Вівторок, 18.01.2022, 01:05

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Як працювати в інтернеті і заробляти гроші

Так, є ще люди, які в 2019 році сумніваються в тому, чи можна працювати в інтернеті і реально заробляти гроші.
 • А в чому полягає робота?
 • А хто буде мені платити?
 • А як потім ці гроші виводити з інтернету і переводити?

На ці та інші питання ви отримаєте відповіді в даній статті.

Хороша новина в тому, що працювати через інтернет і заробляти сьогодні може кожен. Навіть якщо вам немає 18 років. Навіть якщо ви новачок і школяр.

Тільки ось рівень заробітку буде сильно залежати від того, що ви вмієте. Якщо ж ви не вмієте нічого - то доведеться вчитися. Але це не складно. 5 років, як в інституті, вам навчатися не треба. За місяць можна опанувати практично будь-якою професією в інтернеті.

Визначте свої корисні навички

Отже, давайте проаналізуємо, що ви вмієте такого, за що вам можуть платити гроші в інтернеті.
 • Наприклад, ви вмієте грамотно писати без помилок? Відмінно! Ви можете працювати копірайтером / рерайтером, тобто, писати статті для сайтів на замовлення.
 • Можливо, ви знаєте якусь мову? Тоді ви зможете перекладати тексти на замовлення.
 • Чи вмієте шукати і аналізувати інформацію в інтернеті? Любіть зависати в соціальних мережах? Вам підійде робота контент-менеджера і адміністратора груп Вконтакте або Інстаграм.
 • Якщо ви в інтернеті, як риба в воді, то, можливо, вас візьмуть як особистого помічника (шукати інформацію, картинки, завантажувати і заливати картинки, наводити контакти з людьми і т. П.).
 • А якщо ви приємний товариська людина, то можете працювати в техпідтримку і відповідати клієнтам.

Список можна продовжувати до нескінченності.

Але навіть якщо ви зовсім новачок і нічого не вмієте, є робота в інтернеті і для вас. Тільки ось заробляти на ній ви будете мало. По крайней мере, поки не навчитеся чогось суттєвого.

Ким можна працювати в інтернеті

Роботу в інтернеті дають підприємці, у яких є свій бізнес - інтернет-магазин, сайт, портал, канал або група в соцмережі, онлайн-сервіс і т. П.

Всім проектам в інтернеті завжди потрібно:
 • Технічна допомога (налаштувати сайт, написати код). Тут потрібні навички програміста і сисадміна.
 • Технічна підтримка для спілкування з клієнтами. Для цього вам потрібно бути приємною людиною, яка любить допомагати і вирішувати проблеми інших людей. Треба грамотно писати і добре володіти комп'ютером. Як правило, підприємець надає базове навчання, щоб ви добре орієнтувалися в самому проекті, в товарах і послугах, які він продає, в типових питаннях клієнтів, і вміли на них відповідати.
 • Контент (унікальні тексти, фото, відео). Будь-якому проекту потрібні унікальні статті, адже це інтернет, і тут спілкування з клієнтами найчастіше відбувається через текст. Інтернет-магазинам потрібні «смачні» описи товарів, паблік в соціальних мережах потрібні цікаві пости. Тому, якщо ви любите і вмієте грамотно писати, це для вас. Навіть якщо ви просто вмієте швидко друкувати на клавіатурі (а цього легко навчитися), то вам завжди знайдеться робота. Наприклад, робити транскрібацію, т. Е., Переводити відео і аудіо в текст. Унікальні красиві фото теж потрібні. Тут знадобляться навички веб-дизайнера або фотографа. Часто є потреба в монтуванні відео. На таку роботу зазвичай беруть, виходячи з вашого портфоліо (вже виконаних прикладів робіт), а також обов'язково дають тестові завдання.
 • Реклама і PR. Тут треба мати навички роботи з інтернет-рекламою: таргетированной, контекстної, тизерної, рекламою у блогерів, в паблік і т. П. Цьому потрібно тільки навчатися. Новачкові ніхто не дасть гроші на слив рекламного бюджету.
 • Керуючі проектами - потрібні не завжди. Зазвичай вони потрібні серйозним підприємцям, які часто мають кілька проектів або хочуть вивільнити багато вільного часу, щоб не працювати в своєму бізнесі на себе, а бути «над» бізнесом, де за всіма важливими процесами стежить інша людина і звітує по ним. А він (власник) тільки навідується пару раз на місяць. Ця посада оплачується високо, але і вміти треба дуже багато. Крім того, треба бути в довірі у власника. Ніхто не дасть управляти проектом чужій людині. Тому, до цієї вершини зазвичай Дослужував, починаючи з менш відповідальних професій.

