Субота, 04.05.2024, 08:11

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Тест стратегії Ultra wizard
Багато трейдерів в гонитві за прибутковою торговою стратегією наносять безліч індикаторів на графік і намагаються поєднати з десяток різних алгоритмів. 

В результаті у більшості новачків можна зовсім не помітити графік за різнокольоровими стрілочками і показниками. 

Звичайно, щоб витиснути з ринку хоч якісь гроші доводиться створювати складні стратегії, а про можливість використовувати якийсь індикатор самостійно доводиться забути. 

Однак невже прості алгоритми перестали діяти? Невже тільки складні стратегії і системи здатні давати хоч якийсь прибуток?

 

Щоб дати собі відповіді на ці питання наша команда вирішила провести тестування на реальному рахунку лише по одному індикатору - Ultra wizard. 

Чому тестували саме по Ultra wizard

Ultra wizard – це інформаційний індикатор, який несе в собі інформацію про силу тренда, напрям тренда і містить у собі свідчення осцилятора Stochastic і MACD. Спеціальна шкала дозволяє обчислити ймовірність продовження руху в певну сторону, а також відображає інформацію про те, як рухаються інші валютні пари з базовим інструментом.

Власне найпростіше віконце внизу графіка не тільки вказує напрямок угоди, але і бере до уваги швидкість і силу ринку, що дозволяє вести імпульсну торгівлю. Таким чином, простий на перший погляд індикатор містить в собі інформацію як мінімум з трьох різних інструментів, що робить його повноцінною стратегією. Стратегія з даним індикатором виглядає таким чином:

Правила стратегії

При роботі зі стратегії ми дотримувалися досить простих правил, а саме купували за таких умов:

1) Рада на купівлю повинен бути не менше 70 відсотків.

2) Індикатор вказує напрям тренду зі значенням не нижче 80.

3) Сила тренду повинна бути вище 1.

4) Індикатор MACD показує зелену стрілку вгору.

5) Індикатор Стохастик малює зелену стрілку вгору.

Стоп наказ слід встановлювати за мінімум попередньої свічки. Якщо такий стоп менше 20 пунктів – використовуємо статичний стоп наказ розміром в 20 пунктів. Профіт повинен бути дорівнює стоп наказу.

Сигнал на продаж:

1) Рада на продаж має бути не менше 70 відсотків.

2) Індикатор вказує напрям тренду зі значенням не нижче 80.

3) Сила тренду повинна бути вище 1.

4) Індикатор MACD показує червону стрілку вниз.

5) Індикатор Стохастик малює червону стрілку вниз.

Хід тестування Ultra wizard. Результати

Тестування проводилося на годинному графіку з включенням 10 різних валютних пар. Щоб не пропускати сигнали і ловити сильні імпульси ми включили звукове сповіщення в індикаторі і нанесли його на 10 валютних пар. У момент появи сильного імпульсу, який супроводжувався повідомленням ми відкривали наші угоди.

В середньому в день нами відкривалося від трьох до десяти угод, які, як правило, закривалися протягом двох-трьох годин, оскільки досягали або профіту, або стоп наказу. Торгівля велася тільки статичним лотом, а саме 0.1, оскільки із-за сильного імпульсу доводилося відкривати по 2-3 угоди, що ускладнювало бачення процентного ризику на одну позицію. Результат тижневого тестування можна побачити нижче:

За тиждень тестування нами було закрито 39 угод, причому 25 з них були закриті за профіту, що складає 64 відсотка від загального числа і всього 14 збиткових угод. Як правило, кількість профітів поспіль набагато перевищувало кількість стоп наказів, тому нами було зафіксовано 5 прибуткових угод поспіль і тільки один раз дві угоди збиткові.

Просадка за весь період тестування не перевищувала семи відсотків, причому прибуток становив 30.7 відсотків, що є дуже високим показником. Профіт фактор стратегії склав 1,76 а максимальний збиток і максимальна прибуток за одну операцію є ідентичною. Щоб зрозуміти які валютні пари найкращим чином відпрацювали за сигналами, пропонуємо подивитися графік нижче:

З десяти валютних пар шість принесли прибуток, а чотири виявилися збитковими. До нашого здивування, але найбільш профитными виявилися основні валютні пари, а саме GBP/USD, EUR/USD, AUD/USD, а також пара крос курсів, таких як EUR/CAD, EUR/GBP. Найприбутковішою валютною парою стала GBP/USD в теж час найбільш збитковою GBP/JPY. Якщо подивитися на результати відкритих позицій і як веде себе стратегія, можна приємно здивуватися.

Проаналізувавши таблицю можна побачити, що в 16 висліду за прибутковою операцією слідував ще прибуткова і в дев'яти випадки, після стоп наказу йшла прибуткова операція. Лише в п'яти результати за збитковою операцією слідувала збиткова, а в дев'яти висліду після профіту отримували збиток. Таким чином, ми явно бачимо дуже позитивну динаміку. Також варто звернути увагу на дані по торгових сесій.

На закінчення варто відзначити, що наша команда навіть не могла розраховувати на те, що даний індикатор виявиться прибутковим, а тест виявиться настільки успішним. 

Варто зазначити, що торгівля зводиться до затримки імпульсу, тому фактор новин не слід враховувати окремо, адже дані різкі скачки фіксуються індикатором і відображаються у вигляді даних по силі тренда і його напрямку. В цілому стратегія профитна і придатна до використання, а показник профіту в 30 відсотків за 7 процентної просіла говорить сам за себе. 

Категорія: Форекс | Додав: 24.12.2017
Переглядів: 424 | Рейтинг: 0.0/0