Вівторок, 18.01.2022, 00:35

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/46912062.jpg
/_pu/3/13485560.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Робота в інтернеті на дому без вложений і обману з щоденною оплатою: набір тексту
У нашій статті ви дізнаєтеся все про роботу в інтернеті на дому - набір тексту. Як без вкладень і обману можна заробляти гроші з щоденною оплатою. Як без внесків можна знайти вакансію складача тексту. Відгуки людей про цей віддалений вид зайнятості.
 

У наш не зовсім просте з економічної точки зору час багато власників домашніх комп'ютерів, підключених до всесвітньої павутини під назвою «Інтернет» шукають і успішно знаходять додатковий заробіток.

Одні користувачі відкривають мережеві магазини, інші торгують на біржі, треті займаються фрілансом і т.п. Багато виконують роботу на дому, пов'язану з набором тексту і мають на це пристойний дохід.

Набір і редагування тексту на дому - робота без вкладання власних грошей на старті, але гарантує пристойний дохід на фініші.

Поговоримо про цього різновиду заробітку більш докладно.

Чим займаються складачі тексту?

Складачі тексту передруковують на комп'ютері тексти, написані від руки (рукопсісі), різні уривки книг, друкованих або сканованих документів.

Іншими словами, працівникові потрібно оформити будь-яку запропоновану йому для роботи документ у форматі Майкрософт «Ворд». Подібні пропозиції можуть надійти від різних видавництв або приватних осіб.

Якими якостями повинен володіти претендент цієї вакансії?

Щоб працівник завжди був забезпечений замовленнями, а його праця оплачувалася гідно, необхідно володіти такими якостями:
 • готовність виконувати через інтернет великі обсяги робіт;
 • уважність і вміння писати грамотно;
 • знання особливостей програми МС «Ворд»;
 • висока швидкість набору друкованих символів.

Вакансія складач тексту має на увазі роботу на дому за вільним графіком. Тобто людина, що займається передруком текстових документів, може працювати в будь-який зручний для себе час, дотримуючись лише одна умова роботодавця - виконання замовлення у встановлений ним термін.

Деякі солідні видавництва оформляють такі трудові відносини відповідним договором.

Скільки платить роботодавець за виконання набору тексту в інтернеті? Залежно від щедрості замовника ця робота може бути оплачена в розмірі від 6 до 25 рублів за кожну тисячу друкованих символів. Якщо першоджерело занадто складний, тариф може бути ще вище.

Припустимо, простий, ще не володіє величезним досвідом в цій сфері, віддалений працівник, що володіє високою швидкістю набору друкованих символів, особливо не напружуючись, може надрукувати на протязі одного робочого дня 50 000 символів.

Його обов'язок - передрукувати рукописний текст дуже великого обсягу за ціною 6 рублів за кожну 1000 символів. В цьому випадку сума денного заробітку складе 6 х 50 = 300 рублів, а сума місячного - 300 х 30 = 9 000 рублів. Погодьтеся, для новачка заробляти подібним чином вельми непогано.

Багато роботодавців можуть оплачувати гроші за працю щодня, по схемі: виконав - відправив - після перевірки отримав гроші. За бажанням виконавця, заробіток може бути перерахований на електронні гаманці або на рахунок в банку.

Заробіток на написанні статей в інтернеті

Білий список роботодавців

Той, хто вже намагався заробляти набором тексту на дому можуть з упевненістю заявити, що в цій справі нескладно нарватися на шахраїв. Всілякі схеми обману від нечистих на руку людей можуть бути завуальовані під пропозиції про роботу по набору тексту.

Відрізнити чесних замовників від ошуканці не будуть так вже й складно. Не варто звертати увагу на вигідність пропозиції, високу оплату, бонуси, пільги та інші інструменти шахрая. Будь-обманщик буде занадто багато обіцяти. Чому? Та тому, що він ніколи не буде прагнути виконати свої обіцянки. Йому це не потрібно. Його завдання - знайти довірливих людей і обібрати їх.

Щоб не стати жертвою обманщика, здобувачам вакансії складача тексту на дому не потрібно проводити глибокого аналізу і спеціального розслідування.

Все, що необхідно - це обходити стороною і не відповідати на пропозиції, в яких потрібно перед початком роботи оплатити N-ну суму під різними (завжди милозвучними і благородними) приводами. Справжній роботодавець з замовника грошей не бере ніколи. Він сам платить йому гроші за результатом перевірки виконаної роботи.

