем);
• розмір профіту, виходячи з середньої волатильності (середнє значення по днях за певний період);
• супровід угоди трейлінг стопом (фіксація прибутку при розвороті ринку);
• поділ профіту на кілька цілей.
Тейк профіт - встановлення фіксованої величини
Як правило, коли трейдер вирішує встановлювати обмеження прибутку фіксованої величини в пунктах для кожної угоди, то виходить з таймфрейма, на якому планується працювати, а так само враховує волатильність інструменту (валютної пари). У цьому випадку Take Profit найчастіше береться того ж розміру, що і Stop Loss (СЛ) або в строгій пропорції.
Приклад 1. Працюючи з валютною парою GBP/USD, людина може прийняти рішення, що в його внутрішньоденною торгівлі ТП буде дорівнює СЛ дорівнює 40 пунктів. Це означає, що при укладанні кожної угоди ТП буде дорівнює 40 пунктів, як і СЛ.
Приклад 2. Не мало трейдерів, які вважають, що тейк профіт повинен бути більше, ніж стоп лосс, як мінімум, в 2-3-4 рази (у скільки саме разів більше, вже залежить від особистих поглядів торговця). У цьому випадку, наприклад, ТП = 2СЛ = 40 пунктів, отже, СЛ = 20 пп.
Вибір такого варіанту установки Take Profit складно назвати оптимальним для будь торгівлі. Хороші результати вийдуть тільки в тому випадку, якщо трейдер володіє системою з дуже якісним алгоритму пошуку точки входу, який "витягне" на собі всю торгівлю. Насправді подібні ситуації це велика рідкість.
Результативність торгівлі залежить відразу від декількох факторів:
• оптимальний для нашої системи пошук точки входу (щоб вдалі входи за кількістю перевершували невдалі);
• розумне розміщення стоп лосс (принципи його установки - окрема тема);
• найбільш підходяще розміщення тейк профіту для нашої системи.
Якщо ми другий і третій пункти просто фіксуємо, не підлаштовуючи під ринкові умови для кожної нашої угоди, то все навантаження лягає на перший пункт - точку входу. Як Ви розумієте, це не продуктивний підхід, адже ми втрачаємо можливість поліпшити результат валютної операції, фіксуючи обидва ордери (СЛ і ТП).
Сигнал системи замість Take Profit
Розглянемо такий варіант закриття угоди на прикладі популярної і дуже простий торгової системи, побудованої на використанні двох середніх ліній (Moving Average) з різними періодами, наприклад, 25 і 50.
Спочатку про суть системи: беруться дві Moving Average з різними періодами (25 і 50). Кожен перетин ліній це сигнал на укладення угоди і на закриття попередньої позиції. На ілюстрації вище червона середня лінія має періодом 25, а синя крива - період 50.
В точці 1 на графіку укладається угода на купівлю. В точці 2 закривається перша позиція і тут же відкривається продаж. У точці 3 фіксується результат за другий валютної операції і відкривається покупка. В такому ключі відбувається вся робота по даній системі. Природно, коли на ринку сильні тренди, то подібний принцип торгівлі ефективний, але, коли наступає флет, то втрати стануть звичніше профіту.
Як правило, сигнал на відкриття позиції містить ряд фільтрів, які зобов'язані відкидати сумнівні входи в ринок. Побічна дія даних факторів полягає в запізнюванні сигналу. Якщо такий же спосіб застосовувати при закритті угоди, то ми можемо отримати невигідний вихід з валютної операції.
Огляди інших способів встановлення тейк профіту на Форекс Ви знайдете по посиланнях, розташованих нижче.
Додатково: Тейк профіт за ціновим рівнем на валютному ринку
Правильна установка тейк профіту з діленням ринкової мети
|
Категорія: Форекс | Додав: 22.07.2016
|
Переглядів: 606
| Рейтинг: 0.0/0 |
|