Четвер, 25.04.2024, 01:45

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Угоди на Форекс
Ми настільки звикли робити покупки і продажу, що навіть могли забути про суть процесів. Адже це угода, обмін товару на товар, послугу, на грошові знаки і так далі. Будь обмін стає нам цікавий, коли цінність того, що хочемо отримати, перевищує цінність того, що ми віддаємо. Якщо нам дуже потрібен, наприклад, ліхтарик, то ми готові заплатити за нього 200 рублів, а людина, якій це пристрій без потреби, не дасть за нього і сотні. Таким чином, в лексиконі людей з'являються такі слова, як дорого, дешево.Правда, на ситуацію впливають аналогічні пропозиції, які можуть мати місце бути, але це вже інша історія.

Угоди Форекс - трейдерів

Форекс – трейдерів так само укладають угоди на валютному ринку. Будь-яка торгова операція вимагає певної суми грошей на депозиті спекулянта, адже потрібно буде щось купити, що б пізніше продати. Правда, на Forex є можливість, нічого не купуючи, відразу намагатися продати певний обсяг валютної пари, але і в даному випадку людині потрібні будуть гроші. Для укладення будь-якої угоди на Форекс, трейдеру знадобиться капітал.

Угодою можна вважати поєднання системою двох заявок, одна з яких на продаж, а друга на покупку. При цьому, якщо одна заявка більшого обсягу, ніж друга, то вона закривається повністю менша, а у контрагента залишається ще частково незадоволений попит. Таким чином, велика заявка на купівлю може бути перекрита відразу декількома меншими за обсягами пропозиціями на продаж даного інструменту.
 

На валютному ринку угоди можуть укладатися за ринковою ціною, а так само з цікавого для нас значення, коли таке буде на ринку актуально. Торгівля "по ринку" зручна тим, що ми можемо спостерігати за ціною й у потрібний момент просто натиснути на кнопку, бажаючи придбати певний обсяг пари. При цьому ми розраховуємо отримати придбання за тією ціною, яка була на ринку в момент нашого рішення і по віддачі наказу про закупівлю.

Якщо ж ми заздалегідь знаємо ціну, яка нас би влаштувала, то ставимо відкладений ордер для укладення Форекс – угоди,що станеться, коли ринок добереться до ордера. У другому випадку значно простіше буде знайти контрагента, адже система заздалегідь знає про існування нашої заявки, та враховує її. Коли ж трейдер хоче купити або продати інструмент за поточною ціною, то складнощів для системи знайти контрагента зі схожим обсягом буде більше.

Миттєва операція

Угода носить характер моментального події, але після відкриття позиції на ринку. Трейдер може тримати її дуже довгий час. Наприклад, якщо скальпер може продати, куплене ним раніше, всього кілька хвилин тому, то спекулянти, які віддають перевагу довгострокову торгівлю, будуть тримати позицію хоч місяцями. На Форекс правочином є безпосередній обмін за певною обома сторонами ціною. 

Трейдери між собою угодою називають повний цикл спекулятивного процесу, що складається фактично з двох угод. Наприклад, перша з них це купівля валютної пари, а друга це продаж цього обсягу. Перша дія спекулянт назве відкриттям угоди, друга дія вже закриття угоди. Брокери ще кажуть, що був здійснений повний коло, коли позиція не тільки з'явилася у трейдера, але і пізніше була закрита.

Щодня на валютному ринку полягають тисячі, а може й мільйони угод. Одні тільки піпсовщікі здатні за день закрити кілька сотень позицій кожен. Так що, нестачі ліквідності не відчувається, адже тут торгують між собою не тільки приватні трейдери, але і банки і фонди, чиї ринкові операції колосальні. Форекс зводить покупців і продавців, залежно від обсягів заявок на покупки і продажу змінює ринкову ціну.

Категорія: Форекс | Додав: 28.07.2016
Переглядів: 407 | Рейтинг: 0.0/0