Вівторок, 18.01.2022, 00:27

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Криптовалюта

Як заробити на біржі криптовалюта - стратегії та інструкції для новачків
На сьогоднішній день біржі криптовалюта пропонує різні способи заробітку, і вони не обмежуються інвестуванням і іграми між трейдерами.

Ми розберемо 5 стратегій, як можна заробляти на кріптовалютних біржах, а ви вибирайте ту, яка найбільше підходить саме вам.
 

Трейдинг

Заробіток на трейдерства полягає в покупці валюти дешевше і продажу подорожче. Однак новачки, в силу своєї недосвідченості, часто викидають цей принцип з голови, діючи з точністю до навпаки. Щоб таких непорозумінь відбувалося менше, нижче наводиться список дій, які вам допоможуть уникнути помилок.

Покрокова інструкція:

1) Підібрати перевірену кріптовалютную біржу. Мається на увазі велика платформа з великою кількістю торгових операцій і позитивними відгуками від користувачів.
2) Визначити валютні пари. Вони можуть бути складені зі звичайної (фіатной) і кріптовалютной складових або з двох криптовалюта. Якщо ви хочете заробити на курсі криптовалюта, наприклад, до долара, то перший варіант для вас; якщо збираєтеся торгувати тільки криптовалюта - то другий варіант. Новачкам слід вибирати пари, що включають в себе і ту, і іншу валюти. Прогнозувати зміни курсу в цьому випадку легше завдяки кращій стабільності фіатних валют.
3) Пари для торгових операцій потрібно вибирати, покладаючись на наступні показники:
 • Якщо пара енергійно проявляє себе на майданчику, то це говорить про високий попит даних валют. У дуетах з низьким оборотом будь-яка значна ставка великого гравця в силах перенаправити курс так, як вигідно буде гравцеві.
 • Слід пильно стежити за змінами курсу криптовалюта. Значні відхилення дозволяють залишатися в плюсі, але початківцям такий підхід може принести втрати. Робити точно прогноз в таких ситуаціях досить важко. При великих відхиленнях курсу починаючому трейдеру не варто вкладати багато грошей. Краще почати з маленької суми, щоб розкрити механізм роботи з вагається курсом валют.
4) Виконати аналіз становища на ринку і вести відповідну активність. Новачкові має сенс почекати падіння ціни валюти нижче медіального показника і придбати тоді, коли її ціна наблизиться до попереднього мінімуму. У разі, якщо момент упущений, то закупити валюту варто тоді, коли курс починає повільно приростати і як і раніше знаходиться досить низько щодо медіального показника. З продажем все трохи складніше. Якщо у валюти немає чітко вираженого прагнення до підйому, викидати на ринок її слід при наближенні до найбільших значень. Однак якщо валюта активно зростає, то є ймовірність, що вона стане вище попередніх найвищих значень.
5) Дослідити інструменти трейдингу, так як вони серйозно піднімають рівень ефективності самого процесу. Виводити частина доходів слід через зовнішні гаманці.
 • Прибутковість кріптовалютного трейдингу може досягати ста відсотків на місяць і навіть вище. Це пов'язано, в першу чергу, з рівнем кваліфікації трейдера. У початківців прибуток, як правило, не перевищує 50% на місяць.
 • Надійність знаходиться на високому рівні. Досвідчений трейдер вміє отримувати дохід на будь-якому курсі валюти, будь то зростаючому або падаючому. У тому випадку, якщо одна з валют припиняє бути перспективною, у трейдера є можливість перейти на запасну. Якщо ви початківець, то є ризик втратити гроші через відсутність досвіду і повноцінних знань в цій області. В такому випадку, вам слід входити в гру з маленькими сумами, які швидше за навчать вас вести угоди на біржах і виробляти реакцію на коливання курсу.

Інвестування

Довгострокові інвестиції мають на увазі вкладення грошей на строк від 1 року. До адептам такого підходу відносяться люди, що будують прогнози на підвищення ринку або криптовалюта. Ставки в таких випадках робляться на надійні для інвесторів валюти.

Короткострокові інвестиції, навпаки, розраховуються на вкладання на період від тижня до декількох місяців. В такому випадку, для інвестора не має ніякого значення, що станеться з валютою в віддаленому майбутньому. Однак, він повинен бути абсолютно упевнений, що в найближчій перспективі валюта не вийде із зони росту.