Реальні (без підступу) пропозиції про роботу по набору тексту можна знайти на вітчизняних біржах фріланса, а також на сторінках наступних сайтів:

Набір текста.рф. Цей сервіс є перевіреним роботодавцем. Щоб отримувати замовлення, кандидату потрібно заповнити запропоновану анкету і написати незначне за своїм обсягом твір. Крім передруку тексту творці цього мережевого сервісу пропонують:
 • переклад аудіозаписів в текстовий формат;
 • набір тексту іноземною мовою;
 • написання карток товарів для різних інтернет-магазинів;
 • створення і заповнення таблиць.

Оплата, в залежності від складності виконуваної роботи коливається в межах від 10,5 до 13,5 рублів за 1000 символів.
 1. Rabotunaidu.ru. Ще один сайт, що пропонує зацікавленим особам роботу, пов'язану з набором тексту в домашніх умовах. Крім цього, бажаючі можуть без зусиль знайти інші пропозиції про роботу. Єдиним недоліком цього сервісу є ризик нарватися на пропозицію шахраїв. Про те, як їх розпізнати було коротко описано вище і присвячений цілий розділ далі.
 2. Rabota.yandex.ru. Цей сервіс вважається лідером з розміщення оголошень, пов'язаних з набором тексту. Щодня на сторінках цього сайту можна знайти безліч пропозицій з хорошою оплатою за виконану роботу.
 3. Trud.com. Сервіс пропонує безліч оголошень, серед яких не виключені пропозиції шахраїв. Чесних роботодавців можна знайти тільки на першій сторінці пошуку.
 4. Trovit.com. Щодня на сторінках цього сайту публікуються сотні оголошень з пропозиціями про набір тексту на дому.
 5. Avito.ru. Майданчик хороша не тільки тим, що на ній можна знайти роботу складача тексту на вигідних умовах, але і тим, що тут у кожного виконавця є можливість живого контакту з замовником, що повністю виключає ймовірність обману.
 6. Біржі фріланса. На цих сервісах також можна знайти цікаву для підробіток, пов'язану з передруком тексту. Недолік бірж в тому, що пропонована тут робота носить разовий характер.

Найбільш популярні сервіси:
 • Fl.ru;
 • Work-zilla.com;
 • Advego.ru;
 • Etxt.ru.

На інших сервісах оголошень менше, але це зовсім не означає, що їх слід виключити зі списку пошуку.

Як уникнути шахрайства?

На жаль, ситуація на сучасному ринку така, що шахраїв, що пропонують роботу по набору тексту в інтернеті в домашніх умовах, набагато більше, ніж чесних роботодавців. А значить, при пошуку вакансій необхідно дотримуватися певних методи обережності.

За якими критеріями можна виявити шахрая, щоб захистити себе від обману шахраїв!?

При пошуку вакансії потрібно керуватися наступними принципами:
 • Не реагувати на занадто «вигідні» пропозиції. Практично всі обманщики, з метою залучення більшої кількості жертв, пропонують завищені розцінки за виконану роботу. Їх вартість може доходити до 40 або навіть до 50 рублів за тисячу друкованих символів. Побачивши подібне занадто «вигідне» пропозицію, здобувачеві потрібно проявити обережність.
 • Разом з «хорошою» оплатою шахраї пропонують «довгострокову», на місяці вперед, роботу. В якості підтвердження, пропонована для подальшої обробки документація може бути вислана по електронній пошті. Однак, після перекладу затребуваної ними суми, подібні «роботодавці» зникнуть назавжди.
 • Обман шахраїв полягає в відбиранні у потенційного клієнта певної грошової суми. Шахраї можуть попросити внести страховий внесок, оплатити навчання, заповнити платну форму резюме і т.д. Отримавши бажане, шахраї з радістю залишать наївного клієнта в спокої. Тому ніколи не слід робити ніяких попередніх оплат, нехай навіть обґрунтованих самими реальними приводами. Чесні замовники співпрацюють без внесків до початку роботи.
 • Віддалений роботодавець-шахрай спілкується тільки по електронній пошті. В оголошеннях шахраїв, для зворотного зв'язку з потенційним клієнтом, існує тільки адресу електронної пошти. В контактної інформації нечистих на руку людей ніколи не буде вказано номер телефону, фізичну адресу, сайт або зареєстрована в установленому порядку комерційна організація. Якщо ви зустрінете оголошення тільки з електронною адресою, будьте напоготові. Адреса також можна перевірити. Для цього варто відвідати сервіс - https://loxotrons.ru/nabor_texta_emails.
 • Для попередньої відплати шахраї використовують електронні гаманці. Найчастіше, це Ківі Гаманець або Яндекс гроші. З банківськими картами шахраї практично не працюють, тому що по них нескладно виявити особистість неохайного ділка.

