Вівторок, 18.01.2022, 01:39

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/48485341.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Олімп Трейд (Olymp Trade): реальні відгуки трейдерів

Ознайомившись з нашою публікацією, ви прочитаєте відгуки людей і дізнаєтеся, чи можна реально заробити на Олімп Трейд хороші гроші, або це всього на всього чутки.

У трейдерів сьогодні величезна кількість майданчиків і ресурсів, які відкривають свої можливості по першої необхідності. Олімп Трейд це свого роду майданчик бінарних опціонів, на якій здійснюється торговельна діяльність.

Реальні відгуки про неї в 80% позитивні. А решта 20 це або неправильне розуміння суті речей, або не усвідомлення всієї глибини своїх дій. Тому на самому початку варто поговорити саме про відгуки про все, що може статися на цій платформі.

Чи можна заробити на Олімп Трейд?

Щоб відповісти на це питання, доведеться прочитати кілька сторінок будь-якого авторитетного видання. Але навіть на ньому можуть відображатися підставні відгуки або навіть некоректні дані. Адже іноді таке проплачують конкуренти.

Через це на самому початку краще зайвий раз самому навчитися відрізняти реальні дані від вигаданих.

Підставні коментарі

У такому випадку кількість експресії буде сильно перевищувати всі мислимі і немислимі масштаби. наприклад:

«Олександр, досвідчений трейдер. На інших платформах працюю тільки в плюс. Вирішив випробувати Олімп Трейд. У кожній угоді все зведено до повного віднімання грошей у людей. На депозиті було 2 тисячі доларів. Через один вечір, грошей немає»!

Як можна побачити, такий відгук реально переповнений психологічними хитрощами, спрямованими на згущення фарб. Коли людина програє або не розуміє, його негатив виливається трохи інакше. Адже він в першу чергу більше засмучений. Тому відгук про Olymp Trade стане наступним:

«Мене звати Андрій. Я початківець трейдер із середнім доходом в 3 тисячі доларів. Працював з платформою Forex Club. Там успіх був непоганим, але не самим відмінним. Порадили Олімп Трейд. Мій коментар про це місці не самий райдужний. Працював з власної стратегії. Програв 500 доларів в один вечір».

Різниця відчутна навіть на перший погляд. Адже в коментарі розписано все дуже детально і суми не такі казкові. Ну хто на нову платформу переведе більше 200-400 доларів? Навіть якщо він звик цим заробляти, негативні відгуки постійно миготять в різній рекламі. Та й навіщо стільки, якщо трейдер дійсно хороший?

На що ставиться основний акцент?

Оскільки є безліч людей, яким вдається дійсно заробляти такою діяльністю, вони не займаються створенням негативного впливу. Адже від більшого числа клієнтів ростуть можливості в прямій пропорційності. А справжні трейдери тільки зрадіють новим валютним парам або тенденціям.

Тому при створенні позитивного відгуку, люди пишуть про наступне:
 • що їх не обманюють;
 • НЕ проблем з грошовим обігом в обидві сторони;
 • юффектівно працює служба підтримки;
 • є посилання на загальна кількість відгуків про платформу.

Коли необхідно підняти негативну хвилю хайпа, в тексті виявляються такі улюблені методи, як:
 • Вказування негативного впливу і відсутність гарантій. Для прикладу: «Олімп Трейд це не місце для поважаючого себе трейдера».
 • Виплати грошей не відбуваються швидко, іноді очікування на відгук служби підтримки йде більш декількох днів.
 • Отримання блокування без явної на те причини.

Обдурювання або робота?

У будь-якому випадку, все це є рекламою для початківця брокера. Дійсно людям вдається заробляти на платформі. Позитивних відгуків в будь-якому ресурсі близько або більше 80%. Але є власні правила, порушувати які ні в якому разі не можна.

Іноді люди не розуміють суті того, що відбувається через незнання всіх правил або тонкощів. А їх багато, та й адміністрація постійно додає нові. Це стосується не тільки конкретної торгівлі, а й роботи з інструментами, індикаторами і допоміжним софтом.

Звідси головний висновок. Платформа Олімп Трейд дасть можливість серйозно заробити. Але для цього необхідно володіти всією інформацією по повній програмі.

Все про заробіток на спортивних трансляціях

Відгуки

Самі клієнти пишуть дуже різний. Щоб повністю розібратися, спочатку необхідно знайти справжній сайт або форум. Причому його власники не повинні брати грошових коштів за приховану рекламу або пропаганду.

Зазвичай на таких ресурсах знаходиться інформація, яка безпосередньо стосується всього, що відбувається на цій платформі.

Позитивні відгуки

Ілля, 20 років.
Привіт, пишу тим, хто хоче спробувати заробити з Олімп Трейд. Моя думка позитивне. Цьому посприяло практично всі. Протестував всі наявні стратегії на демо рахунку. Переклав 25 доларів на особистий депозит. За один тиждень вдалося збільшити банк практично в два рази. Чи не здійснював дій з акціями. Торгівля навіть за допомогою доданих інструментів дуже складна, а ризики не оплачуються, на мою думку. Використовував скальпинг. Отримав приріст до 30% в один тиждень. Тепер на кожній валютній парі заробляю близько 28 доларів. Довго розбирався з індикаторами і не міг зрозуміти, що до чого. За підсумком, через три місяці навчився всім користуватися і був трохи в мінусі. Через 8 місяців почав торгувати впевнено. Зараз стабільно кожен місяць додаю по 5-10 тисяч доларів. Все залежить від ситуації на ринку.

