Вівторок, 18.01.2022, 01:56

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/87041656.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Криптовалюта

Як заробити на майнінг криптовалюта
Зміст
 • Що таке майнінг і ферма
 • Види майнінг
 • Чи актуальний майнінг в 2021, чи не пізно починати?
 • Скільки можна заробити і за скільки окупиться ферма?
 • Покрокова інструкція як заробити на Майнінг з нуля

 У минулому році Майнінг був дуже популярним через високого прибутку і можливості отримати швидкий заробіток. Прогнозується, що і в 2019 збір криптовалюта залишиться прибутковим. Якщо ви ще не розібралися з цим видом заробітку, ця стаття стане для вас корисною.

Що таке Майнінг і ферма
 

 Слід зазначити, що зараз вигідніше інвестувати в хмарний Майнінг - сьогодні це найприбутковіший варіант для простої людини.

 Якщо пояснити простими словами, то користувач бере в оренду у спеціального сервісу його потужності. Повністю всі витрати бере на себе сервіс, у якого є реальне обладнання для Майнінг, а користувач просто отримує пасивний дохід. Притому, сервіс заробляє на відсотках від вашого прибутку.

 Майнінг - це процедура формування різних видів криптовалюта шляхом розв'язування математичних задач вашим комп'ютером за допомогою спеціальних програм (Майнер).

 Як наслідок, створюються блоки, які можуть підтвердити правильність проведеної трансакції. Ланцюг таких блоків прийнято називати Блокчейном. Результатом усіх цих дій є поява криптовалюта.

 Займатися такого роду діяльністю може кожна людина, якщо купить і налаштує спеціальне обладнання.

 Людей, що займаються Майнінг, прийнято називати Майнер. Сформована валюта передається Майнер в якості винагороди за вирішення завдань. За створення блоку для різних криптовалюта, винагорода буває різним.

 Для біткоіни зараз цей показник становить 12,5 ВТС. Для цієї криптовалюта передбачено переполовинювання - винагорода кожні 4 роки зменшується в два рази. Тепер воно заплановано на 2020 рік.

 Якщо уявити собі таблицю, яка скопійована на величезну кількість комп'ютерів. Притому, мережа влаштована таким чином, що може регулярно оновлювати цю таблицю, впроваджуючи в неї нові переклади. Після цього таблиця перерозподіляється між усіма користувачами мережі. Таким чином і працює блокчейн.

 Вам буде цікаво: 13 способів заробітку криптовалюта в інтернеті - 9 способів видобутку крипти з вкладеннями і 4 кращих способу без вкладень.

 Він має децентралізовану систему - це значить, що їм ніхто не керує, він працює самостійно. Немає і органу, який контролював би діяльність блокчейна. Відсутня і єдине місце, де він розташований. Кожна людина має можливість його скачати. Наприклад у Monero він закодований - переглянути інформацію може тільки власник гаманця.

 Майнер можуть перевіряти всі переклади і заносити їх в блоки. У разі заповнення блоку користувач починає його «підписувати» - шукати рішення складної математичної задачі. Хто зможе зробити це швидше за всіх, той і отримує прибуток. Це означає, що чим вище потужності у користувача, тим більше доходу у нього буде.

 Термін «ферма» застосовується тут не в основному своєму значенні. Це кімната, в якій розташоване більше кількість серверів і відеокарт, які кожну секунду вирішують завдання, або іншими словами, Майн.

 З цією метою використовувати відеокарту простіше і вигідніше, ніж процесор. На великих завданнях відеокарта працює більш потужно, процесор ж краще використовувати для вирішення простих завдань.

Види Майнінг
 

Є три основних види Майнінг: CPU, GPU і ASIC.

CPU або Майнінг на процесорі. Це найстаріший вид збору криптовалюта. У 2010 році його замінили на Майнінг на відеокарті, який виявився більш вигідним. Сьогодні CPU практично не використовується на практиці.

GPU є видом Майнінг на відеокарті. Це дуже ефективний спосіб, так як відеокарта дуже швидко проводить обчислення складних задач. Подібна ферма окупається в середньому за 9-11 місяців, після чого можна отримувати чистий прибуток. На величину заробітку впливає дуже багато факторів. В середньому з одного відеокарти можна в день заробляти 1-4 долара з вирахуванням витрат на електрику.

Дуже часто для Майнінг використовуються Асіка. Виробники роблять їх у вигляді чіпів. У такий комплект зазвичай входить процесор, який працює на базі чіпа, блок живлення та встановлення для охолодження. Найчастіше Асіка використовують для Майнінг однієї валюти - біткоіни. Такі установки мають цілий ряд мінусів. Дуже часто Асіка налаштований на Майнінг одного з видів криптовалюта, через що потім його не можна перемкнути на збір іншого альткоіна.

А деякі криптовалюта взагалі Майні на Асіка неможливо. Якщо валюта, на яку налаштована установка, зробить різкий скачок вниз, його практично неможливо буде перепродати. Однак є й істотний плюс. Якщо на відеокарті можна Майні будь-яку криптовалюта, але в невеликій кількості, то Асіка збирає лише один її вид, але робить Майнінг прибутковіше.

