Вівторок, 18.01.2022, 01:08

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Що таке копірайтинг і як новачкові на ньому заробити
У даній статті ви дізнаєтеся про популярний спосіб заробітку в інтернеті, а точніше, що таке копірайтинг і як новачкові на ньому заробити гроші. Ми допоможемо починаючому автору почати займатися цим видом роботи і отримати непоганий дохід за перший місяць.
 

Дистанційна робота має багато плюсів. Найголовнішим з них є можливість плідної виконання трудових обов'язків без витрачання часу на поїздки або походи на робочі місця.

Копірайтинг - один з таких видів, який набув широкої популярності з ростом інтернет ресурсів, необхідністю стислого переказу інформації. У такому потоці різного текстового «сміття» це просто необхідно будь-якому користувачеві, щоб не витрачати годинник при пошуку потрібних відомостей і знань.

Що таке копірайтинг, і як новачкові на ньому заробити

Будь-контент написаний Інтернет-користувачем, який брав за основу аналогічні статті, виписки з книг, власний життєвий досвід. По суті, копірайтинг являє собою перекладення думок через написання рекламних продаються текстів.

Це різні гарячі новини, прес-релізи, опис товарів у інтернет-магазинах, наукові виписки. Тому вони найчастіше знаходяться в перших рядках при пошуку відомостей в браузері, тому що є повністю унікальними.

Крім цього, існують аналітичні, інформаційні статті, які не мають на меті рекламувати товари.

За фактом, копірайтер - це людина, яка заробляє написанням грамотним, зрозумілою мовою.

Заробіток копірайтером в інтернеті

Перед тим як почати здійснювати заробіток на копірайтингу, необхідно вивчити певні ази справжнього копірайтера, набратися якнайбільше досвіду.

Використовуйте біржі. Ці сайти дадуть непоганий старт - купу замовлень, де ви зможете набити руку, зрозуміти в чому основний принцип. Система оплати працює таким чином, що вас просто не зможуть обдурити, а якщо це сталося, то модератори допоможуть справедливо оплатити витрачені зусилля.

Найбільш популярні сайти, які відмінно підійдуть починаючому автору в сфері копірайтингу:
 1. ETXT.ru. Популярна біржа, що має величезний онлайн користувачів. Щодня можна побачити кілька тисяч замовлень від різних клієнтів. Вірогідність знайти роботу, довгу співпрацю - дуже висока. Відсотки, які бере сама біржа за своє утримання низькі. Цю суму виплачують обидві сторони «договору» - по 5%. Тестові завдання, функція портфоліо, тест грамотності - можливості підвищення кваліфікації, створення певного авторитету, необхідний для росту заробітку. За допомогою біржі можна легко набрати власну клієнтську базу. Гроші можна вивести через гаманці та банківські картки. Мінімально можлива сума коштів для виписки - 1000 рублів, комісія - 4%;
 2. Advego. Біржа копірайтингу, яка відмінно підійде новачкам. Історія сайту почалася ще з 2007 року. Зараз загальна кількість зареєстрованих, постійно активних користувачів досягла позначки в 300 тисяч чоловік, що говорить про великий авторитетності ресурсу. Оплата за результат приходить в доларової валюти. Для зростання заробітку також потрібен високий рейтинг, грамотно оформлене портфоліо, новачок важко виживаєте серед такої конкуренції;
 3. Text.ru. Біржа відрізняється наявністю успішно функціонуючого магазину, що продає вільний контент. Продаж своїх статей - тут основний вид заробітку на копірайтингу. Ресурс був створений пізніше, ніж вищенаведені «мастодонти» - в 2011 році. На сайті кожен день з'являються нові замовлення на всілякі тематики і розділи - копірайтинг, сео-копірайтинг, рерайтинг. Рейтинг швидко набирається. Ви можете отримувати бали за відвідування особистого кабінету або профілю.

Заробіток на написанні статей в інтернеті

Головний плюс - вбудований безкоштовний антиплагіат. Його можна використовувати скільки завгодно раз, до того ж сама система побудована на перевірці не тільки унікальності, але і семантики. Мінімальні вартості починаються з 25 рублів за 1000 символів.

