Вівторок, 18.01.2022, 01:43

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/88873795.jpg
/_pu/4/75743281.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Криптовалюта

Заробіток на різниці курсів криптовалюта
З усіх способів отримання доходу від криптовалюта, заробіток на різниці між ними - найочевидніший. Ви купуєте біткоіни або альткоіни дешевше, а продаєте дорожче, як звичайні спекулянти роблять з доларами і іншими валютами.
Але з криптовалюта не все так просто, тут є особливі нюанси, які ми і розберемо в цій статті.

Чому виникає різниця курсів на біржах

 

Є кілька факторів, що впливають на це:

Повна децентралізація кріптовалютних бірж.


Ціна тієї чи іншої цифрової валюти зумовлена ​​тільки її популярністю. Іншими словами, чим вище попит на цю криптовалюта, тим дорожче вона коштує.
Зараз на просторах інтернету існує понад 350 бірж , де продають цифрові монети. У кожній біржі є свій попит і пропозиції торговців, що промишляють на ній.
Саме цей фактор впливає на різницю в ціні криптовалюта. Різниця ця не постійна. За даними фахівців, через кілька років вона стабілізується. Зараз її показник досягає 10-11%, тому безліч людей намагаються заробити на цьому.

Затримки при виконанні транзакцій.

На внутребіржевом ринку часто буває, що є обмеження на продаж і покупку криптовалюта. Це відбувається через те, що просто не вистачає цифрових монет, оскільки попит на них був штучно завищений.
Цим вміло користуються спекулянти. Заробити на цьому можна вагомі суми, хоча така можливість виникає не часто.

Нечесні трейдери.

Як і будь-який інший валютний ринок, ринок криптовалюта повинен бути обмежений якимись правилами, щоб не трапився обвал. Але, на жаль, такі обмеження діють не завжди.
Іноді трейдери штучно завищують ціни на криптовалюта допомогою недотримання ліміту її продажу.
Можливістю добре заробити на цій ситуації може скористатися тільки досвідчений спекулянт, оскільки трейдери намагаються швидко повернути ціну валюти в рамки допустимих меж.

Які існують ризики
Ви повинні бути готові до того, що стрибок ціни може бути як на вашу користь (даючи шанс заробити), так і на користь конкурентів (в цьому випадку є ризик зазнати збитків).

До ризиків можна віднести велику комісію при виведенні коштів на гаманець. Розмір комісії може навіть перевищувати різницю, яка сформувалася при продажу та купівлі криптовалюта.
Дуже часто з цим стикаються громадяни РФ на іноземних біржах. При реєстрації вам можуть штучно підняти комісію за виведення коштів. Цей ризик важко передбачити, але варто мати на увазі.

стратегії заробітку

 • Деякі самі розробляють стратегії, моніторячи при цьому дані відразу з декількох бірж. Але звичайній людині дуже складно враховувати всі дані, набагато простіше покладатися на автоматизовані програми.
 • Другий варіант більш надійний. Робот сам підкаже, яка біржа для вашої валюти більш прибуткова і розрахує всі можливі ризики і приблизний заробіток.
Більш докладно про заробіток на кріптовалютних біржах читайте в цій статті

Поради та секрети успішної торгівлі на різниці курсів

 1. Для успішної торгівлі і більш швидкого отримання прибутку, візьміть до уваги кілька порад:
 2. Намагайтеся вибирати біржі і криптовалюта з найбільш великою швидкістю відпрацювання транзакції. Біткоіни не завжди підходить для швидкого заробітку, оскільки на нього буває великий попит, що впливає на швидкість обміну.
 3. Вибирайте біржі, враховуючи комісію при виведенні коштів. Прибутковість від торгів повинні бути вище 3%, це з урахуванням комісію при виведенні. Отже, ваша «сира» прибуток на біржі повинна становити 8% -9%. При меншій прибутковості ви можете і зовсім нічого не заробити, оскільки тільки комісія при виведенні може бути близько 4%, вона просто буде зжирає весь прибуток.
 4. Не забувайте про стартовий капітал. Більшість початківців спекулянтів втрачають вигоду при перших угодах. Це відбувається через недосвідченість. Для того, щоб швидко не розоритися і не втратити інтерес до цього виду заробітку, варто мати від 400 до 1000 доларів в запасі. З меншою сумою навіть не варто починати такий бізнес.
 5. Намагайтеся здійснювати операції, коли ринок знаходиться в спокої, так ви зможете мати запас часу на проведення транзакції і отримання максимального прибутку. Зайвий ажіотаж в цій справі ні до чого.
 6. Найпоширеніша помилка новачків в тому, що, радіючи першому доходу, вони виводять всі гроші відразу. Прибутковість на подібних ресурсах відбувається циклічно. Отримавши прибуток на одному ресурсі, переводите кошти на інший. Так ви зможете максимально скористатися ситуацією.
 7. Віддавайте перевагу спеціальними програмами і ботам для провеженія торгів. Самостійно ви не зможете врахувати всі ризики і можете пропустити ряд прибуткових операцій.
 8. Якщо скористаєтеся цими нехитрими рекомендаціями, то зможете заощадити свій час і отримати хороший прибуток з мінімальними втратами.
 9. Обмін криптовалюта за кращим курсом
 10. Перед тим, як почати заробляти на різниці курсів, необхідно ретельно вивчити всю інформацію про обмінниках: на якій платформі вони працюють, які комісії, з якими сумами слід починати працювати.
 11. Для того, щоб не попастися на виверти шахраїв, потрібно користуватися послугами спеціальних пошукових роботів. Кращими вважаються Bestchange.ru і kurs.expert.
 12. На думку багатьох користувачів, перший сервіс найбільш безпечний і зручний. У будь-якому випадку, для перестраховки, перед тим, як перерахувати обменнику свої кошти, перевірте, чи не потрапив він в чорний список, і чи не були на нього накладено будь-які обмеження. А також звертайте увагу на суму резервів і вік порталу.
 13. Після того, як ви зареєструвалися в обміннику, вам необхідно буде створити електронний гаманець для виведення грошей. Найзручніше скористатися популярними Ківі, Яндекс, Вебмані.
 14. На гаманець потрібно буде покласти суму для початку торгів. Ми рекомендує починати з 2000 рублів.

