Вівторок, 18.01.2022, 00:40

Форекс


Меню сайту
/_pu/3/35157181.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Вилки на ставках: інструкція як заробляти

У цій статті ми розповімо, як скористатися букмекерськими вилками, щоб стабільно на них заробляти, розглянемо всі нюанси грамотної гри, поділимося реальними відгуками.

Вилки (ще їх називають арбітражними ситуаціями) - це вид стратегії в ставках на спорт, при який ставляться гроші на одну гру, але в різних букмекерських конторах, на різні результати. Коефіцієнт на цих результатах виходить такий, що гравець отримає дохід, при першій-ліпшій нагоді результату ігор.

Де гравці знаходять вилки щоб заробляти? 

Найбільш енерговитратний варіант - відстеження ліній більшості контор, щоб виявити розбіжності в коефіцієнтах. Даний спосіб вже не такий популярний, адже він вимагає масу вільного часу і рідко дає бажані результати.

Щоб шукати в мережі вилки, розробили сканери - особливі сервіси і додатки, які займаються аналізом сайтів букмекерських контор, і шукають лазівки.

З недоліків можна виділити, що їх використання - платні, але багато хто з цих сервісів надають інформацію про букмекерських вилках безкоштовно, але їх навар не більше одного відсотка. Мало хто сервіси надають інформацію про вилках з прибутковому більше одного відсотка, але на пробний термін.

Список сервісів:
 • AllBestBets - сервіс російською мовою, надає безкоштовно вилки на ставках з прибутком до одного відсотка;
 • SureBet - сервіс російською мовою, показує дохід до одного відсотка;
 • Breaking-Bet - російськомовний сервіс;
 • OddStorm - ще один російськомовний сервіс.

Програми, скануючі вилки на ставках:
 • RebelBetting - ідеально підходить новачкам, заробляти на ньому досить просто;
 • TheForks (більше підходить професійним гравцям).

Плечі вилки

Плечі вилки - різний результат будь-якої гри, на яку укладають угоду.

Зверніть увагу: зробіть пріоритет у виставленні плеча вилки. Спершу зробіть ставку на найвірогідніший результат, якщо коефіцієнти змістяться. Так ви зведете до мінімуму можливі ризики - адже так результат буде імовірним.

Можна користуватися і цим способом: поставте на змінилося плече маленькі гроші, щоб при будь-якому результаті ви отримали нехай і невелику, але прибуток, а в разі менш ймовірного результату втратили незначну частину коштів.

Калькулятор для розрахунку доходу

Калькулятор набагато спростить розрахунки, а також заощадить масу часу. З його допомогою можна навчитися заробляти бажану суму.

Один з найкращих, і інтуїтивно зрозумілих калькуляторів розміщений на сайті PlayBookmaker. Завантажувати ніякі програми немає необхідності - лічильником можна користуватися онлайн.

Потрібно вибрати тип вилки, ввести коефіцієнт і гроші, які ви плануєте витратити на ставку - калькулятор сам вирахує суму необхідну для всіх випадків і дохід.

В результаті вам нічого не доведеться розраховувати вручну за формулами, калькулятор сам вважатиме прибуток і значно швидше.

Неповні вилки

Ця стратегія парі на гру, яка має на увазі три ймовірних результату, серед яких один результат, з невеликою ймовірністю, не перекривається. Цей варіант вилочних стратегій не дає гарантованого доходу, тому що існує ймовірність програти на двох ставках, хоч вона і невелика.

Недолік цієї неповних вилок в тому, що є ймовірність програти на двох ставках і залишитися без грошей. З позитивних сторін - високий заробіток якщо станеться результат одного з двох результатів.

Live вилки

На відміну від прематчевих - ці виникають до початку гри.

Вони мають свої переваги, головне - це присутність вилок, що дозволяють заробляти вищий коефіцієнт виграшу, і те, що конторам значно важче виявити ставки, які робляться live. Крім цього, в лайв, зазвичай з'являється більшу кількість стратегій, і вони утворюються частіше.

Недолік: немає безкоштовних хороших програм, щоб шукати вилки live. Тому, доводиться весь вільний час аналізувати різні події в БК, щоб відшукати вилки і укласти парі.

Ще одним істотним недоліком є ​​стислі терміни, і велика ймовірність просто не встигнути зробити ставку - коефіцієнти швидко змінюються). Live вилки, особливо ті які приносять високий дохід, «живуть» недовго - необхідно встигнути їх знайти і укласти парі.