Читайте також: Як заробляти криптовалюта за допомогою відеокарти

Майні можна як самостійно, так і за допомогою використання хмарного Майнінг. У першому випадку обов'язково будуть потрібні досить великі вкладення - необхідно придбати техніку високої потужності. В цьому випадку доведеться витратити як мінімум 500 доларів. Максимальне число наближається до нескінченності. Наприклад, в Японії є величезні ферми з тисячею комп'ютерів, які коштують мільйони доларів.

Середній варіант вітчизняного виробництва обійдеться приблизно в одну тисячу доларів. Досвідченим Майнер відомо, що для отримання нормального доходу знадобиться хоча б з десяток потужних комп'ютерів - тільки так витрачені кошти можна буде повернути швидше. Однак, крім основної вартості техніки, потрібно буде платити за електрику, за технічне обслуговування, програмне забезпечення та ін.

Не менш цікавим варіантом вважається хмарний Майнінг, коли користувач звертається за наданням послуг на спеціальні сервіси, що займаються видобутком віртуальних монет. За надані сервісом потужності майнер повинен заплатити певну суму (на кожному сайті її розмір буде іншим). Особливістю цього способу є те, що кошти можна буде зняти тільки після закінчення певного часу, яке не завжди залежить від самого сервісу. Прибуток в цьому випадку буде залежати від величини вкладених коштів і тимчасового періоду.

Як правило, розрахунок відбувається відразу на сайті під час подачі заявки. Цей метод є найбезпечнішим і мало витратним, так як не потрібно витрачати гроші на придбання техніки і її обслуговування. Цей метод можна прирівняти до вкладення коштів в банк під відсотки.

Портали працюють за таким принципом:
 • фірма набуває всю необхідну техніку;
 • компанія налаштовує обладнання;
 • налагоджує харчування;
 • здає потужності в оренду.

За своєю суттю це є колективним Майнінг на обладнанні, яке є орендованим.

Ще одним з підвидів є Майнінг в пулах. Вони являють собою великої кількості Майнер. Робить це для того, щоб підвищити загальну обчислювальну здатність техніки. Це означає, що ті, у кого немає коштів для самостійно придбання обладнання, можуть об'єднуватися в такі пули. Одним з найбільших пулів є MinerGate.

Пул є ідеальним варіантом для початківця манера. Таким чином можна спробувати свої сили і оцінити можливості. Для входження в пул не потрібно мати дороге обладнання - можна працювати і на звичайному ПК. Однак потужності персонального комп'ютера не вистачить навіть для оплати витраченої електроенергії. Для отримання реального доходу комп'ютер повинен бути хоча б поліпшеним і мати характеристики, розроблені спеціально для Майнінг:
 • установка декількох відеокарт;
 • поставити більш потужний блок живлення;
 • регулювати споживання електроенергії;
 • мати охолоджувальну систему.

Дохід від Майнінг на пулах залежить тільки від потужностей вашого комп'ютера. Однак, видобуток в пулах приносить менший дохід, ніж самостійний Майнінг. Відбувається це через те, що спеціальні ферми мають більше потужностей, ніж домашній ПК.

Чи актуальний Майнінг в 2021, чи не пізно починати?
 

І хоч останнім часом про нього перестали кричати з кожного кута, Майнінг все ж залишається дуже ефективним способом заробітку. Ринок пережив падіння, через що багато Майнер просто відійшли від справи, боячись все втратити. Це ж стало причиною зменшення кількості новачків - обладнання і далі добре окупається, але вже не так швидко, як раніше.

Фахівці прогнозують, що Bitcoin і Ethereum вже найближчим часом стануть неактуальними. Біткоіни зазнає поразки через те, що практично весь ринок захопили китайські Майнер і Асіка-пристрої, налаштовані спеціально під цю криптовалюта. Відносно Ethereum прогнозується закриття можливості звичного Майнінг, після чого можлива зупинка емісії монет.

Однак на ринку існують і інші перспективні криптовалюта, які все ще цікаві Майнер. Серед них варто відзначити монери - ця валюта є стабільною вже тривалий час, хоч криптовалюта в цілому проживають не найкращі періоди.

Скільки можна заробити і за скільки окупиться ферма?

Величина доходу від Майнінг криптовалюта залежить від двох основних чинників:
 • обчислювальних потужностей техніки (а значить і кількості вкладених в неї коштів);
 • правильний вибір криптовалюта.

В основному все залежить від вкладених коштів - чим більше їх було, тим швидше окупиться обладнання і буде надходити чистий прибуток. Але не менш важливою є і вибір криптовалюта. На маленьких фермах займатися видобутком біткоіни - економічно невиправдане справу. Користувач зможе отримувати комісію за проведені трансакції, але не більше. У той же час, нові види криптовалюта менш вимогливі до потужностей обчислювальної техніки. Через це вже в перший час ви зможете отримувати дохід. Однак, чи буде ця криптовалюта популярної і надалі? Це складне питання, на який не можна дати однозначної відповіді.

