Вівторок, 18.01.2022, 00:43

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/84728077.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Як заробляти на ставках на спорт новачкові в букмекерській конторі через інтернет

Ми з'ясували і поділимося з вами, як заробляти гроші на ставках онлайн. Нам розкрили секрет скільки заробляють успішні Беттери, на що можна робити ставки і як не втратити гроші. Поговоримо про те, чим же хороший заробіток на спорті в Інтернеті і розкриємо всі кроки, від вибору контори до виведення грошей. Після того, як ви дізнаєтеся про всі способи, стратегіях і схемах, ви легко зможете зрозуміти і зробити свій вибір, а поради в кінці статті допоможуть вам впевнено себе почувати на букмекерської майданчику.

Чи дійсно можна заробити на ставках через інтернет і скільки?

Успішні ставки на спорт можуть стати джерелом стабільного доходу. Однак, щоб досягти успіху в цій справі, потрібно бути дисциплінованим, проявляти гнучкість мислення і постійно розвиватися. Не можна розглядати ставки, як одну з різновидів лотереї або, гірше того, рулетки. Щоб успішно прогнозувати, недостатньо покладатися лише на інтуїцію. У цій справі потрібен тверезий розрахунок, заснований на достовірних фактах.

Не варто думати, що кожного чекатиме успіх відразу ж після реєстрації в конторі і розміщення двох-трьох ставок. Дуже часто багато Беттери можуть місяцями сидіти без прибутку, однак, вони продовжують свою діяльність, не змінюючи обраної стратегії і за підсумками року їх банк збільшується в рази. Гравець повинен володіти міцними нервами і тверезим розумом.

Отримувати дохід на прогнозуванні в спорті можна вважати різновидом інвестування з високим ступенем ризику. Успіх подібної фінансової діяльності може принести набагато більший прибуток в порівнянні з банківським депозитом. Говорячи про ризик, потрібно пам'ятати, що він завжди присутній там, де є можливість великого заробітку і крутяться великі гроші.

Зайвим підтвердженням того, що в цьому різновиді бізнесу можна непогано заробляти, можна вважати, що постійно збільшуються кількість гандікаперов. А ось скільки буде дохід ми вже писали докладно.

Гандікапери - професійні БЕТЕРІ, для яких прогнози є основним видом заробітку. Ці люди чудово знають особливості роботи букмекерських компаній і успішно використовують на практиці основні правила складання прогнозів.

Це цілком реальна можливість додаткового доходу. Щоб заробляти цим способом потрібно мати доступ до Інтернету, пройти реєстрацію у обраного букмекера. Після чого поповнити депозит і приступити до прогнозування на основі обраної стратегії або після спеціальних випусків спорт фм.

Чи реально заробляти 1000 рублів в день? Величина заробітку в букмекерській конторі безпосередньо залежить від кількості грошей, вкладених в ставки. У свою чергу, розмір кожної ставки визначається БЕТЕРІ, виходячи з суми, наявної на його рахунку. Як наслідок, чим більше грошей є на депозиті гравця, тим більший прибуток він може отримати за підсумками місяця.

Як правило, успішним гравцям з букмекерів на протязі одного календарного місяця вдається збільшити розмір ігрового банку на 30-40%. При цьому абсолютно не має значення, що прогнозується багатьма улюблений хокей або мало кому відомий кіберспорт. Безумовно, це усереднений показник. Кожен гравець може в одному місяці отримати 60% прибутку, а в наступному - всього лише 10%. Однак, знаючи навіть цю усереднену величину, кожен Беттер може приблизно розрахувати величину свого щомісячного доходу.

Принцип роботи букмекера

Букмекерською конторою називається мережевий ресурс, який здійснює прийом ставок на результат спортивної гри.

У разі успішного прогнозування учасник парі отримує виграш, а якщо прогноз виявився помилковим - грошей немає. На результат кожної гри букмекер видає певний коефіцієнт, тому, кожен Беттер заздалегідь знає яку суму отримає в разі сприятливого для нього результату. Тоталізатор не здатний надати інформацію про розмір майбутнього виграшу. 

