Вівторок, 18.01.2022, 00:43

Форекс


Меню сайту
/_pu/3/13485560.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Як стабільно заробляти гроші в інтернеті

Багато хто хоче знайти в інтернеті саме стабільний заробіток, як на роботі, щоб кожен місяць виплачували зарплату. А ще краще, щоб виплати були кожен день, і як мінімум, 1000-3000 рублів в день. І, звичайно ж, без вкладень.

Що тут сказати? Якщо ви тільки прийшли в інтернет, і ви повний новачок і нічого не вмієте, то ви не будете стільки заробляти. Просто так в інтернеті, як і в реальному житті, ніхто платити не буде.

Але якщо ви пройдете певне навчання і навчитеся корисним речам в інтернеті, то стабільний заробіток знайти не важко - хороші фахівці тут нарозхват.

Працювати або будувати свій бізнес?
 1. Перший варіант: ви можете навчитися однією з інтернет-професій і знайти стабільну роботу. Благо, для цього не треба закінчувати 5 курсів інституту. Зазвичай курси інтернет-професій тривають від 1 до декількох місяців. Але вони, звичайно, платні. Зате можна навчатися вдома. Головне - вибрати гідний тренінговий центр, багато хто після успішного навчання пропонують вам вакансії самі. Нижче ми наведемо приклади затребуваних фахівців в інтернеті з зразковим заробітком.
 2. Другий варіант: ви навчаєтеся і відкриваєте свою справу через інтернет. Це легше зробити, ніж в реальному житті. але, знову ж таки, треба спочатку чогось навчитися. Наприклад, ви можете зробити свій сайт і заробляти на ньому. Або можна зробити паблік в соцмережах і продавати там рекламу. Одним словом, вам доведеться зробити свій ресурс. І, щоб він вам приносив гроші стабільно, він повинен бути якісним і корисним для людей. Це складніше і довше, ніж перший варіант. І ризиків, природно, більше. Та й вкладення знадобляться. Тому, самі вибирайте, якою дорогою йти.

Інтернет професії і віддалена робота

За великим рахунком, будь-яка професія в інтернеті може приносити стабільні гроші. Якщо ви влаштуєтесь в надійної компанії, яка не зникне через півроку. Мінус тільки в тому, що більшість підприємців не будуть оформляти вас офіційно, вони вважатимуть за краще користуватися вашими послугами фрілансера. Тобто, пенсійний стаж вам йти не буде.

Ще одна умова, без якого годі й сподіватися на стабільну зарплату, - ви повинні постійно навчатися нових «фішок» вашої професії. Це неминуче, тому що в інтернеті постійно все змінюється, і дуже швидко. Особливо, якщо ви вибрали професію таргетолога або маркетолога. Якщо ви будете копірайтером або менеджером по роботі з клієнтами, то змін тут практично не буде.

Яку обрати професію? Будь-якому інтернет-проекту завжди потрібні:
 • контент (тексти, фото, відео),
 • технічна допомога,
 • реклама,
 • люди, які будуть спілкуватися з клієнтами.

Тому, можна працювати:
 • контент-менеджером,
 • *** копірайтером,
 • програмістом,
 • веб-дизайнером,
 • монтажером відео,
 • таргетологом
 • фахівцем техпідтримки

*** Вам буде цікаво: Професія «Копірайтер». Як заробляти написанням статей для сайтів?

Свій бізнес в інтернеті

Треба розуміти, щоб ваш бізнес приносив гроші стабільно довгі роки, він повинен бути актуальним, корисним для людей і не поступатися конкурентам. Швидше за все, перша спроба буде невдалою, і це нормально. Вам треба вибрати справу, яке буде подобатися і вам, і користувачам інтернету.

