Вівторок, 18.01.2022, 00:59

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Як заробити на файлообмінниках

Щоб заробляти на файлообмінниках, не потрібні вкладення, не треба володіти особливими технічними знаннями, але потрібно добре вміти шукати інформацію в інтернеті. Ви повинні вміти знаходити корисні програми, книги, курси, і завантажувати їх так, щоб не заразити ПК вірусом.

Заробіток на завантаженні і скачуванні файлів вимагає терпіння і посидючості. Зате ви сидите вдома в затишній обстановці, і вам не треба бігти ні на яку роботу.

Що таке файлообмінники

Файлообмінник - спеціалізований програмний ресурс на віддаленому сервері, що дозволяє користувачам інтернету зберегти необхідну інформацію, а також ділитися нею і різноманітними файлами з іншими людьми. Використовуючи можливості обмінників можна заливати важку інформацію: відеоролики, музичні кліпи, різні продукти програмування, інформаційні матеріали тощо

У разі, коли присутня необхідність поділитися файлом з багатьма людьми, цей сервіс буде просто необхідним. Нагальним для цієї програми є для підприємців, що займаються інфо-бізнесом. Дуже зручно, завантаживши одного разу дані, запропонувати їх для скачування великій кількості абонентів. Причому користувачами даної послуги можуть бути друзі, численні знайомі і відвідувачі особистих акаунтів в соцмережах.

Спосіб поширення інформації встановлює сам клієнт файлообмінника (ФО). Терміни зберігання визначені правилами кожного окремо взятого сервісу. Зазвичай від одного місяця, але при затребуваності вони можуть бути збільшені.

Чому файлообмінники платять користувачам?

Сервіси ФО існують на принципах самоокупності. Вони укладають договори на прокрутку рекламних оголошень і відеороликів. Щоб завантажити необхідну інформацію з файлообмінника, відвідувачам необхідно переглянути запропоновану рекламу або оплатити підписку. А ФО ділиться з Заливники програмних ресурсів за кількість їх скачувань. Чим більша кількість користувачів цікавиться вмістом інформаційного порталу, тим вище ймовірність скачування виставлених для огляду файлів. Відповідно, ФО вигідно мотивувати споживачів, що завантажують файли з даними і просувають шуканий ресурс.

Плюси і мінуси заробітку на ФО 

Позитивні сторони
 1. Даний вид доходу доступний навіть новачкам.
 2. Вихідну інформацію для закачування можна знайти в інтернеті.
 3. Безліч платіжних сервісів для виплати заробітку.

Негативні сторони
 1. Суми нарахувань невеликі.
 2. Щоб досягти високих гонорарів, потрібно багато працювати для залучення користувачів.
 3. Мінімальні виплати в середньому від 250 рублів.

Список найкращих файлообмінників

В інтернеті існує безліч сервісів для роботи з файлами, але користуватися можна тільки послугами сервісів, які працювали не менше десяти років і гарантують стабільні виплати. Тільки в такому випадку можна мінімізувати проблемні ризики.

Нижче наведені дані про чотирьох ФО з найкращими умовами співпраці.
 1. Depositfiles - найпопулярніший сервіс для обміну файлами, стабільно працює вже більше 10 років. На ньому гарантується отримання доходу за вироблені скачування і партнерські винагороди. Чи нараховується зароблена сума, в яку включена фіксована розцінка за 1000 скачувань інформаційних файлів. Початківцям претендентам в інтернеті здається, що це становить дуже велику кількість дій. Досягнення мінімальної суми для виводу займає тривалий час, але отримані грошові кошти в результаті компенсують всі переживання, що виникли в процесі роботи. Варто врахувати, що при значному зростанні кількості завантажень по посиланнях, що ведуть на Depositfiles, модераторами даного додатка може бути збільшена ціна за тисячу скачувань.
 2. DataFile.com - додаток, яке вже досить тривалий час виробляє надійні виплати за скачування. Цей файлообмінник, який нещодавно перейшов на вдосконалену програмну платформу, повністю переглянув свою політику дій. На ньому передбачена оплата не тільки за кожну тисячу скачувань, а й проводиться певна нарахування за залучення нових клієнтів.
 3. Turbobit.net - один з найстаріших і найбільш відвідуваних ФО, який також відпрацював в інтернеті вже більше десятиліття. Основна перевага даного сервісу - оплата за файли, які Завантажено в повному обсязі, або при обриві зв'язку в момент користування. Засоби нараховуються за тарифами, які користувач може встановити самостійно.
 4. File7 - відносно нова система, стрімко набирає популярність у початківців користувачів. Організатори даного ресурсу ФО виробляють практично миттєві грошові перекази на найпопулярніші серед інтернет-користувачів платіжні системи. Мінімальна сума, яка приймається до перерахування, - 20 рублів. Набрати її нескладно всього за кілька процесів скачування файлів відвідувачами інформаційного сервісу.

Скільки можна заробити на ФО зі своїм сайтом

Найбільший дохід від роботи з файлообмінниках отримують підприємці, які використовують для заробітку один або кілька сайтів. Найпростіший спосіб отримання необмеженого доходу полягає в розміщенні на особистому сайті статті з унікальним контентом, що описує всі нюанси популярної програми і пропозицією завантажити її з будь-якого ФО. За останні дії нараховуються гроші, причому опублікувавши один раз таку інформацію, можна потім тривалий час отримувати дивіденди, не докладаючи ніяких тимчасових і матеріальних витрат.