Покрокова інструкція:
 1. Розібратися з аналітикою, де проводять дискусії про прогнози, чого слід чекати від інвестицій в криптовалюта. Вибрати валюти.
 2. Після спаду обраних валют купити їх за мінімальною ціною.
 3. Вивести гроші з біржі в свій електронний гаманець, забезпечивши при цьому максимальну безпеку.
 • Заробіток і надійність залежить від зростання курсу обраних вами валют. Однак важливо пам'ятати, що надійність навіть у такого гіганта, як біткоіни далеко не найвища.
 • Рівень складності для початківців середній. У разі довгострокових прогнозів існує два варіанти: перший - виходити з думки світових експертів, другий - бути таким експертом. Новачкові залишається зробити лише вибір, на які думки в силу відсутності досвіду, він може покластися.

Порядок дій інвестора на короткий термін:
 1. Підібрати гідні для вкладення криптовалюта. Якщо довгостроковий вкладник вирішив вкластися в мінімальну кількість валют, навіть в одну, то короткострокового для огорожі від ризиків своїх накопичень розумніше створити портфель з кількох. Основне завдання полягає в пошуку криптовалюта, яка або придбала прагнення до зростання недавно і має вагомими перспективами, або стабільно піднімається і не має ніяких підстав до зниження темпів. Короткостроковий зліт криптовалюта може бути ініційований запланованим стартом хардфорка (внесення значних змін в програмний код ланцюга блокчейн) і іншими подіями, на що і потрібно покладатися. В результаті має бути визначений мінімальний набір, що включає три валюти.
 2. Встановити частку криптовалюта в портфелі. Розрахунок простий, потрібно визначити валюту, яка стане більш перспективною в прилеглому майбутньому. Виходячи з цього, процентна частка її повинна бути більше, ніж інших.
 3. Закупити криптовалюта в тому випадку, якщо вони стануть підбиратися до тих показників, на яких гальмувалися під час минулих падінь ціни.
 4. Вивчати новини, уважно стежити за прогнозами, а ближче до кінця періоду визначити для себе подальший комплект валют для інвестицій.
 • Заробіток може бути значний: деякі криптовалюта підвищуються за кілька місяців на 40% -50%. На жаль, ви не можете врахувати всі впливають фактори, і все одно станеться помилка і призведе до втрат. З початківцями таке відбувається досить часто.
 • Показник надійності високий, і це буде тривати до тих пір, поки криптовалюта підвищуються. При правильно зроблений вибір і короткострокових вкладеннях ризики мінімальні.
 • Рівень складності для початківців вважається високим. Потрібно дослідити інструменти аналізу, тренди, стежити за новинами, виділити час на вивчення технічної сторони криптовалюта для виявлення їх перспективності.

Арбітраж

Це процес, в точності повторює трейдинг, з однією лише відмінністю в тому, що ведеться він на декількох біржах одночасно. Курси криптовалюта на платформах можуть відрізнятися, і на цьому можна заробляти, купуючи крипту на тій біржі, де дешевше, і продаючи на тій, де дорожче.

Покрокова інструкція:
 1. Вибрати кілька бірж і покласти на них гроші. При виборі майданчиків необхідно оцінювати те, як швидко відбувається реакція на коливання курсу.
 2. Визначитися з вибором найбільш перспективних криптовалюта. Під перспективними розуміються валюти, курс яких разюче відрізнявся на обраних біржах в різний час.
 3. У разі появи такого відмінності в курсах валюти, паралельно висувати пропозицію про закупівлю валюти на тих біржах, де вона дешевше, і продажу на тих, де дорожче. Не варто зволікати, треба діяти швидко, так як тренд може стрімко змінитися. Можна використовувати спеціальні боти для відстеження торгових операцій.
 • Заробіток знаходиться в прямій залежності від того, як швидко ви реагуєте на різницю курсів, і від кількості майданчиків, на яких ви проводите спекулятивні дії. Роботи, що діють на безлічі бірж одночасно, дозволяють піднімати до 500 $ в місяць. Людина ж здатний на більше скромні результати в розмірі не більше 150 $ в місяць.
 • Безвідмовність знаходиться в прямій залежності від безперебійного функціонування платформ. Якщо немає зависань системи, а з виведенням коштів не виникає труднощів, то складнощів бути не повинно. На жаль, часто курси розрізняються на невеликих біржах, де можна помітити недоліки.
 • Рівень складності для початківців досить низький. Немає необхідності у володінні спеціальними Скілом.
 

Маржинальна торгівля

Цей метод заработка8 дозволяє перепродувати в значних масштабах криптовалюта, навіть в більшій кількості, ніж насправді є у вас на рахунку. Для цього під встановлений відсоток приймається кредит у стороннього особи, а далі йде перепродаж цих грошей на біржах.

Покрокова інструкція:
 1. Знайти біржу, що допускає ведення маржинальних торгових операції. Найчастіше таку можливість пропонують великі платформи зі значними оборотами.
 2. Покласти кошти і взяти кредит. Звернути особливу увагу на пропонований відсоток, так як одні кредитори пропонують більше, інші навпаки - менше. Високі відсотки є ознакою непопулярних криптовалюта, низькі, відповідно, популярних.