Крім використання цих принципів, шахрая можна визначити за наявністю негативних відгуків. Для цього достатньо в одній з пошукових систем Інтернету набрати поєднання слів: «конкретну адресу ел. адресу, яка асоціюється в реченні про роботу »+« шахрай ».

Якщо випадки спостерігалися раніше, пошуковик видасть кожен негативний відгук про діяльність цього суб'єкта.

Відгуки

В даний час в мережі можна знайти чимало як позитивних, так і негативних відгуків, пов'язаних з набором і редагуванням тексту на дому.

Як правило, всі негативні відгуки пов'язані з тим, що потенційний претендент вакансії волею долі нарвався на шахраїв, які виманили у нього деяку суму грошей і зникли з поля зору або ж не сплатили виконану роботу. На жаль, і таке іноді має місце.

Однак, позитивних відгуків про функціонування подібних сервісів на кілька порядків більше, що підтверджує реальність і ефективність цього виду мережевого заробітку. Наведемо лише деякі з них.

Олена. 27 років. Домогосподарка.

В даний час перебуваю у відпустці по догляду за дитиною. Донька вже трохи підросла і не вимагає постійної уваги до себе, тому у мене з'явився вільний час, який я вирішила присвятити мережевого заробітку на дому. Одного разу, гортаючи оголошення, звернула увагу на пропозицію, пов'язане з набором і редагуванням текстових документів віддалено, через інтернет.

До відпустки я працювала вчителем російської мови та літератури, тому охоче відповіла на пропозицію. Роботодавець запропонував набрати текст зі скан-копії, яку вислав мені по електронній пошті. За 1000 символів передрукованого тексту було запропоновано 25 рублів. Підрахувавши загальну кількість символів в першоджерелі, я зраділа розміром суми, яку повинна була отримати після здачі замовлення і тому відразу ж взялася до роботи. Через два дні замовлення був готовий і відправлений роботодавцю.

Однак, ні в цей день, ні в наступні, замовник ніяк не відреагував. Швидше за все, прийняв мою роботу, а платити відмовився. Я була дуже засмучена. Стільки часу втрачено, а результат нуль. Вирішила шукати корінь проблеми на сторінках тематичних форумів.

Виявилося, що в цій сфері існує чимало шахраїв, які або вимагають передоплату з клієнта, або не оплачують виконану роботу. Зробивши відповідні висновки, я запропонувала свої послуги в якості складача ще по одному оголошенню. На цей раз мені було запропоновано передрукувати скан-копію з оплатою 10 рублів за один кілознак. Не так високо, як в минулий раз, зате реально.

Крім цього я зв'язалася з замовником по «Скайпу», обговорила всі деталі подальшої роботи, домовилася про щоденну оплату за конкретно виконаний і зданий обсяг тексту, після чого приступила до набору тексту.

Замовник, як і обіцяв, щодня приймав роботу і оплачував мою працю, так що сумніви з приводу «кидалова» розсіялися відразу. Через тиждень робота була закінчена і я отримала всі належні за її виконання гроші.

Замовнику сподобалося наше співробітництво, тому він постійно звертається до мене з подібними пропозиціями.

Незважаючи на перший негативний досвід, вважаю, що набір і редагування текстів на дому - чудовий спосіб заробітку для тимчасово непрацюючих громадян або хороша добавка до основної зарплати.

Петр.19 років. Студент.

Є студентом 2-гокурса політехнічного інституту. Так як я родом із сільської місцевості, на фінансову допомогу з боку батьків сподіватися складно. Заробітки у них невисокі і не завжди своєчасні. Тому розраховувати доводиться лише на власні сили. Як відомо, розмір стипендії не дуже високий, тому час від часу перебуваю в пошуку додаткового доходу.

Не так давно сидів за комп'ютером і перегортати сторінки оголошень від роботодавців. Моєму погляду попалося цікава пропозиція, сенс якого полягав в наборі тексту, запропонованого замовником. Я жваво відгукнувся на це оголошення і передзвонив за вказаним в ньому номером телефону.