В даний час букмекерські ставки можуть містити в собі такі різновиди:
 • Європейські або десяткові - представлені у вигляді десяткового дробу. Наприклад, 1,5, 2,0, 3,8 і т.д. Множення вкладених в прогноз грошей на цей коефіцієнт дозволяє розрахувати суму ймовірного виграшу.
 • Британські або дробові - підносяться в формі традиційної дробу, наприклад, ½, ¾, 5/4 і т.д. Таке відображення дозволяє Беттери розрахувати частку прибутку, без урахування вкладеної ним суми.
 • Американські - підрозділяються на позитивні і негативні. Негативне значення відображає величину суми, яку слід поставити на гру для отримання прибутку в розмірі 100 доларів. Наприклад, «-110» говорить про те, що для отримання 100 доларів в якості призу, необхідно розмістити ставку 110 доларів. Позитивний вказує розмір виплати при ставці сумою 100 доларів. Наприклад, «+122» - поверне 122 долари.

Деякі контори азіатських країн використовують так звані малайзійські, індонезійські, гонконгські коефіцієнти, однак, на увазі їх дуже вузького використання, розглядати їх особливості ми не будемо.

Напевно, багато початківці Беттери помітили факт, що на подію, ймовірність якого оцінюється шансами 50 на 50, букмекер видає коефіцієнт не 2,0 до 2,0, а 1,8 до 1,8. Куди ж діваються по 0,2 одиниці від ймовірності кожного результату? Маржу забирає букмекерська контора.

Маржа - це прибуток (гроші) - в спорті це дохід букмекера, одержуваний% від різниці показників.

Наявність маржі зайвий раз підтверджує, що букмекерові немає сенсу обманювати своїх клієнтів. Незалежно від результату майбутнього поєдинку, контора вже отримала свій прибуток, взявши собі певний відсоток з грошей учасників парі.

Як заробити без вкладень

Можливо, деякі початківці Беттери будуть здивовані, дізнавшись про те, що в букмекерських конторах можна заробити, не вкладаючи в гру власних коштів.

Найбільш поширеними є такі способи:
 • Використання бонусних пропозицій від букмекерів. Участь в бонусних програмах надає гравцеві можливість без вкладення в ставки власних коштів отримувати прибуток, граючи на гроші контори.
 • Платне прогнозування результату гри. Чим потрібно займатися - зрозуміло з назви. Щоб домогтися успіху в прогнозуванні, необхідно зібрати максимум інформації про майбутній поєдинок і на його основі реально оцінити шанси учасників. Розмістити прогноз на продаж в межах спеціального мережевого сервісу.
 • Партнерські програми. Для реалізації цього способу необхідно зареєструватися в одного або кількох букмекерів, потім поширювати партнерські посилання серед друзів, знайомих, учасників соціальних мереж і відвідувачів тематичних форумів. За кожну ставку залученого по партнерському посиланню гравця можна отримувати відсотки від букмекера.

На чому можна заробити?

Безумовно, заробити гроші можна в ході точного прогнозування. Поговоримо про те, як грамотно складати прогнози. Перш за все, кожен початківець Беттер зобов'язаний зрозуміти, що покладаючись тільки на удачу, він ніколи не зможе заробити великих грошей, а то і зовсім програє все, що є. Історія знає чимало прикладів, коли щасливчики, які отримали великі виграші, через час всю суму віддавали назад букмекерам в ході невдалого прогнозування.

У букмекерських конторах цілком реально стабільно заробляти при невеликих свідченнях. Імовірність того, що швидше за відбудеться результат з коефіцієнтом 1,2 набагато вище, ніж з 2,0. Тому використання невисоких значень дозволить хоч і повільно, але досить упевнено зростати ігровому банку.

Щоб заробіток був стабільним, а ігровий депозит поступово збільшувався, необхідно використовувати фінансові стратегії. Сума ставки, ні за яких умов, не повинна перевищувати певний відсоток від загального банку. Щоб відіграти втрату грошей, потрібно використовувати стратегію догонів в дуже розумних межах, тобто не подвоювати ставку до втрати всіх коштів, а вчасно зупинитися, бажано після третього невдалого кроку. 