Наступні маніпуляції не мають ніяких відмінностей від дій трейдера. Після закінчення терміну кредитування гравець забирає прибуток собі, а кредит з відсотками відшкодовує кредитору. В іншому випадку він нічого не отримує.
 • Заробіток може бути колосальним у досвідчених гравців. За скромними оцінками, в кілька разів більше, ніж при класичному трейдингу (все залежить від розміру кредиту). І, навпаки, для початківців ризик набагато вище, ніж при простому трейдингу.
 • Надійність залежить від вибору валют, поведінкової активності на майданчику і ін.
 • Рівень складності для початківців середній. Операція по отриманню кредиту досить проста і прозора, проте все сходиться до складності трейдингу.

Кредитування

Процес з одного боку схожий на маржинальний торгівлю, а з іншого боку є пропозиція кредиту трейдерам. Як правило, кредити беруться на кілька днів, але є можливість кредитуватися на місяць і більше.

Більший відсоток, як уже зазначалося, можна придбати, даючи «в борг» непопулярні криптовалюта, проте складним тут стає пошук потрібного трейдера.

Покрокова інструкція:
 1. Купити криптовалюта або валюти для кредитування, яке часто пов'язане з довгостроковим / короткостроковим інвестуванням.
 2. На біржах з маржинальної торгівлею запропонувати відсоток за кредит і чекати появи людини, згідного на подібну угоду.
 3. Після закінчення терміну взяти назад гроші з відсотками. Відсотки кредитору можна виплачувати щодня або в кінці періоду. При довгостроковому кредитуванні перший підхід набагато надійніше.
 • Заробіток, як правило, при такій стратегії не перевищує чверті прибутку за рік.
 • Надійність залежить від біржі і від обсягу кредиту. Якщо кредит дорівнює сумі на рахунку у трейдера, то рівень ризикованості очікування втрати коштів низький, особливо в тому випадку, якщо біржа досить велика і популярна.
 • Рівень складності для початківців низький. Механізм кредитування є автоматизованим і перешкод виникнути не повинно.

Всі способи заробітку криптовалюта чітаайте тут

Як заробляти починаючому на біржі криптовалюта

Як об'єкт дослідження будуть розглянуті одні з найбільш надійних кріптовалютних платформ. Для ведення успішного трейдингу необхідно вивчити кілька дохідних методів, заточених спеціально під кріпторинок.

Успішне ведення торгівлі змушує брати до уваги безліч чинників. Одним з них є підбір кріптоплатформи для отримання доходу від різниці курсів. Нижче наводяться успішно зарекомендували себе кріптобіржі.

Як вибрати кріптовалютние біржі для заробітку

Найімовірніше, новачок піде шукати майданчики на різного роду сервісах і порталах, де показуються їх рейтинги спільно з оглядами. Однак, на даний момент актуальними вважаються сервіси-моніторинги.

Чотири параметра вибору кріптобіржі
 1. Надійність. Майданчик не може ставитися до числа надійних, якщо затримується виплата грошових коштів, встановлено обмеження по IP-адресою країни або були виявлені ряд проблем з реєстрацією.
 2. Сепарація біржі за обсягом торгів. Ступінь надійності всіх кріптобірж визначається показником довіри її користувачів. Найкращі ті, які здійснюють величезний оборот криптовалюта днем.
 3. Величина торгованих активів. Якщо кількість пропонованих в листі валют мінімально, то і можливості підвищити стан також мінімальні.
 4. Відгуки про кріптобіржах. Незадоволений клієнт з високою часткою ймовірності знайде спосіб повідомити про свій невдалий результаті при роботі з кріптовалютной біржею.

За останніми даними, можна однозначно заявити, що довіряти свої інвестиції можна п'яти зазначеним нижче майданчиків:
 • Binance.
 • Bitfinex.
 • OKEx
 • EXMO
 • Bter

Комісії на кріптобіржах

Цей найважливіший показник найчастіше просто випадає з уваги багатьох початківців.

У всіх майданчиків є збір комісій за надані послуги. Залежно від способу заробітку, комісії можуть істотно урізати ваш дохід.

Комісії підрозділяються:
 • за введення / виведення;
 • за покупку / продаж;
 • за обмінні операції.

Однак серед безлічі кріптобірж є ті, які не збирають комісії за торгові переклади. Незважаючи на це, у подібних платформ за проведення операцій стягуються високі комісії.

Кріптовалютние біржі з гранично низькими комісіями за операції

Існує на даний момент платформи, що працюють тільки з криптовалюта, а традиційні гроші покласти на них не можна. Причина такого обмеження полягає в тому, що анулювати платіж з банківської карти можна, на відміну від кріптовалютних платежів.