Замовником виявилася жінка, якій потрібно було перевести в текстовий формат кілька аудіозаписів. Я залишив їй адресу своєї електронної пошти, на який вона вислала мені необхідні для роботи файли. Записи представляли собою тренінг якогось відомого бізнес-інструктора тривалістю близько двох годин.

Я взявся за виконання цієї роботи, тому що викладається тема зацікавила і мене. Після трьох днів прослуховування і подальшого написання у вільний від занять час я закінчив виконання цього замовлення і зв'язався з замовником. Як було домовлено попередньо, жінка сплатила частину моєї роботи, а я вислав їй на вказану адресу електронної пошти текстові документи. Потім пролунав дзвінок з пропозицією про подальшу співпрацю, так як замовнику дуже сподобалася якість і оперативність виконання. Отримані за роботу гроші становили третину моєї стипендії, тому я з радістю погодився.

В даний час два-три рази на місяць замовниця звертається до мене, я виконую свою роботу і таким чином, маю додатковий заробіток, що перевищує розмір стипендії студента звичайного ВНЗ. Рекомендую всім студентам і школярам старших класів!

Маргарита Ізраілевна. 60 років. На заслуженому відпочинку.

Все життя пропрацювала секретаркою на одному великому підприємстві. Свого часу зарплата була досить високою, тому ні в чому не потребувала, а ось після виходу на пенсію грошей явно стало не вистачати. З цієї причини довелося перегортати в Інтернеті оголошення про додатковий заробіток.

На одному з сайтів звернула увагу на пропозицію про заробіток надрукування і редагуванні тестового матеріалу. Раніше мені доводилося читати відгуки про те, що за такими оголошеннями часто ховаються шахраї, які обманюють легковірних людей, вимагають внести передоплату, а потім зникають з поля зору ошуканих ними клієнтів. Тому вирішила перевірити роботодавця.

Тест на чесність роботодавець не пройшов. У мережі знайшлося досить багато негативних відгуків і ще більше порад не зв'язуватися з ним. Однак, незважаючи на першу невдалу спробу, я вирішила не відмовлятися від задуманого. Тут мені пощастило знайти цілий сайт з подібними пропозиціями. Ресурс називається «набір-текста.рф».

Прочитавши перше речення роботи, я вирішила на нього відгукнутися. Зв'язалася з замовником, в ході бесіди ми обговорили способи оплати та умови виконання завдання. Після отримання тексту, я відразу ж занурилася з головою в його набір. Досвід минулої роботи дозволяє дуже швидко друкувати, тому текст обсягом в 100 000 символів був готовий вже до вечора цього дня. Я відправила замовлення роботодавця. Він зв'язався зі мною, подякував за якість і оперативність, після чого відправив мені гонорар на банківську карту.

З тих пір я щодня відвідую цей сайт оголошень, знаходжу цікаві і добре оплачувані замовлення, виконую їх, завдяки чому маю хорошу прибавку до пенсії. Рекомендую всім пенсіонерам!

Робота на дому без вложений і обману з щоденною оплатою (набір тексту)

Будь-складач тексту, що знає правила правопису і пунктуації, може спробувати інші можливості мережевого заробітку, які не зажадають початкових вкладень і будуть добре оплачені після перевірки результату.

Йдеться про співпрацю з текстовими біржами. На текстових біржах можна щодня знаходити замовлення і отримувати за їх виконання гроші. Ця робота є доступною кожному складачу тексту. Тут немає, і не може бути ніякого обману.

Це заняття узагальнено називають копірайтінгом. Якщо говорити більш точно, завдання поділяються на такі різновиди:

Рерайтінг - прочитання і подальша запис тесту своїми словами зі збереженням основного сенсу першоджерела. Цінуються роботи, що володіють високим ступенем унікальності.

Копірайтинг - написання унікальної статті, створеної на основі власного досвіду або після прочитання матеріалу, взятого з декількох джерел, переробленого в оригінальний текст.

Сеокопірайтінг - те саме, що і копірайтинг тільки з додаванням спеціальних ключових фраз, за ​​якими пошукові системи ранжирують статті в Інтернеті.

Залежно від кваліфікації учасника, така робота буде оплачуватися в розмірі від 10 до 100 (можливо і вище) рублів за кожну 1000 символів.