Ще одним видом заробітку на БК є гра на переоцінені спортивні події. В даний час в футболі існує цілий ряд команд - загальновизнаних лідерів. Букмекери завжди ставлять на перемогу цих клубів, оцінюючи шанси їх суперників дуже великими коефіцієнтами. Однак, досить-таки часто ці гранди програють середнячкам і навіть аутсайдерам.

Як стабільно заробляти гроші в інтернеті

Як заробити на спортивних трансляціях

Спортивні трансляції - вельми цікавий вид заробітку на спортивні події, що забезпечує мінімум ризику, доступний навіть школяреві. Його суть зводиться до наступного.

Гравець купує платний прогноз на сервісі. Звичайно ж, сервіс повинен володіти хорошою репутацією, обумовленої точним прогнозуванням. Після цього записує відео, в якому виконує розклад майбутньої гри і рекомендує ставити на той чи інший результат. Викладає записану трансляцію на свій канал в «Ютуб» і отримує гроші від сервісу за кількість переглядів.

Як заробити на футбольних ставках

Футбол можна впевнено віднести до стабільних джерел заробітку. На результат футбольних матчів найбільш ефективними вважаються ставки на подвійний результат, такі як:
 • перемога або нічия з участю першої команди;
 • перемога першої або другої;
 • нічия або перемога другої команди.

Коефіцієнти за цими ставками невеликі, проте ймовірність точного прогнозування вельми висока. Ставки на Тотал більше 1,5 також вважаються вельми успішним вкладенням грошей, так як дуже часто обертаються виграшем.

Як заробити на спортивних прогнозах

Щоб заробляти спортивним прогнозуванням, потрібно навчитися аналізувати отриману з різних джерел інформацію. Тому, хто тільки починає подібну діяльність, прогноз на основі ретельного аналізу найкраще розміщувати на безкоштовних мережевих сервісах. Після того як кількість успішних прогнозів буде набагато більше, ніж число помилкових передбачень, можна викладати своє бачення на платних сайтах і отримувати за цю роботу гроші.

інші способи

Вилки є одним з найбільш ефективних і майже безпрограшних способів розміщення ставок. Для заробітку з використанням цього інструменту необхідно зареєструватися одночасно в декількох конторах. Потім вибрати в лініях цих букмекерів події. Гроші потрібно розподілити так, щоб будь-який результат гри приніс прибуток. Практична реалізація цього методу передбачає подолання ряду труднощів, основною з яких є пошук арбітражних ситуацій або, іншими словами, самих вилок.

Ставки в реальному часі - гра на зміну коефіцієнта в ставках. Яскравий приклад - теніс. На спортивному майданчику зустрічаються два учасники, один з яких є явним лідером, інший - відвертий аутсайдер. Звичайно ж, на перемогу фаворита букмекер поставить маленький коефіцієнт, а на перемогу слабшого учасника - вельми високий.

Що потрібно робити Беттери? Сидіти і спостерігати за ходом поєдинку. Дуже часто аутсайдер першим починає вести в рахунку. Після цього, контора знижує ставки на слабку команду і збільшує на сильну. Саме в цей момент, коли ставки на лідера суттєво зросли, необхідно укладати парі на його перемогу, так як після закінчення гри саме він виявиться переможцем.

Заробіток на ставках без ризику: гарантований спосіб

Багато людей хотіли б таким чином навчитися заробляти собі на життя, але не ризикують зайнятися прогнозуванням лише по одній вельми простої причини. Вони впевнені в тому, що для успіху в цій галузі необхідно володіти унікальними знаннями в певному виді спорту. Це глибока помилка.

В даний час Беттери розроблено безліч стратегій, що дозволяють успішно нарощувати свій ігровий банк з кожним днем. Одна з них виглядає наступним чином:
 • Вибираємо баскетбол. Матч будь-якої країни і будь-який ліги.
 • В теперішньому часі онлайн будемо прогнозувати кожну чверть, ставлячи на підсумок: «чет / непарне». Як відомо, коефіцієнт у різних букмекерів на цю подію коливається від 1,8 до 1,95.
 • При наявності банку в розмірі 1000 рублів - ставимо на результат першої чверті з парних результатом 10 рублів.
 • Якщо перша чверть закінчилася з позитивно, знімаємо прибуток і вибираємо інше баскетбольне змагання. Якщо перша чверть закінчилася непарним числом, на другу чверть ставимо 30 рублів на парне завершення.
 • Якщо друга чверть спрогнозована вірно, після нарахування прибутку переходимо до наступної гри. Якщо знову спіткала невдача, на парний результат 3/4 потрібно поставити 90 рублів.
 • Після успішного завершення третьої чверті потрібно забрати заробіток. Якщо знову результат спрогнозований неточно, потрібно зробити чергову ставку в розмірі 270 рублів.
 • Імовірність того що четверта ставка завершиться успішно близька до 90%. Забираємо прибуток і переходимо до наступного змагання.

