Вівторок, 18.01.2022, 00:52

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Криптовалюта

ТОП 9 ігор для заробітку біткоіни без вкладень
На сьогоднішній день величезну популярність набирають гри з отриманням грошей в інтернеті, які називаються криптовалюта. Деякі з них настільки прості, що Ви зможете відразу ж випробувати їх і заробити свої перші гроші.

Криптовалюта  можна заробити виконуючи в інтернеті різні завдання і багато іншого. Вона зберігається в інтернет-гаманці у користувача. Їй, як і звичайними грошима, можна розплачуватися за товари або послуги.

Існують також ігри в інтернеті без вкладень. З їх допомогою люди можуть заробляти біткоіни і Сатоши. Однак варто врахувати, що далеко не всі дійсно платять чесно зароблену валюту.

У цій статті далі піде мова про те, в яких же додатках користувачі можуть заробити криптовалюта і виводити її на свої інтернет-гаманці. Крім цього, будуть надані рекомендації щодо проходження цих ігор і по їх використанню.

Як правильно вибрати гру для отримання біткоіни?

Насправді, жорстких і чітких правил в області вибору додатків де можна заробити валюти не існує. Однак все ж можна виділити деякі критерії правильності. Їх можна сформулювати на основі написаних відгуків в інтернеті.
 

Досить часто відбувається так, що гравці, які пройшли будь-якої біткоіни-проект, замислюються про написання відкликання. Як правило, в таких відгуках вони розкривають секрети гри, пишуть про доходи і про саму суть.

Незважаючи на це, не можна точно сказати, що у всіх біткоіни-іграх можна заробити величезну кількість грошей. Багато в чому, такі додатки є звичайною розвагою для дорослих. Крім інтересу, їх приваблює можливість заробітку.

На основі відгуків люди можуть судити про те, виплачує чи біткоіни-гра гроші і чи дійсно в ній можна що-небудь заробити.

Щоб точно бути впевненим в тому, що та чи інша гра чесна, можна пограти в неї самим. Для цього потрібно всього лише пройти легку і швидку реєстрацію. Після неї користувачеві надається доступ до самої гри, де він може пройти кілька рівнів і заробити.

Після цього відразу стане зрозуміло, чи є можливість отримати гроші і чи варте воно сил і часу. Як вже було сказано раніше, величезних грошей тут заробити неможливо.

Як же визначити, що гра нечесна?Це буде зрозуміло з самого початку, тому що такий додаток, як правило, розробляли новачки в цій справі. З цього можна зробити висновок, що працювати воно явно буде недовго, а грошові суми не будуть там великими.

Величезну популярність серед молоді і дорослих набрали мобільні ігри з безкоштовним висновком біткоіни . Такі програми дуже зручні. У них грати можна абсолютно в будь-якому місці. До того ж, користувачі будуть отримувати задоволення від самого процесу.

Нижче будуть детально представлені 9 ігор, в яких можна заробити біткоіни. А саме, це:
 1. BirdsBit
 2. Chopcoin
 3. Coinbrawl
 4. Battlecoin
 5. Bitrunner
 6. Spells of Genesis
 7. Sarutobi
 8. Spark Profit
 9. Takara.

BirdsBit

Ця програма, в якому користувач може вигравати Сатоши. На самому початку йому пропонується пройти невелику процедуру реєстрації.
 

Сенс в тому, що є поле, яке поділено на 10 однакових рядів. На кожному ряду є хмари. По цьому полю літають птахи, а користувачам необхідно управляти ними. Він перевертає хмари.

Гра закінчується, якщо під одним з них буде шуліка. Якщо ж там монета, то гра продовжується. Чим далі долетить птах, тим більше буде потрапляти шулік. Але в такому випадку дохід теж збільшується.

Вона вважається однією з найпопулярніших. Переможець отримує в кінці від 50 до 200 тисяч Сатоши. Коли гра буде повністю пройдена, потрібно буде ввести в поле капчу і спокійно виводити гроші. За один раз можна заробити до 25 тисяч Сатоши. Раз на десять днів можна прокрутити колесо фортуни і що-небудь виграти.

Але в додатку багато реклами, що є істотним мінусом для багатьох. Як не дивно, рекламу можна вважати одним з джерел доходу цієї гри.

