Вівторок, 18.01.2022, 00:44

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Криптовалюта

Програми для заробітку біткоіни
Постійне ускладнення Майнінг криптовалюта змушує купувати обладнання, яке відрізняється високою вартістю. У зв'язку з тим, що воно не кожному по кишені, Майнер вдаються до допомоги спеціального софту для ПК, що дозволяє автоматизувати процес заробітку «битків». Тому, сьогодні будемо розбиратися як програми заробляють біткоіни.

Суть програм для заробітку Bitcoin
 

Для видобутку біткоіни розроблено безліч програм, що дозволяють в автоматичному режимі отримувати електронну валюту. Для роботи в програмах необхідно підключення до інтернету.

Деякі вимагають установки на ПК, а для використання інших досить лише реєстрації на сайті. Більшість з них можуть працювати без зупинки. Від людини вимагається лише стежити за станом рахунку.

Програми можуть мати різну спеціалізацію. Одні обходять капчу, другі займаються обміном біткоіни на біржі. Існують боти, які видобувають біткоіни в іграх .

Основні стратегії видобутку

Програми, автоматично видобувні криптовалюта, називають генераторами крипти. Існують дві основні стратегії: установка ботів і Майнінг.
 • Майнінг передбачає видобуток біткоіни шляхом використання потужності особистих комп'ютерів або обладнання, об'єднаного Майнер в групи. Заробити в даному випадку можна і на здачі подібного обладнання в оренду. При нестачі ресурсів для придбання такого обладнання у власність багато Майнер змушені платити за його тимчасове користування.
 • Боти використовують на спеціальних торгових майданчиках або на кранах криптовалюта - сайтах, що роздають біткоіни. Щомісячний дохід на таких програмах можна довести до 200 доларів.

Технічні вимоги

Слід розуміти, що використовувати для Майнінг середньостатистичний особистий комп'ютер практично безглуздо. Його потужності не вистачить, щоб заробляти біткойни.

Для цього в основному застосовують ASIC - суто спеціалізовані інтегральні схеми, що дозволяють підвищити ефективність Майнінг.

Дана система дозволяє добувати майже 2,5 гігахеша в секунду. Споживання електроенергії при їх використанні становить лише 2,5 Вт. Для порівняння, карта Radeon HD 7990, споживаючи в десять разів більше електроенергії, видає лише в два рази менше криптовалюта - лише 1,2 гігахеша. Однак за таку ефективність доводиться платити. Вартість ASIC доходить до 10 тисяч доларів.

Щоб скористатися ботами не потрібно купувати таке дороге обладнання. Необхідно пройти реєстрацію на сайті обраної програми і можна відразу ж почати добувати біткоіни. Майнінг можна здійснювати як через ПК, планшети і мобільні пристрої.

Боти, не започатковано на комп'ютери, не вимогливі до його операційній системі. Для їх використання підійде як Windows, так і Mac.

Чому користуються ботами?

У таких програм, що дозволяють автоматично добувати біткоіни, безліч переваг:
 • Легкість використання. Потрібно або зареєструватися на сайті, або встановити програму на пристрій, з якого будуть добуватися біткоіни. З цим впорається будь-який користувач.
 • Майнінг без зупинки. Боти можуть працювати цілодобово.
 • Автоматичний пошук найбільш прибуткових проектів. Користувачеві не потрібно витрачати час на пошуки.
 • Автоматичний переклад здобутих біткоіни на гаманець власника.
 • Автоматичний обхід капчі.
 • Поки вона працює, користувач може займатися іншими корисними справами.
 • Низька вартість.

Огляд найвідоміших генераторів

Ринок софта для авто-Майнінг не стоїть на місці. Одні програми застарівають, інші приходять їм на зміну. В даний момент існує кілька варіантів, які користуються найбільшою популярністю:

CGMiner вимагає установки на комп'ютер. При цьому для більш ефективного заробітку бажано, щоб ПК володів великою потужністю. Більше підійде для професіоналів, оскільки для його налаштування і управління використовується командний рядок. У програми немає візуальний інтерфейс.

50Miner. Онлайн бот, що вимагає лише реєстрації на сайті. Один раз встановлені характеристики Майнінг НЕ будуть збиватися при повторному запуску.

Bitcoin Core. Проект, з вільно поширюваним вихідним кодом. Характерними особливостями є краща робота в пулі і досягнення високого рівня безпеки шляхом багаторазового шифрування. Варто знати, що для установки потрібно близько 100 Гб вільного простору на жорсткому диску.

Autofaucets. Впроваджується в браузер за допомогою спеціального розширення. Його особливістю є емуляція дій людини. Даний сервіс бере на себе всі дії по видобутку біткоіни, обходу капчі і перекладу криптовалюта на гаманець користувача.

Програми-генератори

Ці проги працюють на кранах криптовалюта, беруть участь в іграх і торгах:

PS Є крани моновалютний, що працюють виключно з біткоіни, є - ефірні крани і навіть догкоіновие (нараховують винагороду в догкоінах). За способом нарахування винагороди крани діляться на накопичувальні і дискретні.
 • Bitcoin-generator. Бот дозволяє добувати до 250 тисяч Сатоши. Відсутня російська локалізація. Вимагає реєстрації на сайті. Безкоштовно можна добути 1 біткоіни, але при виведенні коштів стягується велика комісія.
 • MoonBitcoin. Бот працює онлайн, але вимагає регулярного контролю. В іншому випадку видобуток криптовалюта знижується. Виводити кошти можна в будь-який час.
Для підвищення прибутку рекомендується користуватися декількома ботами і стежити за новинками на ринку.

Як уникнути зараження пристроїв вірусами?

Слід користуватися перевіреними сайтами і програмами. Не треба переходити за посиланнями, роздаються в обговореннях і на форумах, а також містяться в сумнівних листах. Краще встановити софт, що захищає пристрій від шкідливих програм, і включити вбудований в ОС брандмауер.

Скільки на цьому можна заробити?

При грамотному використанні відразу декількох ботів можна довести рівень заробітку до 200 доларів на місяць. З огляду на, що даний спосіб не вимагає придбання дорогого устаткування і інших вкладень, рівень заробітку можна вважати нормальним.


Категорія: Криптовалюта | Додав: 09.03.2021
Переглядів: 241 | Теги: біткоін | Рейтинг: 0.0/0