П`ятниця, 22.11.2024, 01:52

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/90877839.jpg
/_pu/2/26623239.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Торгові стратегії на форекс
Огляди торгових систем можна знайти на головній сторінці сайти в нижній частині. У даній статті дається визначення ТЗ, а так само розглядається значимість форекс стратегії для роботи трейдера. Коли людина тільки починає знайомитися з форексом, він представляє свій майбутній торговий процес у межах тих знань, які у нього є на даний момент.

З численних опитувань з різних форумів можна зробити висновок, що, звичайно ж, не претендує на істину, що багато початківці спекулянти представляли свою торгівлю, заснованої на новинах і зоровому сприйнятті того, що відбувається. Іншими словами, такі трейдери починали діяти інтуїтивно, спираючись лише на свої відчуття і на ті крихітні знання, які встигали придбати до початку роботи. Природно, що довго так тривати не могло, тому що форекс вимагає до себе уваги.

Після кількох вдалих періодів або невдач, новачок починає розуміти, що та стабільність, яку він прагне досягти заради впевненого подальшого заробітку, навіть поруч з ним і не проходила. Вся справа в тому, що інтуїція, навіть якщо допомагає з правильними рішеннями, явно не збирається супроводжувати торговця довгий час.

У цей момент, людині вже хочеться знайти щось таке, на що можна буде покластися, чому певною мірою вийде довіритися, що є більш об'єктивним і прогнозованим, ніж внутрішні відчуття. Нарешті людина дізнається, що для того, щоб зробити крок на зустріч стабільним результатам, необхідно дізнатися, що таке торгова стратегія (ТЗ) і далі триматися напрямку, в якому ключове місце займає саме вона.
                                                                                
Правила в торгових стратегіях форекс

Звід правил, чітко сформульованих, і називають торговою системою, стратегією. Взагалі, є кілька визначень цього поняття, але тут є частка суб'єктивізму, тому що хтось із трейдерів використовує всі складові МС, хтось деякі частини ігнорує. У будь-якому випадку, можна впевнено сказати, що система повинна містити достатню кількість умов, достатніх для повної впевненості трейдера в своїх діях у будь-який момент. Не повинно бути ситуацій, коли спекулянт не розуміє, чи є на даний момент сигнал від його ТЗ чи ні.

Чіткі правила для відкриття операції, недвозначні правила за її супроводу, наприклад, як і коли використовувати трейлінг – стоп (трал) і однозначні умови для закриття угоди, що не передбачають суб'єктивних рішень з боку трейдера.

Торгові стратегії, звичайно ж, не завжди є прибутковими, але вони допомагають спекулянту бути впевненим в собі і завжди знати, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Трейдер, який діє завжди тільки за правилами своєї ж стратегії, набагато меншою мірою піддається впливу азарту, хвилювання, інших емоцій, які заважають роботі.

Торгова стратегія форекс це, по суті, конструктор. Будь-який бажаючий може зібрати з нього свою власну, неповторну ТЗ. З маси способів і варіантів відкриття позиції може бути обраний саме той, який найбільш підійде спекулянту для втілення його задуму. Таким чином, виходячи з самої ідеї майбутньої стратегії, вибираються та інші умови, а можливо, що і створюються свої.

Зараз величезна кількість систем у відкритому доступі, і кожен бажаючий має можливість скористатися чужими напрацюваннями. Але слід пам'ятати, що не варто сліпо довіряти стратегіям, знайденим в Інтернеті. Спочатку краще зрозуміти її сенс, задумку, а якщо сама ідея здасться вам цікавою, то слід спочатку протестувати методику на демо – рахунку.

Стратегії форекс

Звичайно не правильно вважати, що все, що тільки може зробити трейдер буде приносити йому якийсь прибуток. Все-таки, жодних гарантій на біржі немає. Все що потрібно, це просто взяти, та й постаратися розвинути свою систему, виходячи з тих елементів, які заздалегідь вивчає спекулянт. Змусити себе працювати з якимось одним видом стратегії теж не вийде.

Є ті, хто з усіх форекс стратегій вибрав саме піпсовку, а хтось інший не може торгувати ніяк інакше, окрім як за системою Мартінгейла. Все це дозволяє нам говорити про те, що в підборі торгової стратегії у кожного трейдера індивідуальний підхід. Погодьтеся, якщо у людини щось не виходить робити, то як би його не примушували, а все одно у нього нічого видатного не вийде.

Пам'ятайте, що є різні типи ТЗ та їх підкласів велике безліч. Не варто весь час переключатися з вивчення однієї системи на освоєння іншої. Така поведінка лише заплутає вас. Побудова будь ТЗ починається з ідеї, а тому, виберете той напрям в торгівлі, яке вважаєте найбільш перспективним і працюйте не відволікаючись на інші варіанти.

Побудова своєї торгової системи

Про те, як краще, з нашої точки зору, підходити до питання побудови торгової системи, ми розглянемо в окремій статті. Але вже зараз можна сказати, що найголовніше, це знайти деяку серцевину, яка стане основою для нової стратегії. Саме маючи вже таку ідею, можна створювати умови, які оточили б нову систему різними правилами, необхідними для того, щоб людина могла спокійно торгувати, не замислюючись ні про що. Спокійніше адже робити те, що вже наперед вирішив, як будеш втілювати в життя.

Це і умови відкриття торговельної позиції, це і умови, при яких будуть змінюватися ордера, якщо взагалі будуть не фіксованими, звичайно ж, це і правила закриття угоди, без яких не можна говорити про те, що трейдер вже зробив ТЗ на форексі. Все це в сукупності дозволить вже говорити про те, що до питання створення стратегії підійшов спекулянт свідомо. Якщо ж намагатися набрати красивих індикаторів і на їх основі отримати щось путнє, то ефективним такі дії назвати буде складно.Свою ТЗ людина може створити тоді, коли у нього вже достатньо досвіду для розуміння сильних і слабких сторін її елементів.

Нові стратегії Форекс

Нове, як показує практика, не завжди є синонімом гарного. З цікавими ідеями для систем трйдинга можна ознайомитися тут. Нововведення на Форекс рідко носять революційний характер. Як правило, йдеться лише про давно всім відомим фактам, преподнесенным під новим соусом. Маючи одні й ті ж показники в торгівлі, інструменти, властивості, трейдер може по-своєму їх комбінувати, намагатися з'єднати таким чином, щоб вийшов успішний продукт.

Спроби внести в систему щось принципово нове з стратегій на Форекс, частіше являють собою впровадження у біржову торгівлю якихось елементів, які навіть не призначалися для роботи на ринку. Наприклад, спіраль Фібоначчі в свій час викликала суперечливі відгуки, коли деякі спекулянти взялися використовувати її у своїй роботі. Новинка, як правило, означає погану збалансованість всієї системи, недостатній час для тестування з метою висунення висновків, неоднозначну користь в цілому. До всього нового і не перевіреного на Forex краще ставитися з обережністю, адже від цього буде залежати успішність трейдингу.

Категорія: Форекс | Додав: 24.07.2016
Переглядів: 569 | Рейтинг: 0.0/0