Підведемо підсумок.
 • З бажаним результатом першої чверті все зрозуміло.
 • Якщо виграла друга чверть, витрати складуть 10 + 30 = 40 рублів, дохід - 30 х 1,8 = 54 рубля. Чистий прибуток 54 - 40 = 14 рублів.
 • Якщо виграш отриманий після третин чверті, витрати - 10 + 30 + 90 = 130 рублів, дохід 90 х 1,8 = 162 рубля, прибуток - 162 - 130 = 32 рубля.
 • Якщо бажаний результат настав тільки після четвертої чверті, витрати 10 + 30 + 90 + 270 = 400 рублів, сума виграшу - 270 х 1,8 = 486 рублів, прибуток - 486 - 400 = 86 рублів.

На яких фактах побудована ця стратегія? Якщо простежити статистику баскетбольних поєдинків, можна виявити одну цікаву особливість. Для розумних людей очевидно - дуже рідко баскетбольна гра закінчується або тільки парними результатами чвертей, або тільки непарними. У кожному матчі будуть як парні, так і непарні результати.

Поступове збільшення розміру наступної ставки (наздоганяння) дозволить не тільки відіграти гроші за невдалим прогнозами, а й отримати прибуток в разі успіху .

Правила використання та виведення бонусу в 1xbet

Всі солідні сучасні контори пропонують своїм учасникам різні бонусні пропозиції. Букмекерська контора 1xbet винятком не є. Часто плутають дві БК: 1xbet і 1xставка , а багато хто думає що це одна контора.

У 1xbet кожен може взяти участь в одній з бонусних програм і отримавши бонуси їх використовувати . Це може зробити як новачок, так і досвідчений гравець. Для цього початківцю Беттери потрібно зареєструватися та внести гроші на депозит, а досвідченому - тільки поповнити рахунок. Висновок заробітку здійснюється після виконання всіх вимог бонусної програми.

Різновиди бонусів від 1xbet.
 • Бонус на перше поповнення рахунку. Букмекер повертає знову реєструються учасникам до 5000 рублів від першого поповнення. Тобто після поповнення рахунку на суму менше 5000 рублів, контора дарує Беттери гроші в розмірі внесеної суми. При поповненні більш, ніж на 5000 рублів, Беттер отримає тільки 5000 рублів. Щоб вивести цей бонус, необхідно поставити послідовно п'ять експресів, кожен з яких повинен складатися не менше, ніж з 3-х подій, при цьому коефіцієнт від 1,4.
 • Щаслива п'ятниця. Щоб взяти участь в цій програмі, потрібно відзначити галочкою поле «Брати участь в бонусних акціях» і внести від 1 до 100 євро. Щоб вивести виграш у цій бонусу, необхідно зробити протягом найближчої доби три ставки в трикратному розмірі.
 • Експрес дня. Для участі в цій пропозиції Беттери потрібно поставити на пропонований букмекерів експрес. При виграші контора збільшить початковий коефіцієнт до 10%. Для участі і виведення коштів поповнень не потрібно.
 • День народження. Кожен Беттер в свій день народження отримує від букмекера спеціальний промокод, що дозволяє йому зробити одну безкоштовну ставку.

Ігри з виведенням грошей на телефонний номер

Різновиди ставок

Ставка - це якась грошова сума, яку учасник парі передає букмекерові на певних умовах.

Беттер робить прогноз на результат події з урахуванням запропонованого букмекерською конторою коефіцієнта і вносить певну суму. Якщо прогноз виявився вірним, гравець забирає виграш в розмірі первісної суми, помноженої на коефіцієнт. Якщо прогноз помилковий, гроші залишаються у букмекера.