Chopcoin

У цьому додатку потрібно збирати кулі. Вони розкидані по всьому екрану. Спочатку у користувача є точка. Вона розширюється тоді, коли потрапляє в інші кульки. Є також деякі пастки, в які потрапляти небажано. В іншому випадку величезна куля буде розбитий на дрібні.
 

Інших користувачів програми можна «є», якщо їх куля в кілька разів менше.
Грати можна з комп'ютера. Управління здійснюється за допомогою миші або ж клавіатури.

Щоб почати проходити Chopcoin, людині необхідно зайти на офіційний сайт гри. Потім потрібно вказати вподобаний альткоін і вибрати один з наявних режимів. Вони можуть бути як по десять хвилин, так і гра під назвою «Цар гори».

Після вибору, необхідно натиснути на кнопку запуску. На сайті також є результати інших користувачів для порівняння. Це можна побачити в режимі Spectate.

На відміну від інших, в цьому додатку реєстрація необов'язкова. Але якщо користувач не буде з'являтися в грі близько 30 днів, то весь його виграш перетвориться в нуль.

Coinbrawl

Тут також можна заробити Сатоши. Багато в чому, додаток приваблює користувачів своєю цікавою грою. Однак заробіток далеко не великий.

Гра полягає в тому, що користувачі заробляють біткоіни для подальшого розвитку свого захисту і атаки. Можна додати, що ніяких перших внесків і вкладень не потрібно.
 

Крім цього, гравцям надається можливість потренуватися перед початком. За урахуванням витривалості стежить такий показник, як Stamina.

Є також і бої. Щоб взяти участь в них, необхідно заплатити один жетон. А на початку всіх боїв гравець отримує право розпоряджатися відразу десятьма монетами.

Кожен користувач має власний персонаж з певним набором характеристик. Їх також можна розвивати і покращувати.

Battlecoin

Battlecoin - це ще одна гра, де можна заробити і вивести біткоіни. Вона має досить схожий стиль з Bomberman. Робота цього додатка будується на власному подвір'ї і досить оригінальному движку, що можна віднести до великих плюсів.
 

На самому початку гравець може вибрати режим. Є можливість грати разом з іншими людьми або ж самому в прискореному режимі. Крім цього, в програмі є інструкція. У ній розписано повністю про те, як це все працює, як заробити біткоіни, як виводяться кошти і багато іншого.

Управління додатком здійснюється з комп'ютера або ноутбука. Для цього необхідно буде використовувати такі кнопки: ctrl, enter, пробіл. Для зручності замість цих кнопок можна також використовувати стрілки, які керують персонажами.

У додатку є ставки за допомогою Сатоши. Однак можна грати абсолютно безкоштовно. Щоб отримати біткоіни, потрібно всього лише підірвати інших користувачів. Той гравець, хто підірве всіх і сам залишиться живий, і запрацює все решта Сатоши. Іншими словами, виграну суму біткоіни можна назвати призовим фондом.

Сам додаток кожен раз отримує 10% від усього призового фонду. Але це відбувається лише в тому випадку, якщо переможець отримує більше однієї тисячі біткоіни.

Крім самого процесу гри, люди можуть заробити гроші в цьому додатку ще й іншим способом. Справа в тому, що в проекті є реферальная посилання, якою можна поділитися з друзями і знайомими. По ній гравець може кожен раз заробити десять відсотків від того, що отримав користувач, який перейшов за посиланням.

Таким чином, залучаючи все більше і більше інших людей, можна непогано заробити біткоіни в додатку.

Bitrunner

Відразу варто відзначити, що дана платформа має досить-таки багато схожих рис з Pokemon Go, яка була вкрай популярна серед молоді деякий час назад. У ній також потрібно бродити по місту в пошуках призу. Але тут в якості нагороди грають вже не покемони, а Сатоши.

Bitrunner - це додаток виключно для мобільних телефонів. Комп'ютерної версії, на жаль, не передбачено.
 

На самому початку користувачеві необхідно відшукати на карті те місце, біля якого є якомога більше біткоіни. Потім йому потрібно шукати і збирати окремо знаходяться монети. Після цього процесу, гроші можна «відкопувати».

