Неділя, 28.04.2024, 01:44

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Замок на Форекс і принципи його розкриття на ринку
Від всіх збиткових операцій в торгівлі на валютному ринку піти практично неможливо. Все, що залишається людині, це намагатися або зменшити кількість втрат, або їх величину. Метод блокування збитку без його фіксації на Форекс прийнято називати замком. Це спосіб дати людині перепочинок, коли ринок пішов проти його позиції.

Як правило, замок на Форекс виставляють шанувальники локування. Якщо Ви ще не знайомі з цим поняттям, то рекомендую прочитати статті про локірованіе і часткове локірованіе. Сьогодні ж ми подивимося, як виставляється замок і потім розкривається.

Для початку пропоную звернути увагу на саму просту ринкову ситуацію, коли ми уклали угоду, але вона виявилася збитковою:
 

Після того, як ціна розгорнулася вниз, трейдер розуміє, що помилився, але замість закриття угоди воліє встановити лок. Для цього відкривається позиція sell того ж об'єму, що і покупка. У спекулянта в терміналі виходить лок, а будь-який рух ринкової ціни більше не впливає на капітал його депозиту.

Замок на валютному ринку буде представляти собою дві відкриті позиції однакового обсягу, спрямовані в протилежні сторони. Як вже говорилося вище, це дозволяє зупинити зростання збитку на рахунку, якщо перша угода виявилася помилковою. З одного боку можна закрити збиток, з іншого, можна встановити зустрічну позицію і намагатися в подальшому вирішити ситуацію з вигодою для себе.

Принцип установки замку

Довільне висновок відкритої угоди в замок, швидше за все, не призведе ні до чого хорошого. Трейдеру бажано заздалегідь підготуватися до такої ситуації, беручи до уваги ймовірність несприятливого розвитку подій з першою позицією. Зверніть увагу, що на ілюстрації нижче проведена горизонтальна лінія зеленого кольору, про призначення якої розповім нижче.
 

Трейдер врахував рівень попереднього локального мінімуму на графіку, визначивши для себе, що у разі пробою необхідно вважати, що ринкова тенденція змінює напрямок. При досягненні ринком цього рівня думку валютного спекулянта змінюється, адже він більше не бачить у цій ситуації хороших шансів на продовження зростання.

Пробиття нижнього рівня може представляти собою сигнал для трейдера про встановлення замка на графіку Форекс. Далі людина укладає угоду на продаж (sell), після чого чекає зручного моменту на ринку, щоб розкрити замок. Це дія являє собою закриття однієї з двох угод, коли ситуація для цієї дії стає оптимальною. Нижче ми розглянемо, за яким принципом визначаються такі моменти.

Принцип розкриття замку ринку Форекс

Однією з найбільших проблем трейдерів, вирішальних торгувати на Forex з застосуванням замків з позицій, є правильне розкриття всієї конструкції. Справа в тому, що можна в підходящий момент часу просто закрити прибуткову угоду, очікуючи, що в нинішніх ринкових умовах більш ймовірно рух ціни в бік залишилася позиції.
 

Тепер коментарі до ілюстрації вище. Спочатку трейдер укладає угоду на купівлю (buy), але невдовзі змушений формувати на графіку замок, коли переконується, що промахнувся зі своїм прогнозом. Для цього укладається угода на продаж (sell) з тим же об'ємом, що і попередня валютна операція.

Потім, людина стежить за розвитком ринкової ситуації. Закриття операції sell відбувається, коли трейдер, користуючись своєю торговою системою, знаходить точку передбачуваного розвороту ринку. Фіксується прибуток з продажу, як показано на малюнку вище, а з відкритих позицій залишається лише buy-угода.

Підкреслю, що момент розкриття замку вибирався не випадково, а саме при наявності сигналу на розворот ринку. Тільки в таких обставинах закриття продажу буде виправданим.

Далі ми бачимо, що ціна почала зростати і, коли з'явився сигнал на зміну ринкової тенденції, трейдер закрив свою покупку. Зауважте, що так вчинити слід було б навіть у тому випадку, якщо сигнал на розворот ринку з'явився в період, коли позиція була б ще в збитку. Приклад такої ситуації можете побачити на малюнку нижче.
 

Розміри профіту і збитку, звичайно ж, були взяті лише для прикладу (+20 пп і -15 пп). Насправді, тут важливо запам'ятати, що після відкриття замку ми дозволяємо решти позиції виходити з збитку, але якщо в цей час з'явиться сигнал про розворот ринку, то слід закривати операцію, нехай навіть вона ще не вийшла в прибуток.

В іншому випадку висока ймовірність або спостерігати, як зростає розмір втрат з цієї позиції, або знову відкривати локирующую позицію, повертаючись до замку.

Торгові системи - тут Ви зможете підібрати систему, що називається, "під себе". Це дозволить ефективніше знаходити точки розвороту ринку.

Тепер кілька слів хотілося б сказати про замок, який можна було б назвати не повністю закритим. Мова йде про часткове перекриття обсягу позиції, з якої ми промахнулися на ринку. Це не повністю перекриває обсяг угоди, а просто зменшує його, що так само використовується не малою кількістю спекулянтів.
 

Зверніть увагу, що друга позиція може бути відкрита об'ємом більшим, ніж перша угода, так і меншим. Все залежить від обставин, в яких на Форекс встановлюється замок. Якщо людина просто вирішив знизити обсяг своєї покупки, наприклад, з 0,5 лота до 0,1 лота, то укладає угоду на продаж, обсяг якої буде 0,4 лота.

У той же час, спекулянт може прийняти рішення "перекинутися" на ринку, для чого йому може знадобитися валютна операція на продаж більшого обсягу, ніж його відкрита купівля.

Звичайно, це вже тонкощі, з якими доводиться зустрічатися, вивчаючи торгові методики і системи, що використовують ринкові замки. Тим не менше, сподіваюся, що принцип роботи з замками Вам став більш зрозумілим.

Категорія: Форекс | Додав: 20.07.2016
Переглядів: 678 | Рейтинг: 0.0/0