Робити ставки н одне і те ж подія в одній БК не рекомендується. Краще укласти парі в різних конторах.

Через що виникають стратегії?

Причини, через які утворюються вилки на ставках, бувають такі:
 • Через конкуренцію букмекерських контор - від розміру коефіцієнта, якщо порівнювати з конкурентами, залежить кількість клієнтів;
 • Неможливо відстежувати значення котирувань всіх контор, а їх велика кількість;
 • Через різних думок - у великих БК, які формують лінію, працює спеціальний відділ, який займається аналітикою. Він складається з професіоналів, які визначають початкову величину коефіцієнта;
 • Гравці професіонали, які ставлять великі грошові суми;
 • Дії БК, які спеціально створюють вилки.

Деякі букмекерські контори займаються блокуванням вілочніков, але існують і ті, які не перешкоджають їх діяльності.

Таким чином, велика контора буде приймати угоди на результат з меншою ймовірністю. Виходить, що частина грошей гравці втратять саме у великій конторі (вона отримає грошові кошти, тому і створила вилки навмисно), тим не менше, отримають дохід в меншій БК, яка розраховує виграшні ставки.

Які існують ризики

Вилки на ставках - прибуток без ризиків, проте, потрібно враховувати наступні нюанси:
 • Максимальний ліміт. Якщо гра буде успішною, БК іноді знижує максимальну ставку - вилки не принесуть користі, тому що дохід буде копійчаним;
 • Недоліки в роботі лінії. Букмекери можуть користуватися цим пунктом в правилах, посилаючись на недоліки в роботі ПО в виставленні котирувань. Ставка буде розрахована по поверненню, що зробить цю стратегію абсолютно виграшній;
 • Зміна коефіцієнта. Укладаючи парі, коефіцієнти на протилежні можуть змінюватися і вилка пропаде. Необхідно робити ставки в один і той же час;
 • Заморожування прийому ставок. Поставивши на будь-яку гру, не виходить поставити на наступну через те, що БК зупинила прийом ставок (найчастіше, таке відбувається в лайв, і в прематчах таке теж може статися);
 • Податки, комісії при знятті грошей. Коли ви не володієте значним капіталом, що не розраховуєте на солідний дохід від вилок. Грошові кошти обкладаються комісією при виведенні або податками близько тринадцяти відсотків;
 • Правила букмекерських контор. У всіх БК свої правила. Наприклад, деякі контори при травмах гравців можуть оформляти повернення, а деякі - зарахувати поразку;
 • Ваш аккаунт можуть заблокувати. БК можуть вважати цю стратегію «нечесної», це призводить до блокування рахунку, а в деяких випадках, і до заморожування грошей.

Як заробляти на криптовалюта з вкладеннями: покрокова інструкція

Чи можна робити ставки на вилки, щоб ніхто не вирахував?
 • Не варто робити ставки всім наявним банком. Якщо ви ставите максимум коштів на одну гру, особливо якщо це відбувається постійно, то букмекер вирішить, що ви не маєте сумніву в результатах. Підозрілу поведінку. Якщо людина програла він планує відігратися і ризикує сумою значнішою, а після того як виграв ставить меншу суму, тому що побоюється втратити виграні гроші;
 • Постарайтеся робити ставки як звичайний клієнт;
 • Не забувайте округляти суму ставки. Ставки в 975.56 і 2321 рублів виглядають дуже підозріло;
 • Намагайтеся не битися об заклад на жирних ставках. Не ставте на дуже прибуткові вилки. Може бути, вашу ставку скасують, а букмекери будуть посилатися на помилки в лінії. Найімовірніше, ці вилки виникли спеціально, щоб виявити вілочніков і уважно спостерігати за вами. Потрібно розбиратися в спорті, на який ви укладаєте парі, щоб розуміти, коли коефіцієнт надто великий.

Як виводити кошти

Не слід часто поповнювати рахунок і виводити кошти. Більшість людей збирають гроші на рахунках, а не знімають суми після операції. Не варто поповнювати депозит, коли ставки ще не розіграні. Більшість чекає результатів, щоб приймати рішення.

Не забувайте про повторну перевірку. Обов'язково перед парі, перевіряйте ще значення коефіцієнта - сканери та додатки іноді помиляються.

