Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Трейдинг
Відкриття торгового рахунку
Кожна торгівля на Forex починається саме з відкриття рахунку. Неможливо навчитися успішно працювати на ринку, не маючи навіть практичного досвіду. Першим депозитом, яким забезпечується спекулянт, як правило, стає демо – рахунок. В цьому випадку особливого вибору демо – варіантів у новачка немає.
Правда, кілька компаній пропонують демонстраційні рахунки ECN, мікро та інші різновиди. Використовуючи безкоштовний тренувальний депозит, людина отримує можливість працювати без грошових витрат. Після того, як людина отримує певний досвід, у нього з'являється потреба переходити на реальний рахунок.
Вибір реального депозиту може бути не так простий, як могло здаватися раніше. Існують мікро, центові, стандартні, ECN, NDD рахунку та безліч інших варіантів. Звичайно, вони мають безліч відмінностей один від одного. Центові рахунки відкриваються, як правило, коли людина вже "переріс" демонстраційний варіант, але ще по ряду причин не готовий працювати на більш серйозних депозитах.
Весь баланс відображається в центах, а в роботі доступні менші, ніж при торгівлі на стандартних рахунках, лоти. Інші варіант, як мікро, стандарт, ECN і так далі, відрізняються один від одного мінімальною сумою відкриття, розмірами спредів, швидкостями виконання угод, розмірами торгового плеча і так далі.
Відмінностей багато і кожний спекулянт має можливість вибрати саме той варіант, який йому підійде найкращим чином. Часто тип рахунку підбирається виходячи з потреб трейдера. Наприклад, скальпери намагаються працювати з тими депозитами, які дозволяють миттєво виконувати їх розпорядження з максимальною точністю.
Відкриття рахунку
Відкривати торговий рахунок можна через мережу Інтернет, зайшовши на сайт сподобався брокера, а можна в представництві компанії, розташованому в Вашому місті. На даний момент багато компаній пропонують відкрити торгівельний рахунок за кілька хвилин. Заповнення анкети вимагає мінімальної кількості даних трейдера.
Можна зайти на сайт брокера, зареєструвати рахунок, тут же поповнити його, не виходячи з дому і почати працювати. Така оперативність дозволяє не витрачати людині велику кількість часу на заповнення тих чи інших паперів, а так само немає необхідності куди-то йти для нового поповнення депозиту.
Є й інші компанії, які серйозно ставляться до відкриття рахунків. Як правило, це американські компанії, що вимагають головну сторінку паспорта з фотографією, сторінку з пропискою, підписана заява про те, що клієнт не є резидентом тієї країни, де зареєстрована компанія, підписану ознайомлення з ризиками на ринку і так далі.
Процес заповнення, перевірки та погодження, як правило, займає 2-4 робочих дні. Так само, такі брокери часто не працюють з електронними платіжними системами, за винятком систем, пов'язаних з пластиковими картками, як Visa.
Часто виходить так, що невеликі депозити, як центовий або мікро, відкриваються в компаніях, де реєстрація відбувається дуже швидко. Більш великі рахунки реєструються частіше в брокерів, серйозно відносяться до відкриття депозитів і їх подальшого супроводу.
Є така думка, що в організаціях, що пропонують центові рахунки, варто відкривати лише такі і ніяк не великі депозити. У той же час, брокери, що не пропонують центових варіантів, звикають працювати з клієнтами, які приносять на свої депозити великі суми грошей. Ставлення тут формується відповідним чином до клієнта.
|
Категорія: Форекс | Додав: 23.07.2016
|
Переглядів: 408
| Рейтинг: 0.0/0 |
|