Покрокова інструкція заробітку на ФО
 1. По-перше, потрібно провести реєстрацію на сайтах з кращими ФО.
 2. По-друге, варто вирішити якого роду інформація буде заведена - програми, електронні книги, відео або навчальні курси.
 3. По-третє, підготовлені файли необхідно залити на ФО.
 4. По-четверте, провести реєстрацію на форумах і порталах, де будуть розміщені посилання для переходів зацікавлених користувачів.
 5. По-п'яте, потрібно організувати періодичний контроль залитих файлів та інформації з посиланнями, оскільки модератори можуть видалити коментарі та статті, вважаючи їх спамом.
 6. По-шосте, постійно доповнювати свою базу даних новими сайтами і інформаційним контентом.
 7. По-сьоме, якщо планується розміщувати посилання для скачування файлів на своїх сайтах, то необхідно розвивати свій інформаційний ресурс для залучення більшого числа відвідувачів.

Як закачати файли.

Щоб «залити» (закачати) файли з інформаційним змістом на ФО, необхідно здійснити кілька ступенів роботи на обраному веб-порталі. Особливу увагу варто звернути правильної реєстрації на ресурсі. При цьому дуже важливо заводити реальну інформацію (паспортні дані, реквізити для виплат і ін.), Максимально заповнивши свій профіль.

Необхідність цієї процедури обумовлена ​​обов'язкової аутентифікації надійшли на рахунок грошових коштів. Після проходження всіх обов'язкових процедур необхідно в спеціальному меню залити файл з бази даних на сервіс ФО. Після завантаження приходить підтвердження з посиланням на скачування. Її немає потреби додатково десь зберігати, тому що дані про неї можна подивитися в особистому кабінеті при існуючої потреби.

Де розміщувати посилання на файли

В інтернеті існує досить велика кількість місць прибуткових розміщень посилань, які відправляють користувачів на портал ФО для перегляду даного файлу.
 1. По-перше, це так звані виразника сервіси для нелегальних завантажень програмних продуктів, що мають ліцензійну складову. Оскільки найчастіше ціни на офіційні програми та додатки досить високі, то користувачами шукаються ресурси, що пропонують доступні ціни за скачування необхідних ключів або самих зламаних продуктів або елементів популярних програм.
 2. По-друге, можна створити власний виразника. Звичайно, це вимагає додаткових знань і умінь, але зате дає можливість пройти з «нуля» весь шлях для отримання заробітку в інтернеті. Правда, є присутнім ризик видалення створеного сайту контролюючими службами з пошукових систем Google і Яндекс, але розмістивши його на хостингу від окремих латино-американських країн, можна гарантувати існування на досить довгий час.
 3. По-третє, необхідно робити невеликі огляди і статті з посиланнями на відвідуваних великою кількістю людей форумах. Існують сайти для спілкування по спеціалізованим тем, які нараховують десятки тисяч відвідувань в день. Якщо опублікувати на подібних ресурсах цікавий контент з цікавою і затребуваною інформацією, то це дасть відчутний приплив відвідувачів на ФО з вміщеній на нього інформацією. Численна зацікавлена ​​аудиторія і популярність залитого файлу дозволять отримувати стабільний і довгостроковий дохід.

Як заробляти більше

Інтернет-заробіток, як і отримання матеріальних винагород на виробництві, безпосередньо залежить від тимчасових витрат, прикладених для досягнення поставленого завдання. Прибуток від онлайн-діяльності прямо пропорційна інтенсивності поширення іншим користувачам своїх посилань із зазначенням ФО.

Максимальні доходи на сервісах обміну файлами можуть досягати ста тисяч рублів на місяць і більше, але щоб вийти на такий рівень буде потрібно не один, і навіть не два-три роки. Однак і на заливці кількох актуальних файлів, при розміщенні посилань на виразника, можна заробляти по 200-300 доларів за невеликий період часу.

Кращі способи заробітку грошей в інтернеті на Webmoney

Як виводити гроші

Перерахування зароблених коштів на рахунок клієнта на багатьох ФО передбачено з використанням таких популярних платіжних систем як Qiwi, WebMoney, ЯндексДеньги, PayPal, і ін. Це залежить від переваг клієнтів, зареєстрованих для роботи з кожним конкретним файлообмінників. Варто пам'ятати про комісіях, встановлених кожним сервісом. Щоб відправити гроші на банківську карту потрібна додаткова верифікація з наданням сканів паспорта і платіжних документів, що підтверджують місце проживання клієнта.

Відгуки про заробіток на файлообмінниках

Щодо заробітку з використанням файлообмінників в інтернеті можна прочитати як позитивні відгуки, так і негативні. Останні засновані на автоматичних установках сторонніх програм при скачуванні інформації з деяких ФО. Крім того скачуваний файл може виявитися зараженою вірусами програмою, яка призведе до виходу з ладу комп'ютера. Однак ті, хто заробляє на цьому способі інтернет-підприємництва, проявляють відносно нього тільки позитивні емоції і активно пропагують для широкого користування.

Висновок

Існує безліч отримання доходів в інтернеті. Заробіток на файлообмінниках займає своє почесне місце в цьому списку. Звичайно, сума отриманих грошових коштів на початку роботи не велика, але при достатній старанності вона стає відчутною і цікавою для подальшого удосконалення.


Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 134 | Рейтинг: 0.0/0