Якщо ж біржі допускають введення фіатних грошей за допомогою банківських карток або перекладу, то в якості захисту з таких операцій з користувача знімається комісія.

Наприклад, кріптобіржа CEX.IO пропонує, мабуть, найнижчу комісію на введення і виведення грошових накопичень. Так, для внесення додаткових коштів комісія досягає 3,5%. За висновок - 1,2%. Головна перевага зазначеної біржі полягає в можливості вести роботу з рублями, однак комісія для цієї валюти буде більше, ніж це заявлено.

Також зручні тарифи надає платформа KUCOIN. Внесення кошти на рахунок на цьому майданчику відбувається без комісій, але при виведенні грошей вона є, хоч і невелика.

Якщо ви хочете обійтися взагалі без комісій при введенні грошей з карт, зверніть увагу на COINBASE і KRAKEN.

Біржі криптовалюта для початківців список 2019

Біржі криптовалюта для заробітку без комісій за торговельну угоду

Біржа для трейдерів Whaleclub.co пропонує набір активів: біткоіни, ефіріум, лайткоін і навіть даш.

Cobinhood також відноситься до біржових ресурсів без комісій за проведення торгових операцій. Це хороший спосіб вивчати трейдинг для тих, хто не знає, як правильно потрібно поводитися на ринку криптовалюта. Однак варто зазначити, що за висновок криптовалюта тут стягуються досить високі комісії.

Біржі криптовалюта з гранично низьким комісійним збором
 • Binance - 0,1%. Якщо взяти в оборот місцеві гроші (токени), то цей показник можна істотно зменшити;
 • HitBTC - 0,1%.

Терміни, що використовуються в торгівлі (для новачків)
 • фіат - традиційні гроші;
 • тренд - заданий рух курсу;
 • ведмеді - комерсанти, напрямні курс до спаду;
 • бики - комерсанти, напрямні курс до підвищення;
 • флет - однакове співвідношення «биків» і «ведмедів». Вартість коливається в малому коридорі;
 • слив - стрімкий обвал курсу;
 • стінка - один або кілька торговельних розпоряджень, в значній мірі впливають на цінову переміщення активу;
 • хом'як - початківець трейдер, який торгує хаотично;
 • кит - інвестор, що володіє значним досвідом;
 • стрижка - явище, пов'язане з втратою у «хом'яків» депозиту і накопичення його у «китів»;
 • памп - незначне акумулювання мас, з метою підвищення, щоб менше знають гравці, увійшовши в ринок, зіграли на руку «китам»;
 • дамп - заплановане обвалення курсу;
 • стакан - список із зверненнями на продаж і покупку криптовалюта;
 • вангованіе / ванговать - з високою точністю прогнозування переміщення ціни активу;
 • шорт - ведення гри на продаж;
 • лонг - ведення гри на покупку;
 • волатильність - зростання чи занепад курсу, який показує значне амплітудне переміщення;
 • розворот - зміна переміщення активу;

Секрети і рекомендації для початківців

У міру взаємодії з біржами криптовалюта ви будете навчатися тонкощам роботи на майданчиках. Саме так поступово новачки починають перетворюватися в досвідчених трейдерів.

Зазвичай всіх початківців цікавить питання про те, яка з криптовалюта перебуватиме в зоні росту в найближчі кілька днів.

В першу чергу, потрібно перейти на сервіс coinmarketcap.com і пройти до параметру "Капіталізація ринку". Відкриється статистика кріпторинка, представлена ​​у вигляді графіків. Найцікавіший з них той, який відображає відсоток від ринкової капіталізації.

Правила безпечного трейдингу на біржі
 • Закуповувати криптовалюта в період падіння.
 • Не купувати одну валюту на всі гроші. Ринок не стабільний і може обрушитися в короткий термін. Розумніше розділяти інвестиції на кілька напрямків. Е
 • Не зберігати всі накопичені кошти в одному місці. Варто зарезервувати кілька гаманців на різних майданчиках. Незважаючи на багаторівневі ступеня захисту, все кріптокошелькі схильні до атак хакерів.
 • Інвестувати частину отриманого прибутку в інші валюти, а не виводити відразу все.
 • Виділити час на вивчення теми крипти, без цього великих грошей не заробити.

Висновки

Хорошою стратегією для початківця поки залишається довгострокове інвестування. Але це буде прибутковим, поки будуть перебувати в зоні росту криптовалюта. Положення рано чи пізно вийде в точку рівноваги, і ви знову станете перед необхідністю вивчати криптовалюта.

Стало бути, чим раніше почати цим займатися, тим краще буде в подальшому.


Категорія: Криптовалюта | Додав: 09.03.2021
Переглядів: 893 | Рейтинг: 0.0/0