Укладайте парі на популярних іграх. Вибирайте відомі матчі і турніри. Адже дуже підозріло виглядають парі на нікому не відомі ігри в Африці і на локальну гру в бокс в Естонії.

Пам'ятайте про VPN і проксі. Необхідно використовувати різні програми для сканерів і ставок в БК, щоб нічого не говорило про вас, як про вілочніке: ні cash, ні cookie. Якщо ви будете використовувати проксі або VPN, це не засвітить ваш айпі, і ви уникнете пильного спостереження.

Чи законні вилки на ставках?

Заробляти на качанах - абсолютно законно, так само як і на звичайних ставках.

Букмекери оголошують коефіцієнти, а ви з ними згодні і укладаєте парі. Отримувати дохід офіційно не забороняється, але більша частина контор погано ставляться до вілочнікам і постійно намагається перешкоджати їх заробітку.

Якщо вилки приносять прибуток, чому мало у кого на них виходить заробляти:
 • Трохи про них відомо;
 • Більшість не повірить, що можливо так заробляти на ставках;
 • У першій-ліпшій нагоді отримання доходу на ставках існують свої мінуси і певний ризик;
 • Необхідний солідний початковий капітал, якщо ви хочете отримувати високі доходи.

Скільки грошей можна отримати заробляючи на качанах?

Грошові суми залежать від обороту: при високому обороті більше заробіток.

Число поставлених вилок теж впливає на рівень навару. Як правило, п'ятнадцять відсотків на місяць від банкроллу можна заробляти легко.

Час для заробітку потрібно невелику, всього лише пару годин на добу, в разі якщо ви хочете більш високого доходу, то потрібно приділяти пошуку вилок побільше часу, або користуватися платними програмами.

Плюси і мінуси такого роду ставок

Великий оборот грошей в декількох БК. Якщо ви дана умова не виконаєте, вилки втратять весь сенс, тому що вони не будуть коштувати грошових витрат. Нерозумно битися об заклад на суму в двадцять тисяч, щоб заробити сто або двісті рублів.

БК не шанують тих, хто прагне отримувати дохід від вилок, і прагнуть вистежити їх. Гравцеві заборонять робити ставки, і це не найстрашніше, тому що депозит йому повернуть. На жаль, але більшість БК прагне заблокувати рахунки вілочніков і грошові кошти їм або не повертають, або виплату прагнуть затягнути якомога довше.

Правила БК оформлені так, що контора може послатися на деякі правила і не зробити виплату. Довести свої права можна тільки якщо звернеться до суду.

Дохід з високою ймовірністю, яка не залежать від підсумків ігор - головний плюс. Адже для того, щоб заробляти і придумані вилки на ставках.

Відгуки людей, які заробляють на качанах

Віктор.


Я заробляю на ставках таким чином вже дуже давно! За 2018 рік дохід пристойно збільшився, сподіваюся, в 2019 теж зросте. У букмекерських конторах можна добре заробляти, але необхідно пам'ятати про всі нюанси і дрібниці цієї сфери. Спочатку я навчався в інтернеті. В день я заробляю від однієї до чотирьох тисяч. Якщо займатися вилками в вихідний день і одночасно займатися бонусхантінгом, то можна виручити вісім тисяч рублів. Я стратегії вигадую сам, при цьому не використовую платні сканери для пошуку букмекерських вилок, і акаунти у мене майже не блокують!

Сергій.

Хто вважає що це легкий спосіб заробляти гроші без зусиль, я готовий посперечатися. Це значний аналітична праця. Поки інші випивають, гуляють, базікають і займаються своїми справами, більшість серйозних гравців сидить за своїми ноутбуками, думає, розраховує, помиляється. Це після, коли пройде пару років, робота налагодиться, можна сказати, що буде проходити без праці, а спочатку буде титанічним розумовою працею. А ви вважаєте, що це дохід з нізвідки, на халяву. Припустимо мені, ця «халява» дається непросто.

Олексій.

Якщо бути абсолютно чесним, то вилочні стратегія - далеко не азартна гра. Зрозуміло, це далеко не шахрайство, але все-таки це не дуже чесна прибуток. Відсутні ризики, ніяких емоцій, тільки сильне бажання заробляти легкі гроші. Мені здається, що азартних людям вилки не підійдуть, гроші заробив, але, все-таки, і не виграв.


Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 219 | Рейтинг: 0.0/0