Варіанти:
 1. Продавати свої послуги, консультувати. Наприклад, можна навчати по скайпу іноземної мови або надавати психологічну допомогу - в залежності від ваших умінь.
 2. Створювати і продавати свої інформаційні продукти. Якщо ви щось добре вмієте, то можна «запакувати ваші знання в курс, тренінг або книгу і продавати
 3. Перепродаж фізичних товарів. Можна створити інтернет-магазин і працювати, припустимо, по Дропшиппінг. Тобто, коли у вас щось замовляють, ви говорите постачальнику, і він сам відправляє цій людині товар. Покупець переводить гроші вам, а ви - постачальнику, забираючи собі націнку.
 4. Створення свого паблік або каналу в соцмережах. Якщо ви зробите реально цікавий і корисний ресурс, який будуть читати багато людей, то у вас завжди буде черга з бажаючих розмістити на вашому ресурсі свою рекламу. А значить, що у вас буде стабільний дохід. Хтось стає відеоблогером і знімає відео на Ютуб. Хтось створює інформаційний сайт на будь-які теми (здоров'я, відносини, дача, рибалка), а хтось робить групу за інтересами і збирає там цікавий контент (наприклад, анекдоти, цікаві історії, новини). Якщо ваш ресурс цікавий, він приверне людей, які будуть приходити постійно, а ви зможете заробляти на рекламі.

Як блогери заробляють гроші в інтернеті

Який би варіант ви не вибрали, вам доведеться робити свою платформу (сайт, магазин, паблік, канал), залучати людей і продавати їм. Тому, тут треба бути підкованим в різних сферах: і в технічних моментах, і в маркетингу. . у вас піде час спочатку на навчання, а потім - на створення платформи і розкрутку проекту. До цього треба бути готовим.

Що стабільніше - робота на себе або на когось

Віддалена робота
 • (+) У роботодавця вже збудований бізнес, тому він може забезпечити роботою вже зараз
 • (-) Більшість інтернет-підприємців не наймають працівників офіційно
 • (+) Для оволодіння однією професією потрібно не більше 1-3 місяців
 • (+) Роботодавець зацікавлений у вашому розвитку і часто може навчати безкоштовно
 • (+) Попрацювавши в чужому проекті, ви отримаєте досвід і знання, які допоможуть вам потім відкрити свій проект, якщо ви захочете
 • (-) Дохід обмежений вашої зарплатою

Свою справу в інтернеті
 • (-) свій бізнес треба починати з нуля, і не факт, що він «виживе»
 • (+) Починаючи свою справу онлайн, ви можете не відкривати ІП, поки не піде перший дохід. Потім ви відкриєте ІП, і вам буде йти стаж
 • (-) Щоб починати свій бізнес, треба багато знати і вміти в різних сферах інтернет-маркетингу
 • (-) Для відкриття власного бізнесу вам треба самому шукати знання і часто платити за них великі гроші
 • (+) Високий ризик все кинути, не отримавши результату через брак знань, досвіду та ресурсів задля
 • (+) При успішному розвитку проекту дохід може бути дуже великий

Висновок експерта

Якщо ви повний новачок в інтернеті і нічого не вмієте, то вам доведеться чогось навчитися, за що б вам платили гроші. Для початку краще всього стати фрілансером або влаштуватися до якого-небудь інтернет-підприємцю. Це забезпечить вам стабільність на перших порах. В процесі роботи не переставайте вчитися, і, можливо, ви «дозрієте» для відкриття власного бізнесу в інтернеті. Це може статися вже через півроку, як сталося у мене. Півроку я писала статті для чужих сайтів, починаючи з 15 рублів за 1000 символів тексту. Потім дійшла до 300 доларів на місяць. Після цього навчилася робити свої сайти. Почніть з фрілансу, це перевірений метод. Щоб не потрапити на обман і точно отримати плату за свою роботу, шукайте роботодавців на спеціальних біржах фріланса. Дивіться відгуки замовників. Попрацюйте трохи, підучити,а далі все буде залежати від вашої завзятості і амбіцій.


Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 110 | Рейтинг: 0.0/0