Тут можете подивитися повний список затребуваних професій в інтернеті на сьогоднішній день

Як можна працювати в інтернеті на себе

Продавати свої послуги


Наприклад, послуги репетитора мов або математики по скайпу, психолога, а зараз навіть лікарі платно консультують через інтернет. Ваш заробіток буде залежати від ціни вашої консультації і кількості годин, які ви можете працювати.

Створити свій сайт

Якщо ви грамотно пишете, то можна наповнювати сайт статтями на цікаву вам тему. Згодом ваші тексти залучать читачів, і коли на ваш сайт щодня буде заходити багато людей, ви зможете розмістити на ньому рекламу і заробляти на цьому. Є багато рекламодавців, готових платити вам за те, що їх реклама показується відвідувачам вашого сайту. Щоб зробити такий ресурс, доведеться попрацювати кілька місяців, зате потім це буде ваш напівпасивну дохід.

Інтернет магазин

Якщо ви знайдете постачальників, у яких зможете дешево закуповувати товар, то можна його перепродувати в своєму інтернет-магазині. Для магазину не обов'язково робити окремий сайт, багато влаштовують свої шоу-руми прямо Вконтакте або Інстаграме. Ви викладаєте фото товару і залучаєте людей. Потім їм потрібно відправити товари поштою. Щоб самому не займатися цими всіма процесами, згодом можна найняти працівників.

Заробляти в соцмережах і месенджерах

У соціальних мережах концентрується багато народу, і гріх на ньому не заробити. Крім свого магазину, який ви можете там відкрити, є й інші способи заробітку.

Паблік і канали

Мабуть, кожен в інтернеті читає який-небудь цікавий паблік або канал. Хтось читає анекдоти, хтось рецепти, хтось - новини. Створіть в Вконтакте або Інстаграме корисний канал, і він приверне людей, а це значить, що там можна буде, знову ж таки, заробляти на рекламі. Якщо ваш ресурс якісний, то рекламодавці завжди знайдуться. Зараз, до речі, дуже перспективно робити інформаційні канали в месенджерах, особливо в Телеграма. Вибирайте тему, в якій ви розбираєтеся, і яка вам цікава.

Блогерство

Це теж ведення свого каналу, але тільки від свого імені, демонструючи своє життя, якщо вона цікава. У блогера теж зазвичай є певна тема каналу. Хтось каже про спорт і ПП, хтось розповідає про свої подорожі, а хтось - про психологію. Дуже перспективно (але складніше) вести відео канал на Ютубі. Ютуб зараз дивляться майже всі, тому що відео можна включити фоном, коли щось робиш. Відомі блогери заробляють на рекламі досить багато, а рекламодавці готові платити сотні тисяч рублів за розміщення своїх рекламних пропозицій на каналах блогерів.

Як блогери заробляють гроші в інтернеті

Арбітраж та партнерські програми

Ви можете заробляти в інтернеті, не маючи свого продукту, сайту і ресурсу в соціальних мережах, якщо ви вмієте залучати людей за допомогою реклами. Фахівці таргінг, контекстної, тизерної реклами завжди мають гроші, тому що вміють залучати трафік на будь-який продукт. В інтернеті багато проектів, у яких є партнерська програма. Це працює так. Компанія продає продукт. Ви залучаєте клієнтів на цей продукт. Коли вони купують, то компанія платить вам відсоток з продажу. Тут знадобляться вкладення на рекламу і, звичайно ж, на навчання цій справі.

