Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Трейдинг
Валютний трейдинг: як управляти ризиками
Незалежно від того, чи є Ви професійним трейдером або всього лише аматором, час від часу намагаються поторгувати на валютному ринку, завжди є способи поліпшити Вашу торгову стратегію. Ці способи досить різноманітні, і різні підходи ведуть до різних рівнів успіху. Корисні поради можна знайти всюди: в Інтернеті, в новинних стрічках, на семінарах, які проводять професіонали.
Одна з цих корисних стратегій вчить нас управляти ризиком. Протиріччя Форекс полягають у тому, що прибуток тут легко отримати, але настільки ж легко втратити. Марно намагатися заробити стан на ринку, якщо Ви не збираєтеся уберегти себе від втрат - успіх нічого не означає, якщо його неможливо утримати. Розуміння того, як треба і можна управляти ризиком, життєво важливо для успіху в професії трейдера.
Звичайно, в теорії все виглядає просто, але як Вам фактично мінімізувати ризики?
Використовуйте накази takeprofit (лімітні накази)
Лімітний наказ - кращий друг думає трейдера. Він спрацьовує при досягненні бажаного рівня прибутку, наказуючи системі закрити позицію в той самий момент, коли Ваша торгова мета була досягнута. Переконайтеся, що Ви прорахували цей рівень до того, як Ви почнете угоду, і ця стратегія захистить Вас.
Використовуйте накази stoploss (обмеження втрат)
Інший важливий інструмент в арсеналі трейдера – наказ stoploss, який дозволяє Вам контролювати суму, яку Ви готові ризикнути. Такий наказ спрацює тоді, коли буде досягнутий максимальний рівень втрат, прийнятний для Вас, і система самостійно вийде з програшній позиції. Це означає, що при відкритті угоди можна заздалегідь розмістити обмежувач можливих втрат, таким чином запобігаючи свій ймовірний фінансовий крах. У будь-якого нормального людини досить здоровий глузд, щоб неодмінно використовувати такі накази.
Максимально використовуйте доступні Вам інструменти
Часта помилка, яку роблять трейдери-любителі, полягає в тому, що вони не в повній мірі користуються всіма можливостями установки наказів stoploss і takeprofit. Обов'язково приділіть час формулюванні цих параметрів в планованої операції. Встановлюйте ці параметри фіксації прибутків і втрат у всіх без винятку операціях. Це прибирає емоційний фактор з торгового рівняння, зводячи завдання трейдера до простого і «холодному» математичному розрахунку.Недосвідчені трейдери, однак, найчастіше вирішують неухильно стежити за котируваннями, не відходячи від екрану, і при цьому гостро реагуючи на всі рухи у відкритих ними позиціях. Вони намагаються вичавити з позиції максимум, часто не встигаючи зреагувати на досягнення критично важливих рівнів, і, таким чином, наражаючи на небезпеку всю свою торговельну стратегію в цілому. Якщо Ви будете регулярно використовувати прості і доступні Вам інструменти, то цієї божевільної паніки і втрат у торгівлі можна легко уникнути.
Звичайно, торгівля на форекс завжди несе з собою ризики: це закладено в її принципах. Однак, це зовсім не означає, що ризики не можуть бути мінімізовані і підконтрольні. Тільки Вам вирішувати, який підхід слід віддати перевагу – зважений або «ризиковий». Хоча відповідь на це питання і без того очевидний.
|
Категорія: Форекс | Додав: 16.07.2016
|
Переглядів: 368
| Рейтинг: 0.0/0 |
|