Вівторок, 18.01.2022, 00:28

Форекс


Меню сайту
/_pu/3/35157181.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Німецький сайт Godl: заробіток грошей на кліки (платить в євро)
Дізнайтеся, що вдає із себе платформа, чи варто їй довіряти і скільки грошей у неї можна заробити. В кінці статті опубліковані відгуки людей, чи змогли вони вивести з сайту хоч якісь гроші.

Що таке Godl 
 

Німецький сайт Godl (який платить в євро) являє собою систему активної реклами, де будь-який користувач інтернету може отримати стабільний заробіток на кліках.

Сайт був створений досить давно (у 2010 році), завдяки чому сміливо можна говорити про його надійності. Платить платформа в євро тоді, коли на вашому рахунку знаходиться більше 1 одиниці валюти.

Висновок можливий на такі гаманці:
 • PayPal;
 • Payeer;
 • Payza;
 • Банківська картка.

Завдяки тому, що Godl представляє своїм учасникам багато способів заробітку на кліках, він встиг обзавестися великою кількістю зареєстрованих користувачів, серед яких понад 50% російськомовних.

Стрімко набирати популярність проект почав в середині 2018 го року, завдяки чому фахівці вважають, що в 2019 році він буде перебувати на лідируючих позиціях серед рекламних бірж.

Godl платить не вимагаючи вкладень, однак, якщо ви хочете збільшити свій заробіток, вам доведеться зробити депозит в реферальную систему на суму до 30 євро.

Заробіток за допомогою кліків: покрокова інструкція

Для того щоб заробити свої перші гроші на німецькому сайті Godl, користувачеві потрібно:
 • Зареєструватися;
 • Підвищити рейтинг;
 • Виконувати завдання.

Реєстрація є заповнення анкети, що включає в себе ім'я, прізвище, місце проживання, а також деякі інші дані користувача. Заповнювати форму потрібно своїми справжніми даними. В іншому ж випадку можуть з'явитися проблеми при виведенні коштів.

Досить важливою частиною є підвищення рейтингу, від якого в майбутньому і буде залежати ваш заробіток на кліках. Підвищити даний параметр можна різними способами, наприклад, змінивши свій пароль, виконавши деякі завдання, погравши в ігри (надаються Godl) і ін.

Після завершення реєстрації, а також підвищення свого рейтингу, новий учасник може приступати до виконання завдань. Сайт платить у валюті євро своїм користувачам за виконання автосерфінг, перегляд відеороликів, пошук інших німецьких платформ і сайтів (через пошуковик), ігри, участь в партнерській програмі.

Ефективні способи заробітку в інтернеті на Webmoney

Скільки можна заробити

Ваш заробіток безпосередньо залежить від вашого рейтингу, а також кількості виконаних завдань. Варто відзначити, що рейтинг оновлюється раз на місяць. Це означає, що в перший місяць роботи ваш рейтинг буде дорівнює 0. Не дивлячись на це, навіть з нульовим рейтингом користувачам вдається отримати непоганий заробіток за допомогою кліків.

Зазвичай користувачам вдається вийти в другому місяці (після отримання рейтингу) на 45-50 євро. Після річної роботи на німецькому сайті, він буде вам платити приблизно по 10 євро.

Кількість грошей, які ви можете отримати за виконання певного завдання в Godl, ви можете побачити нижче:
 • Ігри - 5,5 €;
 • Заробіток на партнерській програмі - 150 €;
 • Пошук (перегляд) - 0,000002 €;
 • Заробіток на кліках - 1 €;
 • Читання листів на електронну пошту - 0,6 €;
 • Банери (перегляд) - 6,5 €;
 • Банери (кліки) - 0,005 €;
 • Вхід в обліковий запис - 0,00001 €.

Вище представлені максимальні суми, які користувач може отримати за виконання того чи іншого завдання.

Відгуки

Також варто розглянути відгуки людей, які працюють на Godl.

Геннадій

Я вважаю, що даний сайт, створений німцями, який нібито платить в євро, є звичайним лохотроном. Води в ньому мало - одна конкретика, що і свідчить про те, що він намагається заманити якомога більше учасників. Ніяких описів роботи цього німецького сайту, а також особливостей його пристрою ви не знайдете. Незважаючи на це, при вході в систему вам в очі попливе море "позитивних відгуків» мільйонерів.

Катерина

Як на мене даний сайт цілком робочий. Однак потрібно враховувати, що Godl повністю німецькою мовою (створений в Німеччині). Тому інтерфейс і всі завдання біржі надані німецькою. На великий заробіток на кліках розраховувати також не варто - коли побачила цифри з "тисячними частками євро" відразу перехотіла працювати.

Артур

Нарешті знайшов час написати відгук. Мінус цього німецького сайту в тому, що перевірити її неможливо, так як зареєстрована вона в Німеччині. Незважаючи на це на російськомовному Ютубі повно відео, де люди говорять, що їм платять в європейській валюті величезні суми. Я можу сказати, що це неможливо. Можливо, через 5 років старанної роботи в Godl ви і вийдіть на схожу цифру, але і це навряд чи.


Категорія: Різне | Додав: 14.03.2021
Переглядів: 137 | Рейтинг: 0.0/0