Субота, 04.05.2024, 15:39

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Торгівля на новинах
Ціле окреме напрям в торгівлі виявилося пов'язано з виходом важливих новин, які могли б значною мірою вплинути на ринок. Календар подій, де розміщується розклад значущих для ринку новин, відповідає на важливе питання трейдера, який хоче знати, коли саме варто очікувати різкого руху ціни. Ми можемо не знати напрямку руху, поки не оголосять важливі дані, але, принаймні, ми знаємо той момент, коли ринок може зробити значний ривок. 

Торгівля на новинах має і проблемні моменти. Справа виявляється в тому, що в хвилину, коли ми вирішуємо купити певний обсяг валюти, таких охочих може виявитися не мало.

ДЦ проти торгівлі по новинах

Не для кого не секрет, що більшість ДЦ дуже негативно ставляться до торгівлі своїх клієнтів по новинам. Причини можуть ділитися на дві категорії, за кількістю пристроїв діяльності самих компаній:

1. Якщо компанія дійсно виводить на ринок заявки трейдера, то технічно не так просто за ринковою ціною, яка за секунду змінюється по кілька разів, підібрати зустрічну заявку. Адже всі учасники ринку бачать, куди відправляється ринок після виходу важливих даних, а значить, тих спекулянтів, які будуть відкривати операції проти руху ціни, буде менше.
2. Якщо ДЦ не виводить нікуди заявки свого клієнта, тобто виконує не брокерські функції, а саме дилінгові, то є всі підстави вважати, що для організації зовсім не вигідно, якщо її клієнти при оголошенні важливих подій, практично на очевидному ринковому русі зароблять грошей. Такий успіх трейдера буде означати лише фінансові втрати клієнта.

Для того щоб покращити ситуацію, необхідно розпочати здійснювати операції лише відкладеними ордерами. Численні реквоти, які можна буде спостерігати на ринку під час оголошення новин, змусять забути про спекулянта точності виконання торговельних наказів. Ціна ковзає все швидше, а людина не може навіть відкрити позицію.

Виставивши наперед відкладені ордери, можна вирішити для себе значну проблему. Встановлювати можна до виходу новини в обидві сторони від поточної ціни. Коли ціна рвоне в одну із сторін і задіє відкладений ордер, то другий, спрямований у протилежний бік, можна буде видаляти.

Ще одним способом є використання для закриття ордерів. Адже при спробі зафіксувати прибуток можна зіткнутися з неприємною ситуацією, а саме, з'являться реквоти. Можна використовувати трал, який буде рухатися за ціною в міру її просування в бік прибутку для нашої угоди. Таким чином, при розвороті ціни буде збитий ордер і позиція закриється. Трал в такому випадку краще використовувати не віртуальний, а повноцінний, тобто, щоб пересувався саме ордер.

Новинна торгівля з розворотами

Досить часто бувають такі ситуації, коли торгівля на новинах трейдера починається з невдалого входу в угоду. Ціна відразу після оголошення події рухається, наприклад, вгору, тим самим, укладаючи угоду на покупку, а потім різко розвертається в протилежну сторону, проходячи через точку відкриття позиції, і прямує вниз. 

Такий маневр на біржах часто називають полюванням за стопами, що й зрозуміло.


Все виглядає так, ніби ринок немов веде за собою вгору покупки трейдерів, збиваючи тим самим Stop Loss позицій інших торговців, що відкрилися на продаж. Після цього, частина покупок успішно встигне закритися, а інша частина різко рушить у збиткову область, шукаючи нові Stop Loss.
 

На жаль, заздалегідь передбачити такий розвиток подій не представляється можливим. Деякі спекулянти роблять переворот угоди, якщо виявляється, що перша їхня спроба не вдалася. Виглядати це може таким чином:

• після закриття угоди з Stop Loss тут же відкривається протилежна за напрямом позиція такого ж об'єму, що і перша угода
•проводиться такий же переворот, як у першому варіанті, але збільшеним об'ємом, щоб у разі успіху повернути втрачені гроші і отримати прибуток
• будь-яка з процедур може повторюватися неодноразово, якщо ніяк не вдається закрити угоду з профітом

Звичайно, буде прикро, якщо ринок і другий, і трейтий раз буде розгортатися до наших Stop Loss, але, тим не менш, перевороти при роботі під час виходу новин іноді використовуються.

Визначення важливості новин

Новини можуть бути різними з точки зору ступеня їх впливу на ринок. Наприклад, саміт ЄС можна вважати досить значущою подією. Є навіть спеціальні розділові шкали, їх можна знайти в Інтернеті, які з деякою похибкою характеризують важливість того чи іншого зборів, звіту, новини. Навіть не маючи значного досвіду роботи на Forex, можна буде без зусиль скласти вірне думку про важливість тієї чи іншої події.

Як правило, заздалегідь відомі важливі для фінансового ринку зборів, оголошення і так далі. Момент їх виходу не буде несподіванкою для учасників торгів. Спонтанний вихід інформації, додає ринку "вогню", звичайно, так само може бути в торгівлі, наприклад, проведення однієї з країн інтервенції. Однак, події такого роду є досить рідкісними явищами.

Категорія: Форекс | Додав: 20.07.2016
Переглядів: 375 | Рейтинг: 0.0/0