Субота, 27.04.2024, 17:23

Форекс


Меню сайту
/_pu/3/54205977.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Закриття зустрічним ордером
Популярна серед трейдерів на валютному ринку Форекс торгова платформа MT4 має масу нестандартних способів отримання прибутку та/або зменшення збитків. Цікавим методом такого роду є закриття зустрічним ордером однієї або цілої серії угод.

Застосування такого прийому вимагає від трейдера мінімальних знань. Головне, щоб розмір депозиту дозволяв відкривати чергові ордера, що особливо важливо при роботі з отложками, автоматично віддаляються при нестачі маржі.
 

На практиці краще спочатку випробувати тактику на демонстраційному депозиті, інакше не виключено злив рахунку або отримання великих збитків.
 

Коли допоможе зустрічний ордер



Варіантів застосування торгового прийому, коли найкращим виходом з ситуації, на рахунку ситуації стає рішення закрити зустрічним ордером відкриті позиції ("пози"), дуже багато. Відкриття позиції SELL на противагу раніше відкритого BUY має сенс тільки при відмові від використання Stop Loss.

Поки "пози" відкриті, наявність зустрічних угод не грає ніякої ролі, адже трейдер на свій розсуд можна закрити будь-який з них. Рішення про закриття пари зустрічних (або цілої групи) наказів може виникнути в наступних випадках:
  • Ціна валютної пари стала змінюватися проти спочатку відкритої позиції.
  • Потрібно повністю вийти з ринку для зняття цілком всього депозиту.

Зустрічну операцію ще використовують для "заморозки" осідання (локування). Вихід з такої незрозумілої ситуації можливий завдяки додаванню додаткового обсягу у бік відходу ціни від початкової позиції.
 

Деякі трейдери застосовують такий прийом, як «пересиджування». Вони просто чекають, поки ціна не повернеться до точки відкриття збиткової позиції. Але це може статися навіть через рік, якщо взагалі не відбудеться чергова криза, відводять вартість валютної пари ще далі в збиток. У цій ситуації зустрічний ордер виключить ймовірність зливу, фіксуючи раніше отриманий мінус.
 

Практичне застосування закриття зустрічним ордером



В реальній торгівлі виникають ситуації, коли тільки що відкритий ордер в лічені хвилини став збитковим. Наприклад, на новинах різко змінився тренд. Трейдеру залишається два варіанти – зафіксувати збиток або скористатися можливістю спочатку увійти в лок, а потім перекрити мінус додатковою угодою.

Подібний трюк можна зробити вручну за допомогою функції «Торгівля в один клік», але простіше користуватися вбудованими можливостями терміналу MT4. Найбільш вигідно їх застосування у випадках, коли по одній валютній парі відкрито безліч різноспрямованих угод і спроба встежити за всіма операціями може призвести до помилок.
 

Щоб закрити зустрічним ордером обрану угоду, потрібно зробити наступне:
 
  1. У вікні «Термінал» на вибраному для закриття ордері натиснути правою кнопкою миші.
  2. У контекстному меню вибрати пункт «Змінити чи видалити».
  3. В полі «Тип» з випадаючого переліку варіантів вибираємо «Закрити зустрічним» або «Закрити перекриті ордери по ...», якщо мова йде про серії угод.
  4. В полі під кнопкою з'явиться список відкритих "поз".
  5. Після вибору потрібного ордера ця кнопка стане активною.

При натисканні одночасно закриються два зустрічних ордери (або ціла серія). Якщо вони були різного обсягу, то менший буде закрито повністю, а той, що володіє великим обсягом, зменшиться на кількість лотів рівним обсягом закриті "пози". Теж відноситься і до закриття серії операцій.

Огляди інших двох цікавих торговельних прийомів:
  • Безубиток
  • Мартінгейл
Розглянемо приклад. Припустимо, що на покупку відкрита угода об'ємом 0,3 лота, а на продаж 0,5 лота. При виконанні дій, описаних вище, операція з 0,3 лота буде закрита повністю, а угода з 0,5 лотами зменшиться в обсязі до 0,2.

Трохи інший ефект можна отримати при ручному закриття зустрічних ордерів. Якщо під час використання функції МТ4 термінал закриває рівні об'єми, то трейдер легко використовує цей прийом для отримання прибутку. Один з варіантів застосування методу:
 
  1. Відкрита операція BUY лотом 0,02 по EURUSD на рівні 1.1120. Ціна пішла вниз на 20 пунктів і прогнози вказують на продовження руху в бік продажу;
  2. Трейдер укладає угоду на продаж (SELL) з лотом 0,04 на рівні 1.1100;
  3. Найближчим часом ціна падає до рівня 1.1060. Враховуючи різницю в обсягах, на цей момент загальний профіт складе +20 пунктів.


Достатньо одночасно закрити обидва ордери, щоб зафіксувалася прибуток розміром 20 пунктів. У даному випадку обсяг 0,02 лота пішов у компенсацію збиткової позиції, а решта 0,02 пішли в плюс (варто ще відняти спред по обидва операціями або комісію, якщо обраний такий спосіб розрахунку з брокером).

Категорія: Форекс | Додав: 14.12.2017
Переглядів: 632 | Рейтинг: 0.0/0