Заробіток на обміні bitcoin: покрокова інструкція

 1. Реєструємося в сервісі. Поповнюємо гаманець на потрібну суму.
 2. Вибираємо сервіс криптовалюта. Проходимо реєстрацію і авторізуемся.
 3. Вводимо на платформі криптовалюта дані своїх електронних гаманців, для переказу грошей. Також при бажанні можна вказати рахунок в банку. При реєстрації на нових платформах, ми рекомендуємо залишати дані про свій рахунок.
 4. купуємо біткоіни
 5. Проводимо зворотний обмін.
 6. Виводимо гроші або продовжуємо торги.
Для більшого прибутку користуєтеся послугами відразу декількох обмінників. Необхідно уважно стежити за курсами валют в кожному сервісі. Найкраще довірити цю функцію спеціалізованій програмі. Якщо уважно слідувати цій стратегії, то цілком реально заробити до 15% з різниці в чистому вигляді. Так, наприклад, при введенні 1500 рублів. при першій операції прибуток складе до 200 рублів. Таким чином, здійснюючи все більше операцій, за 24 години можна збільшити свій дохід до 5-6 тисяч рублів.

Обмінники криптовалюта з мінімальною сумою обміну: топ-6

 

Для вашої зручності ми вже склали список перевірених обмінників з найнижчими початковими ставками і, невеликою комісією при виведенні.
 • Blue.cash - підходить для початківців інвесторів. Ставки за мінімальними вкладами становлять від 0,001 біткоіни .. Сервіс працює в автоматичному режимі, всі операції відбуваються дуже швидко. Вам тільки необхідно завести електронний гаманець і зареєструвати його на сайті. В середньому перший дохід складе близько 10%.
Сайт обміну криптовалюта WW-pay -, також хороший обмінник, який здійснює свої функції в автоматичному режимі. Недолік сайту в тому, що може бути затримка при переказі коштів на гаманець. Час може досягати до 20-30 хвилин. Початкова прибуток - 5%. Сума для початку торгів 0,003 біткоіни.
 • NetEx24 - відмінна автоматична платформа для заробітку на різниці кріптовалютних пар. Немає недоліків згодом перекладу. Всі операції проходять дуже швидко. Початкова ставка для торгів - 0.005 біткоіни.
 • 60cek.com - платформа підходить як бізнесменам-початківцям, так і досвідченим спекулянтам. На платформі можуть реєструвати не тільки гаманці, а й банківські карти. Модератори сайту постаралися по максимуму зробити його зручним. Тут не обов'язково реєструватися, але при проходженні цієї процедури вам надається невелика знижка на покупку біткоіни. Мінімальний розмір валюти для початкових торгів - 0,005.
 • xchange.cash - один з найстаріших сервісів. Інтернет просто ломиться від позитивних відгуків про цей порталі. Сервіс працює вже більше 5 років. Для початку торгів необхідно мати 3000-4000 рублів.
 • 24PayBank - для початку роботи на порталі потрібно 2000-3000 рублів. є можливість проводити торги в шифрувальному режимі. На ринку більше 2 років. Є багато позитивних відгуків.

Висновок

Щоб навчитися заробляти на різниці криптовалюта, вам належить вивчити безліч стратегій і підводних каменів, а також мати невеликий, але впевнений стартовий капітал і готовність його втратити. Здаватися на самому початку шляху не варто, на думку багатьох експертів, ринок цифрової валюти буде тільки розвиватися в найближчому майбутньому. Головне тут - це грамотний підхід, який може бути тільки в результаті навчання і набуття досвіду.
 


Категорія: Криптовалюта | Додав: 09.03.2021
Переглядів: 811 | Теги: криптовалюта | Рейтинг: 0.0/0