Вівторок, 18.01.2022, 02:15

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/88873795.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Криптовалюта

Як заробити на криптовалюта без вкладень
На просторах інтернету можна знайти чимало ресурсів, що дозволяють почати заробляти на криптовалюта без вкладень. Розглянемо найдоступніші способи отримання цифрових грошей:
 
  1. Майнінг. Цей спосіб досі користується популярністю, як і кілька років тому. Однак його прибутковість прямо залежить від потужності обладнання, яке використовується для видобутку кріптомонет. На жаль, звичайний комп'ютер не дозволяє заробляти на Майнінг відчутний прибуток. Для збільшення доходу Майнер рано чи пізно доведеться купувати потужну відеокарту, посилений процесор і систему охолодження. Більш доступним і безпечним варіантом є підключення комп'ютера до якого-небудь пулу.
  2. Збір кріптомонет на спеціальних онлайн-майданчиках. Такі ресурси називаються біткоіни-кранами. Власники таких сайтів зацікавлені у збільшенні трафіку і отримання максимального доходу від розміщення реклами на головній сторінці. Для того щоб домогтися високої відвідуваності, вони нараховують користувачам винагороду за виконання тих чи інших дій. Заробити криптовалюта на таких ресурсах можна за рахунок перегляду відео-роликів, введення капчі або переходи по рекламних посиланнях. На деяких ресурсах є можливість отримати кріптомонети навіть без виконання будь-яких дій. Система автоматично нараховує певну кількість цифрових грошей кожному зареєстрованому користувачу за певний відрізок часу.
  3. Участь в партнерських програмах. Цей спосіб доступний новачкам, які хочуть заробити цифрові гроші без будь-яких фінансових вкладень. На більшості ресурсів, які займаються популяризацією криптовалюта, діють щедрі реферальні програми. Участь в них дозволить заробити перші кріптомонети з мінімальними тимчасовими витратами. Користувачеві досить пройти реєстрацію і залучати на сайт нових користувачів (рефералів). Чим більше людей вдасться залучити, тим вище буде винагорода системи. Даний спосіб заробітку підійде активним та ініціативним людям, які багато часу проводять в інтернеті.
  4. Реклама ICO-проектів. Творці подібних проектів зацікавлені в збільшенні зростання їхньої популярності. Виконуючи певні завдання по просуванню подібних проектів, можна отримувати винагороду у вигляді токенов.
  5. Аірдроп. Це ще один спосіб отримання криптовалюта без вкладень. Аірдропи проводяться організаторами різних проектів в маркетингових цілях. Безкоштовна роздача токенов підвищує інтерес користувачів до незнайомих майданчикам. Існує два варіанти аірдропа. Перший відбувається в автоматичному режимі. Всім власникам певної криптовалюта нараховується то кількість монет, яке вже є на їхніх гаманцях. Другий варіант передбачає отримання цифрових грошей за активну участь в розкручуванні нових проектів.
  6. Заробіток криптовалюта на біржах фріланса. В інтернеті можна знайти сайти віддаленої роботи, винагороду на яких нараховується у вигляді цифрових грошей. Прикладами таких ресурсів є Cryptogrind і Ethlance. На таких майданчиках можна заробляти цифрові монети за виконання різних завдань. Поки такі сайти орієнтовані, як правило, на програмістів. Однак існує ймовірність, що в доступному для огляду майбутньому представники інших професій також зможуть працювати в інтернеті за криптовалюта.
  7. Створення кріптосообщества в соціальних мережах. Цей спосіб підійде товариським людям, які багато часу проводять в соціальних мережах і готові ділитися своїми знаннями та навичками роботи з цифровими грошима. Вони можуть створити свою групу по кріптовалютной тематиці, розкрутити її і надалі отримувати гроші за розміщення рекламних постів.

Таким чином, кожна людина може поліпшити свій добробут і заробити криптовалюта без початкових вкладень. Але доведеться підійти до процесу з граничною відповідальністю і приділяти роботі максимум вільного часу.

Дивіться докладний відео, де наводяться конкретні перевірені сайти для заробітку біткоіни і Сатоши. Автор розповідає, скільки йому вдалося заробити.


Категорія: Криптовалюта | Додав: 09.03.2021
Переглядів: 436 | Теги: криптовалюта | Рейтинг: 0.0/0