Сучасні букмекери щодня пропонують різні види ставок. До числа одиночних ставок відносяться наступні різновиди парі:
 • «Ординар» - результат одного обраного гравцем події.
 • «Подвійний шанс» - можливість вибору двох результатів з трьох можливих.
 • «Тотал» - загальна кількість м'ячів, шайб, карток, пенальті і т.д., що мають місце в кінці гри.
 • «Фора» - різниця в рахунку на користь одного з учасників події.
 • «Тайм-матч» - результат першої половини гри і в цілому всього матчу.

Групові ставки:
 • «Експрес» - результат кількох не пов'язаних між собою спортивних подій.
 • «Система» - кілька експресів, кожен з яких складається з двох або трьох подій.

За часом проведення ставки поділяються на два типи:
 • Передматчеві - Беттер ставить гроші до початку змагання.
 • Ставки live (в режимі реального часу) - гравець бере участь в парі під час справжнього матчу.

Покрокова інструкція для початківців Беттери

Щоб не стати жертвою шахраїв, новачкові необхідно правильно вибрати букмекера, якому він буде довіряти власні гроші. У наш час все авторитетні букмекери мають свої сайти в мережі Інтернет, тому реєстрація в он-лайн режимі не тільки займає менше часу, але і гарантує безліч інших зручностей.

Наприклад, Беттери не потрібно відвідувати офіс контори для укладення парі або отримання виграшу. Покласти гроші на рахунок допоможе система «Вебмані», туди ж можна буде переводити і зароблені. Щоб робота з букмекерів виправдала всі очікування, необхідно спеціалізованих на тематичних форумах ознайомитися з відгуками учасників, після чого зробити власний вибір.

Кожному початківцю Беттери рекомендується починати свою діяльність, керуючись порадами наступної інструкції:
 • Уважно вивчити правила БК, в якій він планує зареєструватися.
 • Завести рахунок в електронній платіжній системі ( «Вебмані», »Яндекс гроші» і т.д.). Багато вітчизняних і зарубіжних букмекери працюють з банківськими пластиковими картами.
 • Розмір мінімальної суми ставки повинен становити - 5-10% від суми депозиту.
 • Вибрати вид спорту, в якому гравець непогано орієнтується.
 • Поставити на змагання, в успішному результаті якого існує велика впевненість.

Багато досвідчених Беттери зберігають купони ставок, незалежно від виграшу або програшу. Такий підхід гарантує успіх докази власної правоти в разі виникнення спірних ситуацій.

Привітальні бонуси

Багато букмекери пропонують своїм новим учасникам бонуси. Ця акція надає новачку можливість зробити безкоштовну ставку. Після того як успішного завершена безкоштовна ставка або фрібет в лізі ставок, учасник отримує на свій рахунок тільки суму прибутку.

Наприклад, бонус букмекерської контори становить 10 доларів. Гравець вибирає подія з коефіцієнтом 1,9. Після успішного для Беттери завершення змагання, надбавка до його ігровому рахунку складе 9 доларів. Ну і, звичайно ж, при невдалій ставкою, Беттер не отримає нічого, хоча і нічого не програє.

Так як подібні пропозиції не містять в собі необхідність ризикувати власними грошима, є сенс вибирати гри з високим коефіцієнтом.

Найчастіше, букмекери надають можливість безкоштовного прогнозування після реєстрації або при першому поповненні ігрового рахунку.

Програми для заробітку біткоіни

Стратегії заробітку

У букмекерських конторах існує безліч стратегій. На сторінках тематичних сайтів Інтернету можна ознайомитися з ними і вибрати найбільш зручну для себе тактику.

Початківцю Беттери необхідно розуміти, що стратегій, які гарантують 100% прибуток, просто-напросто не існує і бути не може. Якби подібною тактикою хтось мав, він би вже давно став мільярдером і розорив би все букмекерські контори. 