Артем, 25 років.
На цій платформі вже більше одного місяця. Мій відгук про Олімп Трейд тільки позитивний. У перший тиждень спустив 90% стартового балансу. Через дві вдалося відігратися і навіть трохи піти в плюс. Усвідомив дві речі. Не потрібно стрімголов ставити на нетривалий результат і краще щопонеділка починати з простого вивчення всіх нововведень. Як підсумок, стабільно додаю по 500-1000 доларів на місяць. Особливо не користуюся допоміжними інструментами, оскільки ще не навчився з ними працювати.

Валерій, 27 років.
Відкрив для себе Олімп Трейд випадково. Друг показав, як можна непогано заробляти, без зайвих проблем. На початку довго вивчав всі можливості, опції і функції. На платформі вже місяць, але так і не зрозумів, як працює скальпинг. Дякую за надані відеоуроки і наявність додаткових матеріалів. До речі, навіть без цього зміг піти в плюс на кілька сотень доларів. Все працює, але важко через нерозуміння суті того, що відбувається. Чи не підійде тим, хто хоче моментального заробітку.


Негативні відгуки

Вікторія, 20 років.
Олімп Трейд хотіла порівняти з Форексом. Згодом зрозуміла, що бінарні опціони це трохи інше. Цей відгук про Olymp Trade повністю негативний. Для цього є всі необхідні причини. Вони зачіпають кожен процес, який виникає в наслідок чого-небудь. Після створення іншому аккаунта, його заблокували через початок виведення грошових коштів на повну суму. Причому гроші з офіційного сайту не повинні стягувати додаткових комісійних. Адміністрація пояснила вчинок негативними висловлювання на сторонніх ресурсах. Було це чи ні, за правилами самого брокера це не вважається карним. Грошові кошти вдалося вивести через кілька тижнів. Весь цей час велося листування зі службою підтримки. Було багато явних образ.

Володимир, 18 років.
На платформі близько одного тижня. За цей час не вдалося що-небудь заробити. Можливо, я не розумію, як все влаштовано і чому так відбувається. Є ще причина різкості там, де цього не потрібно було робити. З іншого боку, всі дії виконував за наявною тактики, випробуваної на демо рахунку. Баланс залишається на колишній позначці. Міння про Олімп Трейд реально негативне.

Микола, 24 роки.
Пробував торгівлю в різних подібних сервісах. Моя думка, тут розводять на гроші. Дізнатися це вдалося завдяки власним негативного досвіду. Відгук про Олімп Трейд негативний. Ввів 1000 рублів. Перші 300 пробував ставити на підвищення в конкретній точці. Програвав, як за розкладом. Почав пробувати піки. Усе без змін. Як можна побачити, навіть в негативних випадках немає спрямованої дії на обман. Адже, по суті, все зводиться до розуміння процесу і вмінню використовувати власні переваги. А то, що це не кожному вдається, вже не вина творців. Тим більше, коли мова заходить про території колишнього радянського союзу. Адже проживають люди не звикли самі шукати свій шлях. Їм сподобалися умови і вони зважилися. Але після програшу навіть не спробували зрозуміти, чому такий результат.


Фондові ринки, брокери, біржі та інші інструменти це вкрай незрозумілі і нестабільні місця. Будь-яка подія впливає на ланцюжок подальших дій.

Звідси і один важливий висновок. Всі відгуки це тільки наявність повної працездатності Олімп Трейд. А виниклі складнощі і труднощі подолати зможуть точно не все.

Корисна інформація про платформу Olymp Trade

Багато років цей інтернет ресурс заробляв собі ім'я. Зараз настав такий час, коли воно повністю працює на нього. Однією з серйозний гарантій є факт постійного зростання клієнтів.

В середньому за місяць з'являється до 20 тисяч осіб, які вирішили створити на платформі обліковий запис. Не всі вони залишаються, але більшість дає тільки позитивну оцінку. А таким відгуками немає сенсу не довіряти.

Взагалі Олімп Трейд зараз позиціонує себе, як інвестиційна онлайн-платформа. Причому їй присвоєно рейтинг «А» за версією Міжнародної Фінансової Комісії. Одне членство в цьому клубі вже говорить про порядність і позитивній оцінці одного з провідних експертів.

Такі відгуки взагалі не залишають сумнівів. Тому сума страхування угоди доходить до 20000 $. А значить, компанія серйозно здійснює фінансову діяльність у багатьох країнах.

Є й міжнародні нагороди. Так в одному 2016 році компанія визнана:
 • найбільш розвивається платформою;
 • кращою серед всіх, хто працює з опціонами;
 • лояльно ставиться до різних допоміжних інструментів і програм;
 • Олімп Трейд це платформа з більшістю позитивних відгуків.


Категорія: Різне | Додав: 14.03.2021
Переглядів: 149 | Рейтинг: 0.0/0