Трейдинг

Можна торгувати на біржі і заробляти на курсах валют. Заробіток пов'язаний з ризиками, але дуже популярний. Якщо ось так з нуля взяти і вкласти гроші, то ви, швидше за все, їх втратите. Трейдингу теж треба вчитися. Є варіант довірити свої гроші біржовому брокеру, який буде проводити всі фінансові операції за вас, за відсоток від прибутку. Але тут треба бути обережним: в цій темі багато обману і лохотрону.

Як заробити в інтернеті новачкові

Ви повинні розуміти, що, якщо ви взагалі нічого не вмієте, то будете заробляти реально смішні гроші.

Продати свої речі

Найпростіший шлях заробити перші гроші в інтернеті - це продати непотрібні речі на спеціальних сайтах типу Авито. У кожного будинку є непотріб, який комусь дуже навіть потрібен. Наприклад, вам подарували речі на день народження, а вони вам не підійшли. І лежить це все новеньке, припадає пилом у вашій шафі. Продайте їх через інтернет за невисокою ціною. І від речей позбудетеся, і шафа звільніть, і заробите гроші.

Заробіток на опитуваннях

Багато компаній проводять опитування, щоб зрозуміти споживчий попит потенційних клієнтів. Ви можете брати участь у таких опитуваннях за гроші. Залежно від розміру опитування, він може коштувати від кількох десятків до кількох сотень рублів. Він може стосуватися товарів і послуг, ваших уподобань в дизайні упаковки, смаку продукту і т. П. Існують спеціальні сайти-опитувальники, де розміщені платні опитування. Заробити багато не вийде, так як опитування обмежені. В місяць вийде пару тисяч рублів, не більше.

Писати відгуки

Ви можете писати реальні відгуки про все, чим користуєтеся, і розміщувати їх на спеціальних сайтах-отзовіках. Коли ваш відгук перегляне певну кількість людей, отзовік вам за це заплатить невеликі гроші. Більше відгуків - більше оплата. Зазвичай відгуки пишуть про косметику, магазинах, готелях, книгах і т. Д.

Виконувати прості завдання

Такіхзаданій багато. Наприклад, поставити лайки на фото, відео, написати невеликі коментарі, вступити в співтовариства в соцмережах і т. Д. Оплата вкрай маленька, кілька рублів за завдання. Тому доведеться зареєструватися на декількох біржах з такими завданнями, щоб отримувати більше замовлень. В цілому, заробити великі гроші не вийде. Але кілька сотень рублів - цілком реально.

Вводити капчу

Це дешева робоча сила. Робота є завжди, можете вводити каптчу з ранку до вечора, платять стабільно, але настільки мало, що навіть соромно сказати. Треба бити по клавіатурі не один день, щоб заробити долар. Але школярі із задоволенням цим займаються, і, напевно, це теж корисний досвід. Навіть якщо ти вивів 1 долар з інтернету, то вже можеш переконатися в тому, що тут реально заробляти

Висновок експерта

У 2019 вже не новина, що можна працювати через інтернет і реально заробляти гроші. Десь така робота легше, ніж в реальному світі. Адже вам не треба щодня збиратися і їхати на роботу. Ви можете працювати прямо з дому, попиваючи чай. Але це і не халява. Щоб заробляти хороші гроші, потрібно багато вміти. І, на жаль, цим навичкам нас не вчать в школі і ВУЗі. Але хороша новина в тому, що в усьому, навіть технічних моментів, можна навчитися досить швидко, за кілька місяців. У підсумку, ваш дохід буде залежати від того, що ви вмієте. Якщо ви новачок - то будете заробляти мало. Чим більш професійним фахівцем ви будете ставати, тим більше буде ваш заробіток.


Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 75 | Рейтинг: 0.0/0