Схема заробітку

У відео докладно розказано як і що робити крок за кроком від початку до виведення грошей:

У цьому відео ви побачите дійсно реальний спосіб, дивіться і розбирайтеся:

Як реально заробити. Основні правила

Щоб стати успішним Беттери недостатньо знання всіх тонкощів обраного виду спорту і вміння отримувати максимум необхідної інформації для складання правильного прогнозу. Навіть маститі спортивні аналітики і знамениті тренери можуть помилятися.

Щоб заробити в Фонбет, а прогноз був максимально успішним - для цього слід неухильно дотримуватися ряду правил:
 1. Не намагайтеся вгадати результат поєдинку за участю улюбленої команди або гравця. Тут більше емоцій, ніж здорового глузду.
 2. Не слід ставити підряд на всі пропоновані букмекерів події. Потрібно вибрати свій вид спорту і пару-трійку його представників, після чого ставити на ігри з їх участю.
 3. Не потрібно намагатися прогнозувати центральні поєдинки, так як в подібних ситуаціях букмекери вивіряють показники до сотих часток, в результаті чого Беттер не зможе скористатися їхньою помилкою.
 4. Дуже важливо контролювати власні емоції - не надто радіти успіхам, впадаючи в ейфорію власній геніальності, не засмучуватися при невдачах, і не намагатися відігратися в разі їх приходу, а також ніколи не ставити ва-банк.

А якщо ви сумніваєтеся, чи можна таким чином заробляти , можна спочатку перевірити себе, вдіяти ставки без грошей, понарошку і перевірити як це працює.

Як вивести заробіток

Вивести зароблені у букмекера гроші можна на електронний гаманець або пластикову карту будь-якого банку. При цьому, необхідно врахувати особливості виведення коштів, деяких контор:
 • Якщо в правилах контори існує пункт, згідно якого букмекер зобов'язується виплачувати заробіток протягом наступних 5суток з моменту подачі заявки, зовсім не означає, що гравцеві доведеться чекати 5дней. Як правило, більшість сучасних букмекерів здійснюють висновок через хвилини, іноді через лічені години після подачі відповідної заявки. Термін 5 діб передбачає можливі форс-мажорні обставини.
 • Деякі букмекери за переказ грошей на банківський рахунок учасника можуть стягувати комісію.
 • Деякі контори дозволяють висновок тільки тим способом, яким гроші були покладені на рахунок. Наприклад, перший депозит був реалізований через систему електронних платежів «Вебмані». Значить, зробить неможливими перевести в готівку гроші на банківську карту, так як висновок можливий тільки на електронний гаманець цієї системи.

Поради для новачків

Щоб новачки могли впевнено почувати себе на сторінках букмекерських сайтів і заробити перший мільйон рублів, їм необхідно спочатку прочитати, а потім використовувати на практиці такі поради:
 • Азартних людям не варто намагатися грати з букмекерів, так як їх чекає тільки втрата власних грошей.
 • Для такої гри потрібно виділити стільки грошей, скільки не шкода втратити в разі можливої ​​невдачі.
 • Найбільш результативною є стратегія, розроблена і реалізована самим учасником, тобто авторська розробка.
 • Тільки чітке виконання всіх вимог обраної стратегії гарантує успіх.
 • Ніколи не варто ставити на кін останні гроші ігрового депозиту, так як ймовірна невдача призведе до необхідності знову поповнювати рахунок зі своєї кишені.

Ці досить прості правила необхідно дотримуватися всім Беттери, як новачкові, так і професіоналу, незалежно від стажу та наявності досвіду.  

Висновок

Присутність в межах сучасного Інтернету великої кількості БК дозволяє забезпечити кожному бажаючому стабільний заробіток. При цьому, не слід забувати про те, ставки це не один із способів організації дозвілля. Гра з букмекерів - це інвестування коштів з метою отримання прибутку в майбутньому, а також непростий спосіб заробітку, що вимагає максимальної віддачі і терпіння.

Букмекерська контора, біржа ставок, тоталізатор - ці інструменти дозволять поліпшити якість життя кожного охочого. Для успішної співпраці з ними дуже важливо вчитися, набувати досвіду, набратися терпіння для того, щоб грамотно прогнозувати результати в змаганнях.

Для позитиву пропоную подивитися дуже позитивний і смішний фільм з Едді Мерфі про Уолл Стріт і спортивному ринку.


Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 312 | Рейтинг: 0.0/0