Тут можна зробити висновок: чим слабкіша техніка, тим менш популярну валюту слід Майні. Добувати біткоіни слід тільки на великій фермі, тоді як перспективну валюту можна отримувати і на простому ПК.

Список ігор для заробітку біткоіни і інших криптовалюта з виведенням грошей

У Росії професійно Майнінг займаються тільки кілька людей. Все решта - любителі, які хочуть швидко заробити грошей, після чого намагаються продати обладнання іншим шукачам удачі. Тому, якщо ви хотіли б мати ферму для Майнінг, але не хочете вкладати величезні суми грошей, можна подумати про покупку б / в обладнання.

Якщо на простий відеокарти можна заробити близько 12 долари на добу (за умови, що комп'ютер буде працювати 24 години без зупинок і зависань), то на найкращих відкритих за той же час можна домогтися близько 5 доларів. В останньому випадку карта повинна бути останньої моделі і не перегріватися.

Крім того, варто враховувати і нестабільність нинішнього курсу, на чому зазвичай і заробляють досвідчені трейдери. За допомогою такого методу можна заробляти близько 25 тисяч рублів щомісячно, проте для цього слід мати велику кількість відеокарт.

Як вже говорилося вище, заробляти на нових криптовалюта набагато простіше, ніж на біткоіни. Навіть дуже потужний комп'ютер не здатний Майні за добу більше 0,35 біткоіни. Щоб вибрати найрентабельнішу валюту, слід враховувати такі фактори:
 • ціна однієї монети;
 • скільки було вкладено;
 • наскільки сервіс хмарного Майнінг є рентабельним;
 • наскільки складно добувати монети.

Майнінг криптовалюта є ефективним пасивним заробітком. При наявності нормальних вкладень можна довгий час отримувати стабільний дохід. Зазвичай, вкладені гроші окупляться вже через кілька місяців.

Покрокова інструкція як заробити на Майнінг з нуля
 

Для того, щоб новачку почати заробляти на Майнінг, потрібно зробити такі дії:
 1. Вибрати вид криптовалюта. На даний момент найпопулярнішими вважаються біткоіни, Ефіріум, монери, ZCash, Litecoin. Фахівці рекомендують вибирати саме з цих криптовалюта, так як за капіталізацією всі вони входять в топ15 і їх використовують Майнер усього світу. До того ж, якщо дивитися на перспективу, то їх вартість постійно зростає. Це означає, що те, що ви назбирали сьогодні, через кілька місяців буде коштувати ще дорожче. З цього можна зробити висновок, що не слід продавати валюту відразу ж після її виведення - можна буде заробити набагато більше, якщо почекати.
 2. Вибрати пул. В цьому випадку слід звертати увагу на такі складові: тривалість діяльності пулу, наявність позитивних відгуків на авторитетних ресурсах, величина комісії, способи виведення коштів. Від обраного пулу багато в чому залежить успішність вашої справи.
 3. Придбання техніки та її налаштування. Головними елементами, які будуть потрібні Майнер, будуть: жорсткий диск, материнська плата, відеокарти або Асіка, кулери, блоки живлення, перехідники (щоб прикріпити відеокарту). Найвигідніше купувати обладнання у офіційних виробників. Так можна бути впевненим в тому, що техніка надійна і незабаром не вийде з ладу. Зібрати обладнання досить складно, тому початківцям Майнер краще звернутися за допомогою до фахівців. Щоб налаштувати його, слід на сайті пулу завантажити спеціальну програму, яка має назву майнер. Там же можна знайти і детальну інструкцію.
 4. Вибір біржі для виведення коштів. У цьому випадку головне - звертати увагу на надійність біржі. Також криптовалюта можна виводити на спеціальні гаманці, проте вибір біржі більш вигідний користувачеві. На біржі можна практично миттєво обміняти криптовалюта на реальні кошти і вивести їх на банківську карту. Також там можна торгувати і отримати додатковий дохід.

У Майнінг криптовалюта є як свої плюси, так і мінуси. Прибутковість цієї професії просто неможливо передбачити з-за того, що ринок дуже нестабільний і часто надається змінам. До основних ризиків можна віднести:
 • необхідність великих витрат електроенергії;
 • комп'ютер повинен бути постійно включеним, що підвищує небезпеку поломки;
 • з кожним роком відбувається ускладнення процесу Майнінг, що робить цей вид заробітку не таким прибутковим;
 • негативні новини навколо криптовалюта сприяють зниженню їх ціни;
 • на розмір доходу впливає велика кількість чинників, що робить заробіток нефіксованим.

Популярність Майнінг все ж з кожним роком тільки зростає. Це впливає на ринок як з негативної, так і з позитивної сторони. Тому перед тим, як почати Майні, слід оцінити стан ринку, правильно вибрати криптовалюта і не зв'язуватися сумнівними проектами. Не варто забувати і про можливі ризики, так як без їх урахування неможливо правильно побудувати стратегію заробітку.


Категорія: Криптовалюта | Додав: 09.03.2021
Переглядів: 80 | Теги: криптовалюта | Рейтинг: 0.0/0