Найбільш популярні текстові біржі сучасного рунета:
 • Etxt.ru;
 • Advego;
 • Copylancer.ru;
 • Turbotext.ru;
 • Contentmonster.

До числа основних переваг такого заробітку в інтернеті належать:
 • Значні обсяги роботи, доступні для щоденного виконання;
 • відсутність необхідності наявності спеціальних навичок;
 • можливість довгострокового співробітництва з одним замовником;
 • зростання оплати в залежності від зростання кваліфікації.

До категорії недоліків:
 • Необхідність перевірки виконаної роботи на унікальність, нудоту, заспамленності, воду та інші параметри.
 • труднощі в знаходженні новачком високооплачуваних завдань.
 • досить таки високі комісійні при виведенні зароблених грошей.

Робота в інтернеті для підлітків 15-16 років: наборщик текстов на дому

Підлітки 15-16 років або учні старших класів середньої школи є достатньо підготовленими людьми для того, щоб самостійно заробляти гроші в ході набору тексту. В даний час, крім роботи, пов'язаної зі звичайним набором тексту, молоді люди можуть знайти собі безліч інших, досить цікавих занять. Поговоримо про них.

Соціальні мережі

Останнім часом соціальні мережі стали місцем спілкування людей самого різного віку. З огляду на неймовірно високу популярність цих майданчиків, рекламодавці стали розміщувати на сторінках цих сайтів свою рекламу.

Рекламні оголошення можуть бути розміщені як на сторінці будь-якого користувача, так і в певних тематичних групах, за що творець групи отримує додатковий заробіток.

Справа в тому, що деякі групи соціальних мереж настільки великі, що їх власники не можуть самостійно вносити корективи або додавати новий актуальний контент через брак часу.

Тому вони наймають контент-менеджера на стороні, який розміщує текстову і графічну інформацію в межах групи і отримує за свою роботу грошову винагороду від її власника.

Щоб знайти таку роботу, молодій людині потрібно пошукати відповідні пропозиції на мережевих дошках оголошень або ж знайти потрібну йому групу і запропонувати творцеві подібна співпраця. Працюючи, подібним чином, 2-3 години в день, можна заробляти від 3 до 5 тисяч рублів на місяць.

Платні відгуки

Думаю, багато підлітків чули про мережевих ресурсах, на яких люди залишають свої відгуки про набутий раніше товар або після отримання будь-якої послуги. Чому б молодому людині не приступити до заробітку в інтернеті так само?

Щоб реалізувати на практиці ідею цього заробітку на дому, зовсім не обов'язково кожен день купувати щось нове або звертатися до працівників спеціалізованих сервісів з проханням про надання послуги.

Щоб написати якісний відгук, потрібно ретельно вивчити описуваний товар, використовуючи для цього інформацію з різних джерел мережі, після чого зробити опис своїми словами.

До тексту потрібно прикріпити кілька фотографій і завантажити на відповідному мережевому ресурсі. Величина заробітку знаходиться в прямій залежності від кількості переглядів.

Сайти для розміщення відгуків:
 • IRecommend.ru;
 • Forumok.com;
 • Отзовік;
 • QComment.ru.

Пости та коментарі на форумах

Непоганим заробітком через інтернет для старшокласника може стати наповнення різних тематичних форумів своїми постами і коментарями. Написати коментар абсолютно нескладно. Для цього потрібно хоча б трохи розбиратися в обговорюваному питанні і висловити власну думку.

Якщо є бажання взяти участь в обговоренні, а необхідних для цього знань немає, всесвітня павутина завжди готова надати її допитливим користувачам безліч найрізноманітнішої інформації з теми. Таким чином, школяр може поєднати два в одному - отримати додаткові знання ізаработать деяку суму грошей.

Відгук не обов'язково повинен бути позитивним. Як правило, оплата за один коментар становить від 1 до 20 рублів. За активної участі в процесі, денний заробіток може доходити до 300 рублів.

Висновок

Набір тексту - це досить проста робота на дому, яка може стати відправною точкою в ході майбутньої побудови кар'єри успішного фрілансера.

Що може бути простіше, ніж взяти і надрукувати текст? Однак, не потрібно забувати, що людей буде цікавити тільки інтригуюча інформація, викладена красивою мовою, відображена на папері без орфографічних і пунктуаційних помилок. А ось цього ще слід навчитися!


Категорія: Різне | Додав: 10.03.2021
Переглядів: 407 | Рейтинг: 0.0/0