Справедливі, але разом з цим суворі модератори чітко виконують свої робочі обов'язки, карають в разі порушень при грубому виконанні або обман з боку клієнта або замовника.

Портфоліо - «обличчя» копірайтера. Починайте складати його, як тільки почали працювати. Це займе певний час, але замовники, побачивши грамотне портфоліо, будуть оформляти дорогі замовлення.

Автору-в сфері копірайтингу серйозні замовники не довіряють, що абсолютно зрозуміло, нормально. Тому йому не варто займатися написанням продаються статей. Зате вам доступна безліч дрібних замовлень, які не вимагають високого рівня грамотності або написання текстів професійною мовою.

Вибирайте тільки ті тематики, в яких ви найбільше розбираєтеся. Не варто брати замовлення, навіть якщо вони дорогі, де ви відчуваєте, що не зможете достовірно, цілісно написати грамотний документ.

Використовуйте інтернет-ресурси для перевірки унікальності (часто замовники вимагають дуже високої унікальності - до 95%), сайти, перевіряючі орфографію, пунктуацію, частоту вживання слів, академічну і класичну нудоту документа.

Вони допоможуть скоротити час на виправлення пропозицій, помилок. Вбудовані функції підказок роз'яснять, чому не варто вживати слова в певних контекстах.

Скільки можна заробити на копірайтингу і рерайтинг за місяць

На різних етапах розвитку кар'єри в сфері копірайтингу, ви можете отримувати від 3 до 200 !!! тисяч рублів. Але така велика сума досягається тільки по-справжньому розкрученими копирайтерами, які мають власну клієнтську базу, сайти-візитки, велика кількість позитивних відгуків. Таких виконавців замовники шукають самі.

Заробіток копірайтера можна розділити на наступні етапи:
 1. Етап «Старту». Складач тексту знаходиться в процесі отримання досвіду і навичок, бере найдешевші замовлення від 7 до 20 (якщо пощастить) рублів. Місячний заробіток буде утруднений через те, що працівник ще тільки розбирається у всіх аспектах своєї роботи, в сервісах і функціях біржі. Максимальний заробіток може складати до 3-4 тисяч рублів на місяць, якщо кожен день постійно проводити за написанням текстів (не менше 4 годин);
 2. Етап «вирівнювання». Копірайтер вже отримав достатньо навичок, що розуміти хоча б базові речі, але поки шукає свій стиль написання статей. Вартість замовлень підвищується, але не сильно, приблизно на 10-20 рублів, що в купе зі збільшенням швидкості написання - досить відчутна прибавка до доходів. Місячна зарплата може вже досягати до 10-15 тисяч рублів. У разі більш успішного старту вартість замовлень підвищується ще на 20-30 рублів, дохід стає в 1.5-2 рази вище, якщо також, а то і більше приділяти увагу цій роботі;
 3. Етап «професіоналізму». За рахунок вузько спеціальностей і напрямків, якщо ви їм досить приділяли увагу, ви можете збільшити свій заробіток до 350 рублів за 1000 символів. Як правило, це продаються і рекламні тексти, слогани і девізи, які продаються дуже вигідно. З урахуванням збереження такого ж тривалого робочого дня, можна збільшити свій заробіток на копірайтингу вже до 100-200 тисяч рублів, але це за умови популярності, відповідної клієнтури, розкрученого імені, що досить складно зробити відразу. Такий заробіток зазвичай отримують ті копірайтери, які з самого початку своєї діяльності професійно займаються розвитком своїх навичок і весь вільний час присвячують цій справі.

Інший спосіб заробітку на копірайтингу пов'язаний з передорученням або простою мовою - перепродажем. В такому випадку заробіток не пов'язаний з написанням тексту. Стаття, куплена за одну ціну у виконавця, продається іншому клієнту за завищеною ціною.

Мінуси такого способу - низька якість, необхідність постійної підбору грамотних копірайтерів, які здатні писати тексти. Тому краще всього створювати цілу команду відповідальних виконавців, які спеціалізуються на певній тематиці.

З Рерайтінг справа йде трохи інакше. Представляючи собою, по суті, копіювання текстів з повним або частковим збереженням структури за представленим планом самим замовників, заробіток знижений через те, що замовлення легше.

