Вівторок, 18.01.2022, 01:32

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Як заробляти на платформі vizona переглядаючи відео
На просторах інтернету є сайт vizona.ru, який дозволяє заробляти кошти. Зареєстровані користувачі можуть отримувати гроші за перегляди відеороликів. Вони досить короткі і не витрачають багато часу.

Перейшовши на vizona.ru, людина потрапляє на його основну сторінку, де можна зареєструватися. Після проведення даної процедури користувач отримає доступ до особистого кабінету. Зайшовши в нього, можна починати перегляд відео. Більш докладно про цей спосіб заробітку розказано нижче.

Інформація про сайт
 

Інтернет-ресурс по заробітку грошей на перегляді відео був запущений в 2014 році. За час існування він встиг набрати безліч позитивних відгуків від своїх користувачів.

Всіх його користувачів можна розділити на дві категорії: роботодавці і виконують доручення працівники. Перші з них знаходять більшу кількість переглядів своїх роликів, просувають їх в інтернет-просторі. Другі - заробляють гроші. Користь від проекту отримують все.

Як відбувається процес реєстрації?

Для реєстрації на сайті користувачеві знадобиться веб-адреса ящика і доступ до неї. Висновок заробітку виробляється на електронний рублевий гаманець Вебмані, його необхідно вказати при реєстрації. З цієї причини слід заздалегідь підготувати номер. Процес реєстрації для зручності можна розділити на кілька етапів і виконувати кожен з них по черзі.
 1. Користувач повинен здійснити перехід на vizona.ru.
 2. У правому верхньому куті користувачеві необхідно знайти кнопку «Реєстрація» і клікнути по ній. З представленого переліку потрібно вибрати «Новий користувач».
 3. Далі з'явиться стандартне вікно реєстрації. Всі його пункти необхідно заповнити. Тут потрібно ввести адресу електронної пошти, придумані логін і пароль. Коли користувач заповнить всі представлені осередки, йому необхідно клікнути на кнопку «Зареєструватися», розташованої в нижній частині вікна.
 4. Після реєстрації сайт vizona.ru автоматично відправляє на електронну пошту лист, за допомогою якого користувач повинен підтвердити свою реєстрацію. Для того щоб це зробити, слід увійти в пошту, відкрити лист від vizona.ru і перейти за вказаним URL.
 5. Дана процедура необхідна для прив'язки електронної адреси до особистого кабінету і активації другого. Якщо все маневри були виконані правильно, то на екрані користувач побачить повідомлення про прикріплення адреси електронної пошти до портфоліо користувача.
 6. Перш ніж приступиш до роботи, потрібно авторизуватися в особистому кабінеті. Для цього користувачеві необхідно в правому верхнє кутку клікнути кнопку «Увійти».
 7. У вікні слід ввести логін і пароль, які були вказані при реєстрації особистого кабінету, поставити галочку, що підтверджує, що користувач не є роботом і ввести просту капчу.
 8. Після заповнення всіх полів необхідно натиснути кнопку «Увійти».
 9. Потрапивши в особистий кабінет, користувач може негайно приступити до роботи. Однак керівництво сайту радить ознайомитися з ЛК, заповнити портфоліо і уважно вивчити правила роботи на платформі.

В процесі заповнення потрібно буде завантажити аватар, написати деякі особисті дані і прикріпити електронний гаманець.

Як почати заробляти на майданчику?

Для того щоб почати отримувати заробіток за допомогою vizona.ru, користувачеві необхідно увійти в особистий кабінет. У лівій частині сторінки розташовується меню. Клікнувши вкладку «Відео», юзер побачить кілька категорій:
 • популярні;
 • коментовані;
 • нове;
 • обране.

За ним поділяються замовлення роботодавців. Користувач може вибрати будь-яку категорію. Після цього з'являться відео. Вибравши одне з них і натиснувши червону кнопку посередині відео, користувач може приступити до перегляду.

Ролики даного майданчика не перевищують 40 секунд. Їх мінімальне значення становить 15 секунд.Для того щоб показ був зачитаний, необхідно довести процес до кінця. Здійснений перегляд буде зарахована при появі написи над відео.

Зарахування грошових коштів на баланс користувача відбувається моментально.

Для переконання достатньо клікнути в особистому кабінеті по кнопці «Бали». В даному розділі можна подивитися, яку суму користувач заробив. Вона ж є доступною для виведення. Також тут можна переглядати власну статистику. Вона відображається в кількості переглядів за день, місяць, рік або за весь час роботи на сайті.

Яку суму можна заробляти на перегляді відео?

Щодня користувач має можливість переглядати не більше п'ятдесяти відео в день. Ціна за один перегляд становить одну копійку. Отже, в день заробіток може скласти п'ятдесят копійок.Якщо займатися переглядом відеороликів щодня, то за місяць заробіток складе 15000 рублів.

Також на сайті існує й інший спосіб заробітку - партнерська програма. Щоб активувати особистий посилання користувачеві необхідно виконати ряд дій:
 • в правому верхньому кутку клікнути на кнопку «Особистий кабінет»;
 • в меню вибрати розділ «Спрямування»;
 • активувати поле «Моя реферальная посилання»;
 • скопіювати вміст комірки.

Поширювати посилання можна декількома способами.
 • Відправляти повідомленнями друзям і знайомим.
 • Розміщувати її на сторінках соціальних мереж.
 • У коментарях до подібних статей.
 • На форумах.
 • Створити банер і розміщувати його в мережі.

Для проведення останньої маніпуляції користувач може самостійно створити картинку, на якій буде прописана його посилання з vizona.ru або використовувати вже наявну. Досить клікнути банер і зберегти його на свій носій.

На сайті vizona.ru існують реферали першого і другого рівня.

Перший рівень - люди, які зареєструвалися на цій біржі, пройшовши за посиланням користувача. Другий рівень - це ті користувачі, які пройшли реєстрацію за посиланням реферала користувача.

Прибуток на рахунок нараховується за роботу кожного з них в балах.

Спрямування першого рівня приносять користувачеві заробіток п'ятдесят балів, другого - п'ять. Отримані бали можна обмінювати на рублі. При цьому вартість одного бала складає одну тисячну рубля. Подібна реферальная система приносити користувачеві додатковий пасивний дохід.

Як зареєструвати електронний гаманець в системі?

Для того щоб вивести на свій гаманець Вебмані зароблені гроші, користувачеві необхідно накопичити мінімум дві копійки. Виведення грошових коштів здійснюється тільки на рублевий гаманець.

Для отримання заробітку слід:
 • в правому верхньому кутку клікнути на кнопку «Особистий кабінет»;
 • в меню вибрати розділ «Мій профіль»;
 • на відображається сторінці перейти на вкладку «Особистий рахунок»;
 • заповнити необхідні комірки: ідентифікатор користувача і номер гаманця Вебмані;
 • клікнути на кнопку «Додати».

Таким чином vizona дозволяє своїм користувачам отримувати недорогі перегляди на відео, заробляти додаткові кошти і мати пасивний дохід. Виводити прибуток можна на рублевий гаманець Вебмані.


Категорія: Різне | Додав: 14.03.2021
Переглядів: 177 | Рейтинг: 0.0/0