Крім самого користувача, в грі присутні і інші гравці. Вони можуть забирати і красти біткоіни один у одного. Робиться це спеціально за допомогою таємних пасток.

Нижче буде представлений перелік особливих речей, які користувач може використовувати в самому процесі:
 • Лопата. Цю річ необхідно мати абсолютно всім для того, щоб відкопувати монети і красти їх у інших гравців. У додатку можна вибрати потрібний розмір цієї лопати. Бажано мати лопату найбільшого розміру, так як вона може зібрати більше біткоіни.
 • Бінокль. Річ необов'язкова, але потрібна. За допомогою бінокля можна без проблем розгледіти місця, де знаходяться багато біткоіни і швидше прийти до них.
 • Бомба. Інструмент досить корисний в тому випадку, якщо до місця величезного скупчення біткоіни швидко наближається противник.
 • Бронежилет. Ця річ потрібна для того, щоб захищати гравця від напору і ударів інших користувачів.

Варто відзначити, що гра Bitrunner досить серйозна.

Її можна проходити не тільки за допомогою мобільних пристроїв, але і за допомогою дронів.І всі ці можливості лише завдяки дизайнерам і розробникам, які витратили багато часу і сил на створення такого шедевра. До того ж, ця гра розрахована на досить довгий термін.

Spells of Genesis

Ця програма також є з розряду заробітку. Воно включає в себе деякі елементи як гри з картами, так і аркаду упереміж зі стратегією.
 

Користувачі можуть не тільки насолодитися чудовою графікою і захоплюючою грою, але і заробити трохи біткоіни за допомогою знаходження унікальних карт.

Вона має свою валюту під назвою BCY. Спочатку користувач має можливість розпоряджатися золотом і кристалами. Вони потрібні йому для нанесення ударів іншим гравцям.

Всі бої проходять на спеціальному полі. Там гравці б'ються один з одним за отримання монет. Щоб убити іншого гравця, необхідно посвітити і направити лазер в його сторону. У міру проходження у кожного буде накопичуватися одиниці досвіду, які потрібні для подальших сутичок.

Sarutobi

Sarutobi, по-японськи - це мавпа, яка вміє літати. Ця мавпа відшукує банани. Користувач регулює її роботу за допомогою стрибків.

У додатку є чат, де гравці можуть обмінюватися повідомленнями один з одним і ділитися досвідом. Крім цього, є й таблиця, в якій можна побачити розмір заробітку інших.
 

Варто зазначити, що вона досить проста, тому вигравати в ній може кожен. Однак цієї мавпою не так вже й просто управляти. Іноді трапляється так, що вона може стрибати в іншу сторону від банана.

Щоб збір фруктів проходив набагато простіше, в ній можна використовувати такі інструменти: бомби, ракети, пружини. Але ці речі купувати не дуже вигідно, тому краще збирати банани без підручних засобів.

Spark Profit

Ще один додаток, в якому біткоіни можна заробляти за допомогою різних прогнозів на ринку. І кожен день за правильні прогнози гравцеві нараховуються монети. Дана схема досить цікава.

Всі прогнози, які поставили гравці на ринку, знаходяться в одній загальній базі. Після чого здійснюється аналіз всіх даних, і вже після цього переможці отримують частину грошей від загального призового фонду.
 

Крім криптовалюта, на цій платформі можна прогнозувати курси євро-долара і фунт-долара. Є також реферальна програма.

Takara

Гра дуже схожа на Pokemon Go. Назва перекладається як скарб. Користувачі полюють на скарби, тобто на біткоіни.
 

Сам додаток було розроблено з метою залучення людей і поширення реклами криптовалюта. На думку розробників, гра сподобається найбільше тим, хто любить шукати покемонів.

Ті користувачі, які залишають в різних місцях біткоіни, мають можливість включати питання або повідомлення. Ця функція допомагає налагодити контакти з іншими користувачами.
Мінусом є те, що відсутній залучення рефералів.

За підсумком, можна сказати, що це далеко не весь список програм, в яких можна грати і заробляти криптовалюта. Є ще багато інших схожих ігор. Крім того, незабаром з'являться ще нові проекти, які будуть радувати і дивувати користувачів.


Категорія: Криптовалюта | Додав: 09.03.2021
Переглядів: 1175 | Рейтинг: 0.0/0