Інші відмінності копірайтингу від рерайтинга:
 • Копірайтер відрізняється тим, що є справжнім автором, який використовує безліч джерел (більше 3-4), коли рерайтер - тільки один готовий, який необхідно просто перекласти на «інший лад»;
 • SEO-копірайтинг - більш поглиблена спеціальність, має на увазі вставку в природній формі ключових слів, які будуть розпізнаватися браузером при пошуку інформації в перших рядках, тоді як рерайт цього не вимагає. Так звані «ключі» задаються замовником в тому числі і в тих формах, як він вважає за потрібне і важливим.

Вимоги, що пред'являються рерайтеру, такі ж - грамотно поставлений склад, можливість писати без «води» по темі, підгін під певні критерії (висока унікальність, кількість використаних слів, фраз і т.д.), вміння роботи зі сторонніми сайтами для перевірки тексту.

Покупка на копірайтингу також залежить від прикладених зусиль. В ідеалі можна навчитися заробляти до 150 рублів за 1 000 знаків. Обсяг роботи тут в рази вище.

Підтримка високого рівня заробітку може бути тільки при написанні від 7 тисяч символів і вище. Монотонний рерайтинг може виснажувати, але перспективи вільного графіка дозволяють багатьох займатися цією діяльністю.

Як тільки ви відчуваєте втому, перестаньте займатися написанням. Дайте мозку відпочити, з часом він навчиться видавати великі обсяги тексту за короткий проміжок часу, але зараз виснажувати його не варто, інакше можна зловити перевтома.

Особливості копірайтингу

Робота підходить для тих людей, які схильні до написання і не вважають це нудним заняттям. Це найголовніший критерій, який впливає на те, скільки часу буде перебувати людина за текстами перед монітором.

Копірайтинг - це ідеальний спосіб додаткового заробітку або основного засобу доходу для людей, що зазнають з різних причин проблеми з пошуком реальної роботи - інваліди, яких багато роботодавців відмовляються приймати; студенти, які приділяють більшу частину часу навчанню; пенсіонери, в силу своїх обмежених можливостей і законів країни і т.д.

Переваги
 • Вільний графік роботи, який можна спокійно переносити, призупинити; можливість працювати скільки завгодно годин, тоді, як на звичайній роботі зазвичай йде до 8 годин без понаднормових. Єдиний контроль - терміни замовлення та вимоги до результату, обумовлені заздалегідь з клієнтом;
 • Можливості кар'єрного зростання, які залежать від прикладених зусиль. Більше виконаного обсягу роботи - більше виручених грошей;
 • Підпорядкованість самому собі. Ви самі встановлюєте якісь рамки, правила, заборони;
 • Договірна оплата праці. Гроші отримуєте відразу після прийняття клієнтом замовлення;
 • Вибір - починати кар'єру з прямих замовлень або на біржі, продавати будь-які тексти на різні тематики, співпрацювати з одним постійним клієнтом або з безліччю і т.д. Загалом, пристроїв для розвитку багато;
 • Підвищення кваліфікації одночасно зі зростанням вартості набору замовлень.

Відгуки

Багато людей, вже давно займаються цим заняттям, говорять про необхідність посидючості. Копірайтинг повинен не набридати хоча б через пару годин. З монотонністю і нудность можна впоратися тільки, якщо виконавець повністю зануриться з головою або поставить собі якусь мету, досягнення якої стане стимулом для продовження діяльності.

З'являться нові цілі, які захочеться знову досягти. Головне, щоб вони були не захмарними. Наприклад, зробіть установку на підвищення кваліфікації або заробітку, кожні пару місяців збільшувати дохід на 2-3 тисячі.

Відгуки про копірайтингу від новачків часто складаються з негативних думок. Це пов'язано з тим, що багато на старті своєї кар'єри відразу хочуть отримати все. Але це неможливо зробити з такою конкуренцією. Спочатку необхідно самому стати цим конкурентом для інших виконавців, щоб отримувати більше грошей.

Ті, хто тільки почав, не розуміють цього і на будь-які невдачі відразу закидають справу. Тому виходить така величезна кількість негативних відгуків.


Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 273 | Рейтинг: 0.0/0