Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Трейдинг
Вартість угоди - спред, комісія і т. д.
Форекс стає все популярнішим, і це пояснюється тими перевагами, якими він володіє в порівнянні з іншими ринками, зокрема, фондової або товарною біржею:
• Неперевершена ліквідність. Форекс – найбільший у світі фінансовий ринок. Його щоденні обороти перевищують 2 трильйони доларів США!;
• Відсутність комісійних відрахувань за проведення операцій;
• Можливість користуватися великим кредитним плечем, навіть для дрібних приватних інвесторів.
• Мінімальні витрати у процесі торгівлі.
Загальноприйнята практика при торгівлі на фондовому або товарному ринку – участь в угоді брокера-посередника, заробіток якого і формується з комісійних відрахувань інвесторів за проведення покупки або продажу пакета акцій або товарній партії. Це може бути одноразова оплата кожної угоди, часто привязываемая до її об'єму, або фіксована щомісячна "абонентська плата". Варто відзначити, що комісійні сплачуються і продавцем, і покупцем.
На відміну від цього, форекс брокери (за рідкісним винятком) не стягують комісійні.
Зрозуміло, що і форекс-брокери працюють не тільки "зі спортивного інтересу". Вони теж заробляють на своїх клієнтах.
Головним джерелом їхнього заробітку є "спред", або, іншими словами, різниця між ціною попиту і пропозиції валютної пари. Тобто якщо ви купуєте валютну пару, то ви купите її трохи дорожче, ніж зможете продати в той самий момент часу. Але розмір цих витрат буде невеликий, що пояснюється високою конкуренцією серед брокерів, "електронними" котируваннями і величезною ліквідністю валютного ринку.
У якомусь сенсі це теж варіант комісії, але тільки злегка завуальований. Тим більше, що спред стягується тільки перший раз, при купівлі лота, і не справляється при його подальшому продажу.
Брокери змагаються за клієнтів, весь час знижуючи спреди. Будьте уважні при виборі брокера, постарайтеся розібратися в запропонованих ними торговельних умовах, адже спреди у різних брокерів можуть помітно відрізнятися. Не варто сприймати спред і як певну константу, він весь час змінюється в залежності від ситуації на ринку, а інколи і за бажанням брокера.
До того ж спред відрізняється і від пари до пари, і в деяких "нераспространенных" парах його величина багаторазово перевищує розмір спреду для високоліквідних пар, таких, як EUR/USD або USD/JPY. Таким чином, брокери завчасно страхують свої ризики при Ваших угодах з низьколіквідними парами.
До того ж розмір спреду часто залежить і від типу відкритого Вами у брокерській конторі рахунку. Для центових рахунків він більше, для великих депозитів він буде нижче
Так що Вашої першочерговим завданням буде підбір оптимальних валютних пар для торгівлі і вибір брокера з найменшими заявленими спредами та найкращими умовами для виведення коштів з рахунку. Для цього Вам неодмінно варто постежити за динамікою спредів у конкретного брокера в процесі волатильних торгів, варто прислухатися й до думки більш досвідчених колег, благо, обговорення роботи через різних брокерів – "стандартна" тема для форекс-форумів і незалежних сайтів по форекс-тематики, одним з яких є і наш портал. У нас на сайті ви знайдете рейтинг російських форекс-брокерів і відгуки про їх послуги.
|
Категорія: Форекс | Додав: 16.07.2016
|
Переглядів: 597
| Рейтинг: 0.0/0 |
|